Фіксанали (стандарт-титри) калій гідроксид

105.00 грн (ціна за 1 упаковку)

Фіксанали (стандарт-титри) калій гідроксиду – заздалегідь підготовлена кількість концентрованої речовини, розміщена в спеціальних порційних запаяних ампулах (матеріал – скло). Використовуються тоді, коли необхідно отримати децинормальний розчин гідроксиду калію, в десять разів слабший від нормального концентрованого (1 л 0,1 н. або 0,01 н.).

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фіксанали калій гідроксид. У нас можна купити стандарт-титри калій гідроксид оптом за доступною ціною.  Фіксанал калій гідроксид має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна фіксаналів калію гідроксиду Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку стандарт-титрів калій гідроксид по всій території України.

 Характеристики фіксаналів гідроксиду калію

Фіксанали (стандарт-титри) калій гідроксиду – заздалегідь підготовлена кількість концентрованої речовини, розміщена в спеціальних порційних запаяних ампулах (матеріал – скло). Використовуються тоді, коли необхідно отримати децинормальний розчин гідроксиду калію, в десять разів слабший від нормального концентрованого (1 л 0,1 н. або 0,01 н.). Зовнішній вигляд: безбарвні або білі гігроскопічні гранули у формі циліндрів чи кристалів. Фіксанали їдкого калію підходять для виконання різноманітних хімічних реакцій, оскільки ця речовина є практично універсальною. З її допомогою нейтралізують кислоти, регулюють pH, виконують каталіз, газоочищення, виробляють органічні та неорганічні сполуки, бурові розчини, мийні засоби, барвники тощо. Вона необхідна при синтезі метану і визначенні наявності деяких катіонів у розчинах.

Особливості стандарт-титрів калію гідроксиду

Увага! При роботі з гідроксидом калію необхідно бути гранично обережними. Ця сполука дуже отруйна, є агресивним лугом, який може спровокувати складні опіки на шкірних покривах і слизових.

Якщо Вам потрібно купити оптом  стандарт-титри калій гідроксид, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фіксанали калій гідроксид, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фіксанали (стандарт-титри) калій гідроксид за вигідною ціною, також замовити Фіксанали (стандарт-титри) калій гідроксид з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.