Пошук
Середовище магнієве Рапапорта-Василіадіса

-

Середовище магнієве Рапапорта-Василіадіса

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Це середовище для селективного збагачення сальмонел.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності середовище магнієве Рапапорта-Василіадіса. У нас можна купити середовище магнієве Рапапорта-Василіадіса за доступною ціною. Середовище магнієве Рапапорта-Василіадіса має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна на середовище магнієве Рапапорта-Василіадіса Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку магнієвого середовища Рапапорта-Василіадіса по всій території України.

Використання магнієвого середовища Рапапорта-Василіадіса

Використовується для проведення лабораторних аналізів з метою виявлення представників роду Salmonella в патологічному матеріалі, продуктах харчування (молоці, м’ясі, яйцях), а також у змивах з різних предметів, воді. Застосовується для діагностики інфекційного захворювання – сальмонельозу. Середовище Рапапорта-Василіадіса має більшу селективність до сальмонел, ніж інші поживні середовища. При інкубуванні при температурі 43оС також забезпечує вищий вихід.
Має вигляд однорідного порошку зеленого або зелено-блакитного кольору.

Принцип дії середовища Рапапорта-Василіадіса

Селективні умови цього поживного середовища забезпечуються досить низьким рівнем кислотності (рН 5,2), а також присутністю таких компонентів, як хлорид магнію і малахітовий зелений. Малахітовий зелений – це індикаторний барвник, який пригнічує ріст багатьох грампозитивних мікроорганізмів. Пептон зі сої забезпечує бактерії необхідними поживними речовинами і сприяє кращому росту сальмонел.

Склад cередовища магнієве Рапапорта-Василіадіса: пептон зі сої; хлорид магнію гексагідрат; натрій хлористий; монокалійфосфат; фосфорнокислий калій двозаміщений; малахітовий зелений.

Приготування живильного середовища

Для приготування даного живильного середовища необхідно розчинити препарат у кількості, зазначеній на упаковці, в 1 літрі очищеної води, якщо необхідно, трохи підігріти для кращого розчинення; помістити в стерильні пробірки або флакони, стерилізувати автоклавуванням 15 хвилин при 115оС. рН середовища: від 5,0 до 5,4 при температурі 25 оС. Свіжоприготоване середовище Рапапорта-Василіадіса прозоре і є зеленувато-синього або синього кольору. Готове середовище можна зберігати в холодильнику (при температурі +2 – +8 оС) протягом 7 місяців. При проведенні аналізу зразок досліджуваної речовини поміщають у це живильне середовище і інкубують добу при 41 оС. Після цього висівають на селективний агар.

Якщо Вам потрібно купити оптом магнієве середовище Рапапорта-Василіадіса, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на магнієве середовище Рапапорта-Василіадіса, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

среда Рапапорта-Василиадиса

Залишіть відгук до товару “Середовище магнієве Рапапорта-Василіадіса”