Пошук
Фіксанали (стандарт-титри) щавлева кислота

86.40 грн

Фіксанали (стандарт-титри) щавлева кислота

86.40 грн

Фіксанали (стандарт-титри) щавлевої кислоти – точно відміряна кількість речовини, поміщена в ампули зі скла (поставляються запаяними). Використовуються тоді, коли потрібно за мінімальний час створити розчин щавлевої кислоти (1 л 0,1 н. або 0,01 н.).

Артикул: 00203. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фіксанали (стандарт-титри) щавлева кислота. У нас можна купити фіксанали (стандарт-титри) щавлевої кислоти гуртом за доступною ціною. Якість, умови придбання та ціна фіксаналів (стандарт-титрів) щавлевої кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку фіксаналів (стандарт-титрів) щавлевої кислоти по всій території України. Ціна фіксаналів (стандарт-титрів) щавлевої кислоти також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі фіксаналів (стандарт-титрів) щавлевої кислоти гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики фіксаналів (стандарт-титрів) щавлевої кислоти

Фіксанали (стандарт-титри) щавлевої кислоти – точно відміряна кількість речовини, поміщена в ампули зі скла (поставляються запаяними). Використовуються тоді, коли потрібно за мінімальний час створити розчин щавлевої кислоти (1 л 0,1 н. або 0,01 н.). Одержаний розчин у підсумку має точно відому концентрацію, а його отримання виглядає як розчинення/розведення фіксаналу за допомогою дистильованої води  в колбі.

Вимоги, які висуваються до основних фізико-хімічних показників стандарт-титрів оксалатної кислоти:

  • концентрація – 0,1 моль/дм3;
  • коефіцієнт поправки – 0,99-1,01;
  • розбіжності між зразками з однієї ампули – не більше 0,002.

Переваги фіксаналів (стандарт-титрів) оксалатної кислоти

Фіксанали щавлевої кислоти застосовують в якості реагентів у аналітичній і органічній хімії. Їх вводять у засоби для усунення іржі та оксидних плівок з металевих поверхонь. Також можливе їх використання при осадженні рідкісноземельних елементів.

Переваги стандарт-титрів щавлевої кислоти очевидні: зручні транспортування й зберігання, комфортне і оперативне проведення досліджень, максимально точні результати.

Якщо Вам потрібно купити оптом фіксанали щавлева кислота, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на стандпрт0титри щавлевої кислоти, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

натрий гидроксид

Залишіть відгук до товару “Фіксанали (стандарт-титри) щавлева кислота”