Державні стандартні зразки України (ДСЗУ) неорганічних іонів, органічних речовин і пестицидів для фотометрії

102.00 грн (ціна за 1 упаковку)

ДСЗУ (державні стандартні зразки України) – це фіксанали (стандарт-титри), речовини в чистому вигляді, матеріали, призначення яких полягає в якісних і кількісних аналітичних діях. Використовуються в газорідинній та тонкошаровій хроматографії.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності державні стандартні зразки України (ДСЗУ). У нас можна купити ДСЗУ оптом за доступною ціною. Державні стандартні зразки України (ДСЗУ)  мають сертифікат якості. Якість, умови придбання і державних стандартних зразків України ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Державні стандартні зразки України (ДСЗУ) ціна також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі ДСЗУ оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

З їх допомогою:

- здійснюють контроль якості в харчопромі, нафтохімії, фармацевтичній та інших галузях промисловості;

- виконують атомно-абсорбційну спектроскопію, іонну хроматографію і рентгенофлуоресцентний аналіз;

- визначають температуру спалаху, густину, кінематичну в’язкість, тиск та інші показники;

- виявляють забруднення довкілля тощо.

Асортимент ДСЗУ від ПП Система Оптимум – це більше сотні видів чистих речовин (неорганічні іони, органічні речовини, пестициди). Тут зразки нафтопродуктів, газів і газосумішей, окремих металів і металевих сплавів (алюміній, сталь, чавун, цинк, бронза, латунь, нікелеві, мідні та феросплави...), а також неметалічних сполук (доломіт, карборунд, шамот, шлак, флюс, вогнетрив, плавикошпатовий концентрат і т.д.).

Упакуванння, як правило – запаяні скляні ампули + загальна картонна коробка. Обсяг продукту, що входить до складу кожної ампули – 3 см3.

Ці концентровані речовини завжди поставляються в точному обсязі, на складі присутні в досить значній кількості. Кожна партія супроводжується необхідною документацією, яка підтверджує високі якісні показники. Тож якість продукту і своєчасність поставок сумніву не підлягають.

Більше інформації про ДСЗУ від компанії Система Оптимум – за контактними номерами.

Якщо Вам потрібно купити ДСЗУ оптом, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на державні стандартні зразки України, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Державні стандартні зразки України (ДСЗУ) неорганічних іонів, органічних речовин і пестицидів для фотометрії за вигідною ціною, також замовити Державні стандартні зразки України (ДСЗУ) неорганічних іонів, органічних речовин і пестицидів для фотометрії з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.