Середовище магнієве Рапапорта-Василіадіса

1320.00 грн (ціна за 1 кг)

Це середовище для селективного збагачення сальмонел.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності середовище для селективного збагачення сальмонел - середовище магнієве Рапапорта-Василіадіса. У нас можна купити середовище магнієве Рапапорта-Василіадіса за доступною ціною. Середовище магнієве Рапапорта-Василіадіса має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна на середовище магнієве Рапапорта-Василіадіса Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку магнієвого середовища Рапапорта-Василіадіса по всій території України.

Використання магнієвого середовища Рапапорта-Василіадіса

Використовується для проведення лабораторних аналізів з метою виявлення представників роду Salmonella в патологічному матеріалі, продуктах харчування (молоці, м'ясі, яйцях), а також у змивах з різних предметів, воді. Застосовується для діагностики інфекційного захворювання - сальмонельозу. Середовище Рапапорта-Василіадіса має більшу селективність до сальмонел, ніж інші поживні середовища. При інкубуванні при температурі 43оС також забезпечує вищий вихід. Має вигляд однорідного порошку зеленого або зелено-блакитного кольору.

Принцип дії середовища Рапапорта-Василіадіса

Селективні умови цього поживного середовища забезпечуються досить низьким рівнем кислотності (рН 5,2), а також присутністю таких компонентів, як хлорид магнію і малахітовий зелений. Малахітовий зелений - це індикаторний барвник, який пригнічує ріст багатьох грампозитивних мікроорганізмів. Пептон зі сої забезпечує бактерії необхідними поживними речовинами і сприяє кращому росту сальмонел. Склад cередовища магнієве Рапапорта-Василіадіса: пептон зі сої; хлорид магнію гексагідрат; натрій хлористий; монокалійфосфат; фосфорнокислий калій двозаміщений; малахітовий зелений.

Приготування живильного середовища

Для приготування даного живильного середовища необхідно розчинити препарат у кількості, зазначеній на упаковці, в 1 літрі очищеної води, якщо необхідно, трохи підігріти для кращого розчинення; помістити в стерильні пробірки або флакони, стерилізувати автоклавуванням 15 хвилин при 115оС. рН середовища: від 5,0 до 5,4 при температурі 25 оС. Свіжоприготоване середовище Рапапорта-Василіадіса прозоре і є зеленувато-синього або синього кольору. Готове середовище можна зберігати в холодильнику (при температурі +2 - +8 оС) протягом 7 місяців. При проведенні аналізу зразок досліджуваної речовини поміщають у це живильне середовище і інкубують добу при 41 оС. Після цього висівають на селективний агар.

Якщо Вам потрібно купити оптом магнієве середовище Рапапорта-Василіадіса, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на магнієве середовище Рапапорта-Василіадіса, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Середовище магнієве Рапапорта-Василіадіса за вигідною ціною, також замовити Середовище магнієве Рапапорта-Василіадіса з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.