Діамофоска

54.60 грн (ціна за 1 кг)

У наш час це добриво виготовляється двох видів, що відрізняються концентрацією головних компонентів: 10:26:26 і 9:25:25. Першою цифрою позначається кількість азотистих сполук, другою – фосфору, третьою – калію. Зазначимо, що варіант 10:26:26 популярніший, ніж 9:25:25.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Добриво діамофоска купити – потреба, яка сьогодні виникає дуже часто. Продукт цінний, у зв’язку з унікальними якостями і властивостями, безліччю експлуатаційних і результативних переваг. Відтак для багатьох аграріїв актуальні питання про його вартість, місце покупки, можливі вигоди, нюанси тощо. Відразу ж хочемо сказати, що взагалі в продажу є діамофоска, ціна якої може істотно відрізнятися, залежно від виробника і/або постачальника. Також можуть різнитися характеристики, якісні параметри та інше. Тому основне завдання, яке слід вирішити, полягає саме в місці придбання. Якщо правильно підібрати компанію, всі інші аспекти апріорі будуть забезпечені в найкращому вигляді.

Купити діамофоску в Україні

Отже, де купити? Чи варто моніторити закордонний ринок хімічної продукції, добрив? Наша відповідь однозначна: ні, в наші дні це зовсім невиправдано, оскільки купити діамофоску в Україні не складно. З числа підприємств, до яких можна звернутися щодо цього – «Система Оптимум». Зупиніть вибір на нас – отримаєте масу організаційних вигод на додачу до тих, які гарантовані самим продуктом.

Що ми маємо на увазі? Передусім, постійна наявність цього добрива на складі й швидка доставка товару в будь-який регіон країни, завдяки власному автомобільному парку. Які кількості та за який період вам би не знадобилися, можете бути впевнені, що необхідна партія буде доставлена точно в потрібні терміни. Також наші постійні клієнти зазначають як одну з головних переваг більш доступні ціни, порівняно з пропозиціями конкурентів. Дійсно, завищувати вартість – не в наших принципах. Ідеальним вважаємо оптимальне співвідношення ціни та якості. Тобто таке, коли перша не є захмарною або необґрунтованою, а друга – без найменших негативних нюансів. Саме про такі якісні параметри говорить відповідний сертифікат, який обов’язково є у нашої продукції.

Якщо вас цікавить детальна інформація про умови придбання діамофоски, наші менеджери готові надати її без зволікань. Зараз же давайте більш детально поговоримо про саме добриво, розглянемо його склад, застосування та інші важливі підтеми.

Характеристика та властивості

Діамофоскою (або скорочено ДАФК) іменується комплексне мінеральне добриво, хімічний склад якого передбачає наявність азоту, фосфору і калію (NPK комплекс) з найбільшою часткою в тукові двох останніх із зазначених елементів. Цей агрохімікат виготовляється в двох варіантах, які відрізняються концентрацією складників: 10:26:26 і 9:25:25 (азот:фосфор:калій). Перший користується дещо більшим попитом, порівняно з другим. Азот + фосфор + калій – це базова хімічна формула. З інших наявних компонентів: сірка, магній, цинк, залізо і кальцій.

діамофоска формула

До слова, ще одна назва, яку можна зустріти – діамонійфосфат (пояснюється входженням до складу азоту в амонійній формі). Цей факт забезпечує пролонговану дію речовини і мінімізує азотовтрати в результаті природних факторів, зокрема під час випаровування, вимивання або вивітрювання. Більшість азоту з діамофоски потрапляє за призначенням (саме до кореневої системи насаджень), формуючи сприятливе поживне середовище для ростових процесів і розвитку, загалом.

Фосфор представлений в оксидній формі (Р2О5), яка, на думку фахівців, піддається найкращому засвоєнню ґрунтовим комплексом. Як відомо, без фосфору неможливий оптимальний розвиток будь-яких культур. Не підлягає сумніву і той факт, що цей елемент сам по собі погано розчинний в ґрунті, дифузія молекул реалізується дуже повільно. Це пояснює необхідність внесення різних видів суперфосфатів у ґрунт в осінній період. Так діюча речовина до потрібного часу (тобто до весни) якраз встигає досягати активної фази. Діамофоска в цьому сенсі – виняток. Їй вказаний недолік не характерний. Кисень, який є її структурною частиною, забезпечує активацію фосфору при контакті з ґрунтом. А ще прискорюється переміщення ґрунтовими пластами і поліпшується розподіл, завдяки чому коріння рослин вбирає його краще і в збільшених обсягах. «Швидкий фосфор» як компонент діамонійфосфату дозволяє задіювати зазначений тук з максимальною користю, не залежно від пори року, періоду життя рослин, тобто протягом усієї вегетації.

Мінеральне добриво діамофоска має в своєму складі збільшені кількості калію, який здійснює потужну підтримку в періоди цвітіння і зав’язі плодів. Калійна участь полягає в поліпшенні смакових властивостей і підвищенні якості врожаю. Плоди помідорів, перців і огірків, завдяки калію, мають більші розміри, правильну форму і соковитий м’якуш, а яблука, груші та сливи стають солодшими.

Взагалі діамонійфосфат універсальний та високоефективний. Його можна використовувати на різних ґрунтах для величезного переліку с/г насаджень, насамперед, для томатів, перцю і огірків, а також для зернових, технічних, просапних, картоплі, капусти, баклажанів, малини, полуниці, тютюну та ін. Застосування цього міндобрива для кожної із зазначених та інших культур є економічно вигідним, з огляду на оптимальне співвідношення поживних речовин і забезпечення низки інших переваг. Час внесення не обмежується якимось певним періодом: актуальні як весняне передпосівне внесення, так і подальші підживлення протягом усього вегетаційного зростання. За ДАФК – інтенсифікація росту культур, рясні цвітіння і плодоношення, прискорення дозрівання та поліпшення смакових якостей. Правильне й своєчасне застосування – запорука не тільки величини та соковитості подів, але й щедрого врожаю, загалом.

Щодо зовнішнього вигляду цього агрохімікату, то випускається він у гранульованій формі. Причому розподіл всіх складових по гранулах відбувається рівномірно, що є однією з найважливіших передумов максимальної ефективності. Забарвлення гранул – рожеве.

Для зберігання підійде підвал або складське приміщення, в якому забезпечене належне вентилювання. Загалом, нічого складного. Єдине, що слід запобігати сусідству з продуктами харчування.

Переваги діамофоски

Розглядаючи такий агроматеріал, як діамофоска, опис його, дуже важливо окремо систематизувати його плюси. Цим ми зараз і займемося.

Переваги ДАФК:

  • однорідність і рівномірність розподілу компонентів у гранулах, завдяки чому реалізується значна практична ефективність;
  • універсальність + широкий спектр задіяння;
  • можливість внесення під всі культури, які погано реагують на хлор або взагалі його не переносять;
  • оперативна робота, у зв’язку із високошвидкісним убиранням, переміщенням і розподілом;
  • можливість використання, не залежно від ростового періоду насаджень;
  • подовження терміну збереження плодів (наприклад, картопля завдяки діамофосці здатна зберігатися, не зазнаючи шкоди, аж до наступного врожаю);
  • нейтральність, як наслідок – можливість залучення на різних типах ґрунту (зокрема на кислому без вапнування, а також на суглинному, пісочному та інших);
  • легке і безперешкодне застосування;
  • варіативність дієвих робочих форм (забезпечує результат як в сухому, так і в рідкому вигляді, з розчиненням гранул у воді);
  • відсутність потреби використовувати інші МД;
  • добре поєднання з органічними добривами (зокрема з коров’яком і курячим послідом);
  • екобезпека + відсутність шкоди і небезпеки для людей, позаяк не містить шкідливих домішок (як от хлоридів), не сприяє накопиченню в плодах нітритів і нітратів;
  • доступні ціни на оптові та роздрібні партії, а тому можливість обробляти навіть великі посадки.

Як бачите, достоїнств азотно фосфорно калійне добриво діамофоска npk 10 26 26, що розглядається, має чимало, чим цілком логічно пояснюється його незгасна популярність серед аграріїв.

Цікаво дізнатися! Щоб додатково максимізувати результат, можна добре забезпечити ґрунт азотом або скомпонувати використання тука з перепрілим гноєм/пташиним послідом (навесні/восени, відповідно). І ще: діамофоска – саме те, що потрібно для вологих регіонів, оскільки чудово фіксується в ґрунті і не піддається вимиванню.

Добриво діамофоска – застосування

Перед тим, як мінеральне добриво діамофоска купити, ґрунтуючись на гарантованих плюсах цього матеріалу, радимо приділити трохи уваги експлуатаційним аспектам. Оскільки норми внесення варіюються (залежать від оброблюваної культури, періоду задіяння, типу ґрунту...), наполегливо рекомендуємо вивчити це питання, а також деякі супутні.

Загальні рекомендовані кількості такі:

  • для окультурених ґрунтів – 20 г/м² (під перекопування);
  • для неокультуреного ґрунту – 30 г/м² (під перекопування);
  • для захищеного – 40 г/м².

Якщо пройтися по видах рослин, то норми внесення будуть виглядати так:

  • під ягідні чагарники – 10 або 15 г/м² пристовбурового кола (для молодих насаджень і з третього року життя, відповідно);
  • під плодові дерева – 20 г/м² (під сливи, аличу, абрикоси), 30 г/м² (під яблуні, груші та айву);
  • під овочеві насадження – 20-30 г/м²;
  • під виноградники – 25 г/м² (в пристовбурові кола навесні);
  • під квіти-багаторічники – 25 г/м² (в період осіннього розпушування і підгортання).

Овочеві, квіткові та плодово-ягідні рослини найкраще удобрювати навесні з подальшим перекопуванням. При підживленні дерев актуальне заглиблення зазначеного агрохімікату в ґрунт на 8-10 см. І про що б не йшлося – про овочі, дерева, чагарники тощо – не перевищуйте рекомендованих доз. У цьому немає потреби, а нашкодити нехотячи можна.

Спосіб застосування – важливий аспект, який не можна не враховувати. Не дивлячись на універсальність цього тука, є культури, які відчувають в ньому збільшену потребу. Далі – коротко про них.

Картопля. В цьому випадку діамофоска не тільки збільшує кількість врожаю, але й позитивно позначається на споживчих якостях. Звичайна практика для пром. рільництва – внесення діамонійфосфату в ґрунт при посадці картоплі, під фрезу. Оптимальна доза – 250 кг/га. Якщо мова йде про власні городи, особисті господарства, то вносити необхідно по 5 г добрива в лунку або посипати ґрунт перед посадкою з розрахунку 20 г/м² + закладення в ґрунт шляхом розпушування та полив.

Капуста. Діамофоска тут примітна, оскільки майже всі хрестоцвіті погано реагують на хлор (калійні добрива цей елемент містять, а ось вона ні). ДАФК допомагає оперативніше розвиватися зеленій масі й зав’язуватися щільним качанам, запобігає розтріскуванню і появі великої кількості захворювань, плюс непогано бореться з низкою шкідників (наприклад, зі слимаками).

Норми внесення варіюються, залежно від часу і способу обробки:

  • перекопування ділянки у весняний період – 25-30 г/м²;
  • пересадка розсади – 3-5 г в лунку для однієї рослини;
  • осіння перекопка – 30-35 г/м².

Томати. Незалежно від умов вирощування, ця культура дуже добре реагує на комплексні мінеральні добрива, зокрема на діамофоску. Це МД підвищує врожайність, робить зелену масу і кореневу систему більш міцними, а плоди – щільнішими, соковитішими та смачнішими.

Норми внесення для відкритого ґрунту – 30 г/м² (під весняне перекопування) або 3-5 г в лунку на кожну рослину (при висаджуванні розсади). Якщо мова йде про закритий ґрунт – 50 г/м² і 5-7 г на рослину.

Горщикові квіти. Для кімнатних рослин підживлення діамофоскою так само актуальне, як і у всіх інших випадках. Правда, в цій ситуації необхідно використовувати водний розчин. А готується він так: в 3 л теплої води розчинити 6 г добрива. Якщо потрібно менше або більше поживного поливального матеріалу, користуйтеся розрахунком 2 грами речовини на кожен літр води. Оптимальна періодичність обробки – через два тижні. Тобто двох внесень в місяць якраз достатньо. У збільшених обсягах і частіше не можна, інакше існує велика ймовірність нашкодити.

Газони. Якщо ваша мета – гарний і здоровий газон, також подумайте про застосування діамонійфосфату. Для газону актуальне триразове підживлення цим туком за сезон: навесні, влітку і восени. Перші два внесення – це розсипання речовини по всій поверхні в кількості 4 кг на кожні 100 м². Третє, осіннє – у вигляді вдвічі зменшеної дози (2 кілограми на сотку).

Застосуванню в осінній період радимо приділити особливу увагу, якщо дві попередні обробки не були виконані. Щоб трава добре перезимувала, їй необхідний удобрювальний продукт з невеликим вмістом азоту і значною кількістю фосфору та калію, тобто діамофоска. Вона наситить кореневу систему корисними для зимівлі речовинами. Після її застосування немає потреби в поливі, адже як тільки піде дощ або сніг, гранули розчиняться і будуть поступово проникати до газонного коріння.

Ціни від виробника

Вище ми надали всю інформацію, яка може знадобитися для того, щоб діамофоска (застосування добрива) потішила у всіх планах. Наостанок хотіли би декілька слів сказати про ціновий фактор. Про купівлю чого не йшла б мова, цілком логічним є бажання отримати товар добротної якості за розумною вартістю. Чи всі виробники здатні це забезпечити? Далеко не всі. Хтось і хотів би знизити ціну, так не може, позаяк втратиться фінансова доцільність діяльності. Іншим цілком під силу прийти до нормального співвідношення ціни та якості, проте вони цього не прагнуть, бажаючи заробити на кожному клієнтові якомога більше. Наша компанія не належить ні до тих, ні до інших. Вартість ДАФК від ПП «Система Оптимум» стане для вас приємним сюрпризом. А при великих оптових замовленнях додатково порадують персональні знижки.

Знадобилася діамофоска? Купити оптом хочете з максимальною вигодою? Звертайтеся до компанії «Система Оптимум»!

Міжнародна назва diamofoska
Хімічна формула NH4H2PO4 + KCl
Назви-синоніми діамофос, диамонійфосфат, ДАФК

Вага

мішок 50 кг

біг-бег 1000 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Діамофоска за вигідною ціною, також замовити Діамофоска з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.