Фіксанали (стандарт-титри) щавлева кислота

144 грн
144.00 грн
(ціна за 1 упаковку)

Фіксанали (стандарт-титри) щавлевої кислоти – точно відміряна кількість речовини, поміщена в ампули зі скла (поставляються запаяними). Використовуються тоді, коли потрібно за мінімальний час створити розчин щавлевої кислоти (1 л 0,1 н. або 0,01 н.).

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фіксанали (стандарт-титри) щавлева кислота. У нас можна купити фіксанали (стандарт-титри) щавлевої кислоти гуртом за доступною ціною. Якість, умови придбання та ціна фіксаналів (стандарт-титрів) щавлевої кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку фіксаналів (стандарт-титрів) щавлевої кислоти по всій території України. Ціна фіксаналів (стандарт-титрів) щавлевої кислоти також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі фіксаналів (стандарт-титрів) щавлевої кислоти гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики фіксаналів (стандарт-титрів) щавлевої кислоти

Фіксанали (стандарт-титри) щавлевої кислоти – точно відміряна кількість речовини, поміщена в ампули зі скла (поставляються запаяними). Використовуються тоді, коли потрібно за мінімальний час створити розчин щавлевої кислоти (1 л 0,1 н. або 0,01 н.). Одержаний розчин у підсумку має точно відому концентрацію, а його отримання виглядає як розчинення/розведення фіксаналу за допомогою дистильованої води  в колбі. Вимоги, які висуваються до основних фізико-хімічних показників стандарт-титрів оксалатної кислоти:

  • концентрація – 0,1 моль/дм3;
  • коефіцієнт поправки – 0,99-1,01;
  • розбіжності між зразками з однієї ампули – не більше 0,002.

Переваги фіксаналів (стандарт-титрів) оксалатної кислоти

Фіксанали щавлевої кислоти застосовують в якості реагентів у аналітичній і органічній хімії. Їх вводять у засоби для усунення іржі та оксидних плівок з металевих поверхонь. Також можливе їх використання при осадженні рідкісноземельних елементів. Переваги стандарт-титрів щавлевої кислоти очевидні: зручні транспортування й зберігання, комфортне і оперативне проведення досліджень, максимально точні результати.

Якщо Вам потрібно купити оптом фіксанали щавлева кислота, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на стандпрт0титри щавлевої кислоти, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фіксанали (стандарт-титри) щавлева кислота за вигідною ціною, також замовити Фіксанали (стандарт-титри) щавлева кислота з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.