Фіксанали (стандарт-титри) pH-метрія / 6 ампул

198.00 грн (ціна за 1 упаковку)

Фіксанали (стандарт-титри) для рН-метрії (6 ампул) – це набір спеціально упакованих (у запаяні ампули зі скла + загальне упакування) речовин, які поставляються в точній кількості. Склад: тетраоксалат калію, калій виннокислий кислий, калій фталевокислий кислий, калій фосфорнокислий однозаміщений і натрій фосфорнокислий двозаміщений, тетраборнокислий натрій, гідрат окису кальцію. Використовуються тоді, коли потрібно швидко виготовити зразковий буферний розчин для рН-метрії (1 л 0,1 н. або 0,01 н.).

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фіксанали (стандарт-титри) для рН-метрії. У нас можна купити фіксанали для рН-метрії гуртом за доступною ціною.  Якість, умови придбання та ціна фіксаналів для рН-метрії Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку фіксаналів для рН-метрії по всій території України. Ціна на фіксанали для рН-метрії також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі фіксаналів для рН-метрії гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики фіксаналів для рН-метрії

Фіксанали (стандарт-титри) для рН-метрії (6 ампул) – це набір спеціально упакованих (у запаяні ампули зі скла + загальне упакування) речовин, які поставляються в точній кількості. Склад: тетраоксалат калію, калій виннокислий кислий, калій фталевокислий кислий, калій фосфорнокислий однозаміщений і натрій фосфорнокислий двозаміщений, тетраборнокислий натрій, гідрат окису кальцію. Використовуються тоді, коли потрібно швидко виготовити зразковий буферний розчин для рН-метрії (1 л 0,1 н. або 0,01 н.). Як приготувати розчин з фіксаналу? Вміст ампули необхідно перемістити в літрову колбу, після чого розчинити його в дистильованій воді. Питома електропровідність при цьому повинна бути не більше 2,10-6 См/см (t – 20 °С). Варто враховувати, що якщо мова йде про приготування розчинів фосфатів і бури, вода повинна бути вільною від вуглекислоти. Також необхідно проконтролювати відсутність доступу вуглекислого газу з повітря. З іншими ж розчинами можна компонувати звичайну дистильовану воду.

Особливості фіксаналів для рН-метрії

Є особливості й при приготуванні розчину з фіксаналу виннокислого кислого калію. Буферний розчин повинен бути насиченим при t = 25 °С. Створення його вимагає тривалого збовтування і термостатування з подальшою фільтрацією.

Якщо Вам потрібно купити гуртом фіксанали для рН-метрії, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фіксанали для рН-метрії, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фіксанали (стандарт-титри) pH-метрія / 6 ампул за вигідною ціною, також замовити Фіксанали (стандарт-титри) pH-метрія / 6 ампул з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.