Хлорид калію (калій хлористий)

57.00 грн (ціна за 1 кг)

Калій хлористий (хлорид калію) – калієва сіль соляної кислоти, біла кристалічна хімічна сполука (у кристалів – кубічна решітка) зі структурного типу хлористого натрію, не має запаху. На колір порошок є рожевим або білим зі сірим відтінком. Добре розчиняється у воді. Формула – KCl.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності калій хлористий. У нас можна купити хлорид калію за доступною ціною. Калій хлористий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна калію хлористого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по калію хлористого всій території України. Ціна хлориду калію також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі калію хлористого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики хлориду калію

Ця речовина буває природного або промислового походження. У природі входить до складу сильвініту або є мінералом (сильвін і карналіт). У лабораторії отримання її відбувається при взаємодії гідроксиду калію і соляної кислоти. Для відокремлення речовини від сильвініту застосовують галургійний і флотаційний способи. Залежно від способу отримання, хлорид калію технічний містить 58-60 % K2O, хімічно чистий – 63,1 %.

калій хлористий  формула

Калій хлористий, що випускається промислово, буває двох гатунків (1-ий і 2-ий). Також можливі дві форми продукту: гранульована і дрібнокристалічна (дрібнозерниста). Калій хлористий (калію хлорид, калієва сіль соляної кислоти, KCl) - біла кристалічна речовина без запаху, солона на смак. Розчинний у воді (1:3), у спирті практично не розчиняється. Належить до структурного типу NaCl . Температура плавлення калію хлористого 776 °C, густина - 1.984 г/см³. У природі зустрічається у вигляді мінералів сильвіну і карналіту.

Калій хлористий застосування

Сільське господарство. Велику популярність ця субстанція отримала в агропромисловому комплексі, де виступає основним калійним добривом. З цією метою застосовуються гранульовані форми, які не розпилюються. Найчастіше хлорид калію доповнюється мікродобавками, як наприклад, мідь, бор і цинк. А застосовується, переважно, як основна підживка під оранку на всіх типах ґрунту, на легких ґрунтах – під культивацію. Підходить практично для всіх культур, за винятком хлорофобних, тих, що погано реагують на надлишок у ґрунті хлору: картопля, виноград, тютюн. Що таке добриво дає рослинам?

  • підвищення морозостійкості та стійкості до посухи, хвороб, шкідників;
  • збільшення врожаю;
  • поліпшення якості товару і продовження терміну зберігання;
  • мінімізація концентрації нітратів і надходження радіонуклідів;
  • допомога у формуванні бульб на коренях (стосується бобових).

Медицина. Хлорид калію має велике значення в організмі, регулюванні його функцій. Тому входить до складу багатьох лікувальних препаратів, які призначають при порушеннях серцевого ритму, постсерцевоглікозидній інтоксикації, дефіциті калію, для нормалізації кислотно-лужного балансу, досягнення помірної діуретичної дії. Крім того, хлористий калій є складником лікувально-профілактичних солей. Металургія, фотосправа, піротехніка, скляна, текстильна, целюлозно-паперова, шкіряна та інші галузі промисловості також не обходяться без хлориду калію. З цього реактиву при електролізі отримують гідроксид калію, за його допомогою перевіряють роботу побутових дозиметрів. У харчовій промисловості використовують в якості добавки до солі, при реконструкції свердловин – у вигляді бурового розчину. На його кристалах формують голограми. Відомо також ін'єкційне використання цієї сполуки при стратах (деякі американські штати).

Хлорид калію є дуже поширеним калійним добривом, придатним для застосування під всі основні сільськогосподарські культури - овочеві, зернові, кормові, плодово-ягідні. Перевагами калію хлористого є висока концентрація поживних речовин та легке засвоєння калію рослинами. Без калію рослини не в змозі нормально рости і плодоносити - практично всі фази росту і дозрівання рослин залежать від забезпечення їх калієм. Калій сприяє росту кореневої системи рослин. Споживання рослинами калію дуже велике, особливо це стосується сільськогосподарських культур, які утворюють велику кількість цукру, жиру, крохмалю. Калійні добрива можуть безпосередньо вноситися в землю або ж хімічно чи механічно змішуватися з іншими поживними речовинами. Хлористий калій містить велику кількість хлору, а тому його рекомендується вносити в грунт з осені. Хлорид калію застосовується для виробництва гідроксиду калію методом електролізу. Частина калію хлористого переробляється на бертолетову сіль, вуглекислий калій та інші сполуки, що використовуються в різних галузях промисловості. На кристалах хлориду калію можливе формування голограм.

Хлорид калію зареєстрований у якості харчової добавки E508, яку використовують як добавку до кухонної солі (так звана «сіль з пониженим вмістом натрію»). Також цей реактив використовується для запобігання грудкування продуктів харчування, як емульгатор та загущувач. Калій є основним внутрішньоклітинним іоном, іони калію відіграють істотну роль у регулюванні функцій організму. У медицині калій хлористий використовується як препарат, що зміцнює серцевий м'яз. Його застосовують при порушенні серцевого ритму, при інтоксикації (отруєнні) після введення серцевих глікозидів та діуретиків, при нестачі калію в організмі тощо.

Калій хлористий купити

Якщо Вам потрібно купити оптом калій хлористий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на калій хлористий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.  

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІКалій хлористий (хлорид калію)

KCl

Кваліфікація

сорт 1

Виробник Німеччина

Термін зберігання   

5 років

Показники якості

 

Показник

Вимоги

Результати

1

Зовнішній вигляд

Білі кристали, іноді злегка червонуваті

2

Вміст основної речовини

 ≥ 99,0

99,1%

3

Втрати при запалювані

≤ 0,4%

0,2%

4

Втрати при висушуванні

≤ 0,2%

0,1%

5

Натрій

0,2-0,3 %

0,2%

6

Бромід

450-1200 мг/кг

883 мг/кг

7

Магній

20-120 мг/кг

45 мг/кг

8

Кальцій

2-20 мг/кг

6 мг/кг

9

Сульфат

40-100 мг/кг

67 мг/кг

10

Нерозчинні у воді речовини

30-100 мг/кг

30 мг/кг

11

Важкі метали

≤ 5 мг/кг

< 5 мг/кг

Лабораторний висновок: якість товару відповідає вимогам.

Міжнародна назва potassium chloride
Хімічна формула KCl
Назви-синоніми калійна сіль соляної кислоти, хлорид калію, калій хлористий

Вага

біг-бег 1000 кг

мішок 50 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хлорид калію (калій хлористий) за вигідною ціною, також замовити Хлорид калію (калій хлористий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.