Пошук

Деззасоби

Магазин

Дезінфікуючі засоби – це спеціальні препарати для миття та чищення, що використовуються з метою знищення різних збудників інфекційних хвороб (зокрема вірусів, грибків, бактерій) і вилучення токсинів. Також з їх допомогою борються з гризунами та шкідниками. Не є винятком застосування і при виконанні профілактичних заходів задля попередження появи інфекцій. Деззасоби активно використовують у різноманітних промислових галузях, у медичних, наукових та навчальних закладах. Без них не обходяться лабораторії, комунальні об’єкти, заклади громадського харчування (їдальні, кафе, ресторани та ін.). Задіюють миючі та чистячі препарати і в побуті для обробки житлових та нежитлових приміщень.
За своєю суттю це хімічні речовини, які можуть бути представлені різноманітними антисептиками, препаратами, що містять хлор і альдегіди, сумішами для оперативної обробки. Вони – невід’ємна частина будь-яких дезінфекційних заходів, спрямованих на знезараження тих чи інших поверхонь, води, обладнання, медтехніки, інвентарю тощо.
Синоніми: засоби для дезінфекції, дезінфектанти, дезінфектори і дезінфікатори.

Засоби для дезінфекції

Якщо розглядати дезінфекцію загалом, то вона поділяється на два напрямки: фізичний і хімічний. Перший передбачає кип’ятіння, висушування, обробку ультрафіолетом, ультразвуком, гарячим повітрям/парою. Другий полягає в застосуванні спеціальних порошків і розчинів (іноді газоподібних засобів), до яких висуваються суворі вимоги. Вони повинні безперешкодно розчинятися у водному середовищі, оперативно винищувати мікроорганізми зі згубними факторами, не мати надмірно різкого запаху і не здійснювати токсичного впливу на людей та тварин.
Від фізичних засобів сьогодні все частіше відмовляються, в зв’язку з наявністю у них істотного мінуса: їх використання в більшості випадків вимагає складної й дорогої техніки. А хімічні навпаки з кожним днем стають більш популярними. Купити дезінфекційні засоби – завдання нескладне: вони є у значного переліку виробників і постачальників, в оффлайн- та онлайн-магазинах, коштують при цьому доступно, а ефект забезпечують високий. Все перераховане і пояснює їх переваги над фізичними варіантами дезінфекції.
Дезінфектанти представляють собою готові композиції з однією або декількома діючими речовинами. Як той чи інший засіб знищує мікроби, залежить саме від активної речовини/речовин. Це основа дезінфікуючих засобів, що відповідає за їх якість і ефективність. Діючі речовини можуть бути найрізноманітнішими. Ось основні з них: галогени, альдегіди, спирти, луги, кислоти, пероксидні сполуки, феноли і крезоли + їх похідні, ПАР та інші. Крім того, в їхньому складі можуть бути присутні додаткові елементи, наприклад, стабілізуючі добавки, регулятори кислотності, мийні компоненти і т.д.
Засоби для дезінфекції мають різні характеристики, які важливо враховувати при купівлі, оскільки ті впливають на якість і безпеку обробки. Крім ефективної концентрації діючої речовини чимале значення мають:

Також важливо орієнтуватися, що купити дезінфекційні засоби оптом і в роздріб можна органічні й неорганічні (класифікація за хімічною будовою). Неорганічні на сучасному ринку представлені галогенами і галогеновмісними сполуками, гідроксидами лужних і лужноземельних металів, окислювачами, сполуками важких металів та кислотами. Органічні композиції, в свою чергу, діляться на:

Дезінфікуючі засоби підлягають гігієнічній регламентації та державній реєстрації в установленому на законодавчому рівні порядку.

Миючі і чистячі препарати

Засоби для миття та чищення з метою дезінфекції бувають різних видів і об’ємів. Вони відрізняються ефективністю і випускаються багатьма виробниками як з натуральної, так і зі штучної сировини. Більшості з них характерна висока протимікробна активність, продумана, зручна у використанні форма, а також малотоксичність для людей і тварин.
Спектр дії сучасних дезінфікуючих засобів – надширокий. Вони діють при наявності рідин організму і продуктів розпаду тканин. Оперативні результати дають в кислих і лужних середовищах, добре розчиняються, а їх поверхнева активність – досить велика. Ще їх характеризують хімічна стійкість, відсутність подразнювального впливу і порушень процесу загоєння ран, а також непровокування корозії при контакті з металевими елементами обладнання.

Застосування деззасобів

Найчастіше дезінфікуючі засоби, ціни на які доступні, застосовують у:

Необхідно усвідомлювати, що рідко один і той самий препарат може бути задіяний у всіх перелічених місцях. Кожна галузь, як правило, вимагає свого деззасобу, що відповідає певним потребам і справляється зі специфічними завданнями.
Випускаються засоби для дезінфекції в рідкій, геле-, пасто- і порошкоподібній формах. Вони можуть мати вигляд спрею і вологих серветок. Обробляти ними можна поверхні (підлоги, стіни, вікна, підвіконня, двері), інструменти, інвентар, руки, а також предмети, з якими контактують хворі (одяг, постільну білизну, посуд та ін.).

Деззасоби та безпека

Придбати дезінфікуючі засоби за цінами, які доступні – це півсправи. Не менш важливо подбати про безпечне застосування. Якщо ви раніше не мали справи з купленим препаратом, уважно вивчіть інструкцію і чітко дотримуйтеся рекомендацій, зазначених у ній. Так вдасться запобігти контакту шкіри та слизових з агресивними речовинами (за умови наявності таких в їхньому складі).
Загальні для всіх дезінфікаторів рекомендації наголошують про небезпеку вдихання парів, необхідність одягати рукавички, іноді – маску та інший захисний одяг. При перших ознаках негативного впливу варто вжити заходів, які на цей випадок вказані в інструкції, щоб мінімізувати токсичний ефект. Якщо повністю вирішити проблему самостійно не вийде, потрібно відвідати лікаря.
Щоб якомога більше убезпечити себе при роботі з цим видом продукції при купівлі зверніть увагу на таке:

Не менше значення варто приділити і зберіганню. Потрібно унеможливити доступ до препарату дітей і тварин, дотримуватися температурного режиму, стежити за вологістю і ступенем освітлення. Все це не може розходитися з положеннями інструкції. Коли термін зберігання закінчиться, засіб використовувати заборонено.
Так, деззасоби у більшості випадків бездоганно виконують свою роботу. Так, вони ефективно борються з патогенною мікрофлорою, протистоять поширенню інфекцій, не дають розмножуватися гризунам і комахам. Але все це не матиме найбільш позитивних результатів, якщо нехтувати правилами використання препаратів, застосовувати їх неакуратно і не звертати уваги на рекомендації.
Якщо ви хочете купити дезінфекційні засоби, ціна яких – у розумних межах, а безпека – на оптимальному рівні, звертайтеся до ПП «Система Оптимум».

Де купити дезінфекційні засоби?

Купувати дезінфікуючі засоби, ґрунтуючись тільки на рекламі – практично завжди програшний варіант. Не всі розрекламовані товари дійсно варті уваги. Тому у виборі відштовхуйтесь і від рекомендацій знайомих, колег, інтернет-користувачів, і від авторитету компанії, у якої плануєте зробити замовлення. Якщо правильно вибрати постачальника, на відсотків дев’яносто можна бути впевненими в доцільності придбання.
Купуйте деззасоби у ПП «Система Оптимум» – не прогадаєте. У нас великий вибір товарів цієї категорії: Аргенвіт, Бланідас 300, Дезактін, Дезефект, Жавель Клейд, Клорсепт та інші. Ми з радістю допоможемо підібрати саме той препарат, який задовольнить всі ваші запити і максимально підійде подальшій специфіці застосування. Допоможемо розібратися зі складом, призначенням і використанням. Розповімо, чи існують ризики, якщо так, то які, і що зробити, щоб звести їх нанівець. А після узгодження замовлення швидко доставимо його вам: доставка оперативна в усі регіони України.
Крім того, хочемо звернути вашу увагу на те, що в нашому каталозі ви побачите і зможете купити додатково ветеринарні препарати, різні хімічні речовини і багато іншого для потреб вашого підприємства/лабораторії/установи. Потрібен набір реактивів – будь ласка. Цікавить скляний лабораторний посуд, меблі, обладнання і т.д. – теж жодних проблем. Ми допоможемо вам підібрати все необхідне для якісної, продуктивної і безпечної роботи. І вже все разом, якщо у вас виникне така потреба, доставимо за потрібною адресою. На швидкість доставки не впливає кількісна сторона замовлення. Завдяки власним складам, на яких завжди в наявності великі партії товару, а також значному автопарку, ми кожне замовлення виконуємо в найкоротші терміни, за погодженням з клієнтом.

Ціни на дезінфікуючі засоби

Ціна на дезінфікуючі засоби опт залежить від обсягів поставок, від характеристик продукції, складових компонентів, призначення тощо. Покупцеві не завжди буває просто зіставити якість і вартість, зрозуміти, чому цей засіб дешевший, а той дорожчий. Зателефонуйте нашим менеджерам – і ви отримаєте ґрунтовні кваліфіковані відповіді на свої запитання. У будь-якому випадку асортимент дезінфікуючих засобів від компанії «Система Оптимум» настільки великий, що без відповідного препарату ви не залишитеся. Звертайтеся!