Бланідас 300

390.00 грн (ціна за 1 кг)

Бланідас 300 – це універсальний хлоровмісний знезаражувач-дезінфектант у таблетованій формі. Використовується, головним чином, для очищення одноразових мед. виробів, перев’язувальних матеріалів, харчових відходів і т.д., підходить як для поточних і завершальних прибирань, так і для цілісних генеральних, а також для окремої обробки медичного інструментарію, посуду, води і багато чого іншого.

SKU: .
Категорія: Деззасоби
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності бланідас 300. У нас можна купити бланідас за доступною ціною. Бланідас 300 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна бланідасу Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку бланідасу по всій території України. Ціна бланідасу також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі бланідасу 300 оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики бланідасу 300

Основний діючий компонент препарату – дихлорізоціанурат натрію (80,52 %). Таблетки мають білий колір, кожна важить по 3-3,4 г. Повне розчинення у воді відбувається протягом двох-трьох хвилин. Одна розчинена таблетка дає 1,5-1,7 г активного хлору (50 %), розчин при цьому виходить прозорим, безбарвним, зі слабким хлорним запахом. Бланідас 300 ефективно впливає на збудників внутрішніх лікарняних, бактеріальних (наприклад, туберкульоз), вірусних (поліомієліт, гепатити В, С, ВІЛ, СНІД, герпес) і грибкових (молочниця, епідермофітії та ін.) інфекцій. Важливою вважається його спороцидна дія. Робочим розчинам характерні такі якості: - високі мийні та змочувальні властивості; - емульгування і дезодорування; - гомогенізація мокротиння та інших виділень; - ефективний вплив на бруд у вигляді жиру, білка, крові або в механічній формі; - легке усунення залишків медпрепаратів як з зовнішніх поверхонь інструментів, посуду тощо, так і з внутрішніх; - відсутність корозійних проявів при контакті з металами; - добре змивання з будь-яких типів поверхонь, без жодних залишкових плям і слідів нальоту. Бланідас 300 НЕ завдає шкоди оброблюваним об’єктам, виконаним з термостабільних і термолабільних матерій, а також покритим лаками, фарбами, полімерами і з гальванічною складовою. Він також НЕ зменшує яскравість забарвлення і міцність тканин. НЕ закріплює органічний бруд на медичному інвентарі.

Застосування бланідасу 300

Основним завданням бланідасу є швидка та безпечна дезінфекція різних медичних об’єктів. Завдяки додецилбіспропілентриаміну та алкілдиметилбензиламонієвому хлориду, які входять до складу бланідасу, засіб ефективно використовується для стерилізації ВМП, лабораторного обладнання, а також для очищення медичних пристроїв. Цей засіб підходить для використання в різних галузях, де є необхідність виконати той чи інший спектр дезінфекційних робіт. Це можуть бути не тільки медичні установи різного характеру (лікарні, поліклініки, санаторії, клініки, профілакторії та інші), але і салони краси (СПА, перукарні, манікюрно-педікюрні кабінети...), всілякі виробництва і підприємства, навчальні заклади, комунальний сегмент , транспорт, побут і багато інших галузей. Об’єкти, які, як правило, піддаються обробці – найрізноманітніші: інвентар для прибирання, гумові килимки, медичні пристосування одноразового застосування до утилізації, текстильні мед. відходи (вата, серветки, матеріали для перев’язок та ін.), сміттєпроводи, сміттєві ящики та інші ємності для тимчасового зберігання сміття... Важливо: після приготування розчину використовувати його можна не більше, ніж протягом шести днів, зберігаючи при цьому в ретельно закритій ємності. Сьогодні бланідас активно застосовується у медичних закладах та пансіонатах. Особливістю даного засобу є те, що бланідас не тільки швидко усуває бруд, але й миттєво перериває розвиток інфекції, що може призвести до розповсюдження вірусних захворювань. Універсальний та безпечний бланідас – це оптимальне рішення не тільки для поточної та завершальної дезінфекції приміщень, але й для профілактичного прибирання. Бланідас чудово підійде для дезінфекції високого рівня  та якісного миття будь–яких поверхонь. Основними перевагами бланідасу є:

  • універсальність;
  • сильна бактерицидна та туберкулоцидна дія;
  • миттєва боротьба з мікробами;
  • екологічна безпечність;
  • відсутність альдегідів та хлору;
  • швидке та відмінне очищення будь–якої складності;
  • миттєве знищення мікробіологічної плівки всередині ендоскопу;
  • наявність дезодоруючих та змочувальних властивостей;
  • економічність у застосуванні;
  • фінансова доступність.

Новий та якісний бланідас чудово очищує від механічних, білкових та жирових забруднень, від залишків крові та лікарських засобів на зовнішніх та внутрішніх поверхнях медичних виробів. Бланідас відзначається довготривалою антимікробною дією, саме тому після дезінфекції поверхня на довший час є захищеною від бактерій. Бланідас  призначений для очищення та дезінфекції будь–якого медичного обладнання та посуду і користується значним попитом у лікарнях, лабораторіях та пансіонатах.

Бланідас купити

Якщо Вам потрібно купити оптом бланідас 300, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бланідас 300, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бланідас 300 за вигідною ціною, також замовити Бланідас 300 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.