Паста алюмінієва для газобетону

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Паста має вигляд дрібнодисперсних частинок алюмінію.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності паста алюмінієва для газобетону. У нас можна купити алюмінієву пасту за доступною ціною. Паста алюмінієва для газобетону має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку пасти для газобетону по всій території України.  При купівлі пасти алюмінієвої для газобетону оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Паста використовуються як алюмінієвий пігмент широкого вжитку, а саме: світловідбиваючі, корозійностійкі, термостійкі, декоративні  фарби, емалі, лаки, шпаклівки, виробництво газобетону. При попаданні в алюмінієву пудру (пасту) води можливе її самозаймання. При роботі з реактивом необхідно уникати утворення пилу і скупчення осілої пудри, не допускати наявності джерел ініціювання запалення, попадання в пудру вологи. Роботу з пудрою варто проводити з використанням засобів індивідуального захисту шкіри, очей та органів дихання. Гранично допустима концентрація алюмінієвої пасти в повітрі робочої зони виробничих приміщень - 2 мг/м3.

Зберігається цей реактив в сухих, критих складських приміщеннях при температурі не вище 35 °С на відстані не меньше 1м від опалювальних приладів. Гарантійний термін зберігання - 1 рік з дня виготовлення. Загальний термін зберігання - 1,5 роки з дня виготовлення.

Аналогом пасти є пудра алюмінієва пігментна (ПАП) являє собою легко мажучий сріблясто-сірий дрібнодисперсний порошок, частинки алюмінію пластинчастої форми. Виготовляється з первинного алюмінію або його відходів. Пудра ПАП випускається двох марок, практично одинакові за хімічним складом, але різняться ступенем подрібнення. Порошок містить активного алюмінію в межах 86-95 %. Але ГОСТ 5494-95 цей показник не регламентує. Однак чим меньше домішок порошок містить, тим ближче його колір до кольору срібла. В якості пігменту у матеріалі, паста не тільки забезпечує покриття гарним сріблястим кольором, але й захищає від впливів сонячного світла, теплових випромінювань, вологи (так як володіє антикорозійними властивостями) і додає лакофарбовому покриттю інші корисні властивості.

 Якщо Вам потрібно купити гуртом пасту алюмінієву для газобетону, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на пасту алюмінієву для газобетону, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Паста алюмінієва для газобетону за вигідною ціною, також замовити Паста алюмінієва для газобетону з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.