Фіксанали (стандарт-титри) йод кристалічний

3480.00 грн (ціна за 1 упаковку)

Фіксанали (стандарт-титри) йоду кристалічного  – певним чином розрахована кількість речовини, що поставляється в безводному стані в скляних ампулах у запаяному вигляді.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності йод кристалічний. У нас можна купити фіксанали йоду кристалічного оптом за доступною ціною. Фіксанал йод кристалічний має сертифікат якості. Якість, умови придбання та  ціна стандарт-титрів йод кристалічний Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку фіксаналів йоду кристалічного по всій території України. Ціна стандарт-титрів йоду кристалічного також залежить від обсягів закупівлі. При покупці фіксаналу йод кристалічний оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

 Характеристики фіксаналів йоду кристалічного

Фіксанали (стандарт-титри) йоду кристалічного  – певним чином розрахована кількість речовини, що поставляється в безводному стані в скляних ампулах у запаяному вигляді. Використовуються в тому випадку, якщо є потреба оперативно приготувати розчин йоду (1 л 0,1 н. або 0,01 н.). Подальше приготування і отримання розчину точної концентрації виглядає як розчинення або розведення фіксаналу дистильованою водою в колбі.

Зовнішній вигляд: твердий кристалічний продукт сіро-чорного кольору з фіолетовим відблиском і різким характерним запахом. Нагрівання приводить до утворення пурпурових парів, охолодження – кристалів (минаючи рідкий стан). Ця речовина чудово розчиняється в етері, етилені, водних розчинах йодидів калію і натрію, гірше – в самій воді.

Йод застосовують у різних сферах життєдіяльності, передусім, у медицині та фармацевтиці. Він знаходить своє місце у виготовленні акумуляторів, ламп і РК-моніторів. Криміналісти за допомогою його парів вивчають відбитки пальців.

Особливості стандарт-титрів кристалічного йоду

Стандарт-титри, завдяки компактності та герметичності, дуже зручні в перевезенні та зберіганні. Їх також легко використовувати, а приготування розчинів займає мінімум часу. Тому саме цій формі часто віддають перевагу.

Якщо Вам потрібно купити оптом фіксанали йод кристалічний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на стандарт-титри йод кристалічний, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фіксанали (стандарт-титри) йод кристалічний за вигідною ціною, також замовити Фіксанали (стандарт-титри) йод кристалічний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.