Дезактін

588 грн
588.00 грн
(ціна за 1 кг)

Дезактін – це високоякісний дезінфікуючий засіб з широким спектром застосування.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Деззасоби
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності дезактін. У нас можна купити дезактін оптом за доступною ціною. Дезактін має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна дезактіну Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку дезактіну по всій території України. Ціна дезактіну також залежить від обсягів закупівлі. При покупці дезактіну оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики дезактіну

Дезактін – це високоякісний дезінфікуючий засіб з широким спектром застосування. У склад дезактину входять 1,3-дихлор-5,5-диметилгідантоїн (дихлорантин) та потужні активні компоненти, які роблять препарат ефективним помічником для проведення якісної та швидкої дезінфекції. Дезактін – хлоровмісний дезінфікуючий препарат у вигляді порошкоподібної маси білого/жовтого кольору. Запах – хлорний, середньої відчутності. У воді розчиняється добре – від 20 мг/дм3, утворюючи прозорі водні розчини, безпечні для різноманітних матеріалів (скло, метал, гума, полімери, деревина, кахель, порцеляна, фаянс). Ніякої небезпеки не становить і для медприладів, техніки з ЛФ, гальванічними і полімерними поверхнями. Білкового бруду не фіксує, змивається бездоганно, без будь-якого залишкового осаду, зменшує неоднорідність мокротиння та інших виділень. Основний діючий компонент – дихлорантин (21-23 %). Вміст активного хлору – від 14 %. Антимікробна дія цього препарату дуже широка і полягає в бактерицидних, туберкулоцидних, віруліцидних, спороцидних і протигрибкових властивостях. Він ефективно усуває різні віруси, грибки й бактерії. Змочує, емульгує і миє. З легкістю справляється з такими видами забруднень, як: білкові, жирові та механічні, кров, залишки ліків тощо. Не підлягає поєднанню з катіонними ПАР і спиртами (у тому числі, з ізопропанолом). Дезактін на зовнішній вигляд це білий або жовтуватий порошок з характерним запахом хлору. Дезактін розчинний у воді, його розчинність становить не менше 20 мг/дм3. Водні розчини дезактину безбарвні, прозорі, зі слабким запахом хлору. Дезактін безпечний для робочих поверхонь, які ним обробляються, він не пошкоджує вироби з металу, гуми, скла, полімерних матеріалів, дерева, кахлю, порцеляни, фаянсу та інших матеріалів. Він не впливає на вироби, покриті лаком і фарбами, гальванічним і полімерним покриттям, дезактин не фіксує забруднення на поверхні виробів, після обробки бруд добре змивається, не залишаючи нальоту. Дезактін як основну діючу речовину містить дихлорантин - 21,0-23,0 %. Активного хлору в препараті міститься щонайменше 14,0 %. Дезактін має широкий спектр антимікробної активності. Він ефективно знищує бактерії, віруси (включаючи вірусні гепатити, ВІЛ-інфекцію) та грибки.

Застосування дезактіну

дезактін купитиРобочі розчини дезактіну використовуються для дезінфекції та очищення різноманітних поверхонь, ним обробляють приміщення, прилади, меблі, інвентар, посуд, а також санітарно-технічне обладнання. Дезактін застосовується для дезінфекції та передстерилізаційного очищення хірургічних, стоматологічних та інших медичних інструментів і устаткування. Також він має досить хороші мийні якості. Цей деззасіб зручний у приготуванні і використанні. Дезактін широко використовується в:

  • лікувально-профілактичних установах;
  • різноманітних лабораторіях;
  • аптеках;
  • спортивних, оздоровчих та навчальних закладах;
  • підприємствах косметичної, харчової, фармацевтичної, мікробіологічної промисловості;
  • закладах громадського харчування.

Дезактін використовують для дезінфекції в осередках багатьох інфекцій, а також для профілактичної дезінфекції. Дезінфекцію можна проводити двома методами: методом протирання або зрошення. Дезактін призначений для здійснення поточної та профілактичної дезінфекції у лікарських приміщеннях, пансіонатах, санаторіях та лабораторіях. Цей засіб швидко та якісно очищує лабораторне обладнання та спеціалізоване лікарняне устаткування і максимально дезінфікує об’єкт обробки. Сьогодні дезактін активно застосовується не тільки у лабораторіях та лікарнях, але й у аптеках, школах та дитячих садочках. Висока екологічна безпечність та унікальні властивості препарату дозволяють його використання у профілактичних заходах без потреби довготривалого провітрювання приміщення. Завдяки своїй антибактерицидній швидкій дії дезактин використовується на виробничих майданчиках фармацевтичної, косметологічної, мікробіологічної та харчової промисловості. Крім того, завдяки своїй безпечності засіб застосовується у закладах громадського харчування та у торгівельній галузі. Дезактін часто використовується також для очищення басейнів, саун та СПА-закладів від мікробів. Широка сфера застосування та відмінні дезінфікуючі властивості зробили дезактін популярним та дієвим помічником у боротьбі з будь–якими бактеріями. Новий та сучасний засіб застосовується у найрізноманітніших ланках суспільного життя. Саме завдяки дезактіну не тільки зберігається необхідний рівень чистоти у громадському транспорті та на вокзалі, але й підтримується постійна чистота у готельних комплексах, перукарях та у косметологічних салонах. Якщо Вам потрібно купити оптом дезактін, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на дезактін, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Дезактін за вигідною ціною, також замовити Дезактін з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.