Фіксанали (стандарт-титри) калій двохромовокислий

360.00 грн (ціна за 1 упаковку)

Фіксанали (стандарт-титри) калію двохромовокислого – заздалегідь розрахована кількість речовини, поміщена порційно в спеціальні запаяні ампули (матеріал – скло). Використовуються тоді, коли є потреба швидко виготовити розчин біхромату калію (1 л 0,1 н. або 0,01 н.).

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фіксанали (стандарт-титри) калій двохромовокислий. У нас можна купити стандарт-титри калій двохромовокислий оптом за доступною ціною. Фіксанал (стандарт-титр) калію двохромовокислого має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна фіксаналу калій двохромовокислий Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку стандарт-титру калію двохромовокислого по всій території України.

 Характеристики фіксаналів калію двохромовокислого

Зовнішній вигляд: тверда кристалічна структура, колір кристалів – помаранчевий. У воді розчиняється добре, при цьому водному розчину властива кисла реакція. Дихромат калію – сильний окисник. Застосування двохромовокислого калію  поширене в різних галузях (шкіряна, піротехнічна, виробництво барвників та пігментів, фотосправа тощо). Цінність фіксаналів особливо значна в лабораторній практиці, де вони застосовуються для створення окисників (є реагентами в хроматометріі).

Особливості стандарт-титрів біхромату калію

Стандарт-титри дуже зручні в перевезенні та зберіганні. З їх допомогою можна прискорити робочий процес і, як результат, досягти бажаних результатів набагато швидше. Крім того, вони стабільні при кімнатній температурі й сприяють отриманню максимально точних результатів.

Якщо Вам потрібно купити оптом фіксанал калій двохромовокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на стандарт-титр калій двохромовокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фіксанали (стандарт-титри) калій двохромовокислий за вигідною ціною, також замовити Фіксанали (стандарт-титри) калій двохромовокислий з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.