Пошук
Паста алюмінієва для газобетону

-

Паста алюмінієва для газобетону

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Паста має вигляд дрібнодисперсних частинок алюмінію.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності паста алюмінієва для газобетону. У нас можна купити алюмінієву пасту за доступною ціною. Паста алюмінієва для газобетону має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку пасти для газобетону по всій території України.  При купівлі пасти алюмінієвої для газобетону оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Паста використовуються як алюмінієвий пігмент широкого вжитку, а саме: світловідбиваючі, корозійностійкі, термостійкі, декоративні  фарби, емалі, лаки, шпаклівки, виробництво газобетону. При попаданні в алюмінієву пудру (пасту) води можливе її самозаймання. При роботі з реактивом необхідно уникати утворення пилу і скупчення осілої пудри, не допускати наявності джерел ініціювання запалення, попадання в пудру вологи.
Роботу з пудрою варто проводити з використанням засобів індивідуального захисту шкіри, очей та органів дихання. Гранично допустима концентрація алюмінієвої пасти в повітрі робочої зони виробничих приміщень – 2 мг/м3.

Зберігається цей реактив в сухих, критих складських приміщеннях при температурі не вище 35 °С на відстані не меньше 1м від опалювальних приладів. Гарантійний термін зберігання – 1 рік з дня виготовлення. Загальний термін зберігання – 1,5 роки з дня виготовлення.
Аналогом пасти є пудра алюмінієва пігментна (ПАП) являє собою легко мажучий сріблясто-сірий дрібнодисперсний порошок, частинки алюмінію пластинчастої форми. Виготовляється з первинного алюмінію або його відходів.
Пудра ПАП випускається двох марок, практично одинакові за хімічним складом, але різняться ступенем подрібнення.
Порошок містить активного алюмінію в межах 86-95 %. Але ГОСТ 5494-95 цей показник не регламентує. Однак чим меньше домішок порошок містить, тим ближче його колір до кольору срібла.
В якості пігменту у матеріалі, паста не тільки забезпечує покриття гарним сріблястим кольором, але й
захищає від впливів сонячного світла, теплових випромінювань, вологи (так як володіє антикорозійними властивостями) і додає лакофарбовому покриттю інші корисні властивості.

Якщо Вам потрібно купити гуртом пасту алюмінієву для газобетону, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на пасту алюмінієву для газобетону, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

паста алюмінієва для газобетону

Залишіть відгук до товару “Паста алюмінієва для газобетону”