Фіксанали (стандарт-титри) срібло азотнокисле / 1 ампула

1500.00 грн (ціна за 1 ампулу)

Фіксанали (стандарт-титри) срібла азотнокислого  – особливим способом підготовлена кількість нітрату срібла (AgNO3). Поставки відбуваються в ампулах зі скла в запаяному вигляді. Використовуються для швидкого приготування розчинів азотнокислого срібла (1 л 0,1 н. або 0,01 н.).

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фіксанали (стандарт-титри) срібло азотнокисле. У нас можна купити фіксанали (стандарт-титри) нітрату срібла гуртом за доступною ціною. Якість, умови придбання та ціна фіксаналів (стандарт-титрів) срібла азотнокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку фіксаналів (стандарт-титрів) нітрату срібла по всій території України. Ціна фіксаналів (стандарт-титрів) срібла азотнокислого також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі фіксаналів (стандарт-титрів) срібла азотнокислого гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики фіксаналів (стандарт-титрів) срібла азотнокислого

Фіксанали (стандарт-титри) срібла азотнокислого  – особливим способом підготовлена кількість нітрату срібла (AgNO3). Поставки відбуваються в ампулах зі скла в запаяному вигляді. Використовуються для швидкого приготування розчинів азотнокислого срібла (1 л 0,1 н. або 0,01 н.). Зовнішній вигляд: біла порошкоподібна маса, кристалічна структура, безбарвним кристалам характерна ромбічна сингонія. У воді розчиняється добре.

Застосовується ця речовина, передусім, з медичною метою. Нею припікають рани і видаляють невеликі бородавки. Також вона активно виступає діючим компонентом у гомеопатії, завдяки в’яжучій, антизапальній та протимікробній діям. Роль фіксаналів особливо важлива при отриманні інших солей срібла в лабораторних умовах. Чому стандарт-титри? Вони компактні та зручні при перевезенні та зберіганні, стабільні при нормальній кімнатній температурі, спрощують процес отримання необхідної форми речовини. Завдяки їм, бажаних результатів можна досягти швидко і порівняно просто.

Якщо Вам потрібно купити гуртом фіксанали (стандарт-титри) срібла азотнокислого, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фіксанали (стандарт-титри) срібло азотнокисле, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фіксанали (стандарт-титри) срібло азотнокисле / 1 ампула за вигідною ціною, також замовити Фіксанали (стандарт-титри) срібло азотнокисле / 1 ампула з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.