Фіксанали (стандарт-титри) соляна кислота

126.00 грн (ціна за 1 упаковку)

Фіксанали (стандарт-титри) соляної кислоти – заздалегідь підготовлений хімічний реактив HCl, поміщений у запаяні ампули зі скла у точно визначеній кількості. Застосовується для оперативного приготування розчинів соляної кислоти (1 л 0,1 н. або 0,01 н.).

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фіксанали (стандарт-титри) соляна кислота. У нас можна купити фіксанали (стандарт-титри) соляна кислота гуртом за доступною ціною. Якість, умови придбання та ціна фіксаналів (стандарт-титрів) соляної кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку фіксаналів (стандарт-титрів) соляної кислоти по всій території України. Ціна фіксаналів (стандарт-титрів) соляної кислоти також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі фіксаналів (стандарт-титрів) соляної кислоти гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики фіксаналів (стандарт-титрів) соляної кислоти

Вимоги до основних фізико-хімічних характеристик стандарт-титрів хлоридної кислоти: - густина – 1,03 г/см3 (при 25 °С); - розчинення у воді – цілковите; - значення рН – не вище 1. Стандартні розчини на основі фіксаналів знаходять широке застосування в проведенні високоточних кількісних аналізів. Також їх можна застосовувати для видалення сполук заліза і кисню з металевих поверхонь перед покриттям їх іншими металами, для отримання хлору і різноманітних хлоридів.

Переваги фіксаналів (стандарт-титрів) соляної кислоти

Переваги фіксаналів перед іншими формами початкового матеріалу: легке й комфортне транспортування, зручність у використанні, можливість виконання досліджень у польових умовах або слабо оснащених лабораторіях і порівняно швидке отримання необхідного результату.

Якщо Вам потрібно купити гуртом фіксанали соляної кислоти, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на стандарт-титри соляної кислоти, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фіксанали (стандарт-титри) соляна кислота за вигідною ціною, також замовити Фіксанали (стандарт-титри) соляна кислота з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.