Фіксанали (стандарт-титри) сірчана кислота

210.00 грн (ціна за 1 упаковку)

Фіксанали (стандарт-титри) сірчаної кислоти – спеціально підготовлена форма H2SO4 (концентрований вигляд, точно визначений обсяг, розміщення в скляних запаяних ампулах). Використовується для швидкого приготування розчинів сірчаної кислоти (1 л 0,1 н. або 0,01 н.)..

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фіксанали (стандарт-титри) сірчана кислота. У нас можна купити фіксанали (стандарт-титри) сірчана кислота гуртом за доступною ціною. Якість, умови придбання та ціна фіксаналів (стандарт-титрів) сірчаної кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку фіксаналів (стандарт-титрів) сульфатної кислоти по всій території України. Ціна фіксаналів (стандарт-титрів)  також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі фіксаналів (стандарт-титрів) сірчаної кислоти гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики фіксаналів (стандарт-титрів) сірчаної кислоти

Фіксанали (стандарт-титри) сірчаної кислоти – спеціально підготовлена форма H2SO4 (концентрований вигляд, точно визначений обсяг, розміщення в скляних запаяних ампулах). Використовується для швидкого приготування розчинів сірчаної кислоти (1 л 0,1 н. або 0,01 н.). Застосування сульфатної кислоти поширене в різних галузях (нафтова, металообробка, текстильне і шкіряне виробництво), а фіксанали особливу цінність становлять для хімічної. Тут вони беруть участь у гідратації (етанолу з етилену) і дегідратації (сірчаного і складних ефірів), сульфуванні та алкілуванні. На виробництвах дистильованої води з їх допомогою відновлюють смоли в фільтрах. Також їх застосовують при продукуванні різноманітних солей і мінеральних кислот.

Переваги фіксаналів (стандарт-титрів) сірчаної кислоти

Стандарт-титри сірчаної кислоти мають низку беззаперечних переваг. Вони відповідають найвищим вимогам чистоти і стабільні при кімнатній температурі. Їх зручніше і простіше перевозити, зберігати й використовувати. Як наслідок – необхідних результатів можна досягти в рази швидше.

Якщо Вам потрібно купити фіксанали (стандарт-титри) сірчана кислота, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фіксанали (стандарт-титри) сірчана кислота, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фіксанали (стандарт-титри) сірчана кислота за вигідною ціною, також замовити Фіксанали (стандарт-титри) сірчана кислота з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.