Вологомір зерна Wile-55

10830 грн
10830.00 грн
(ціна за 1 шт)

Вологомір Wile-55 призначений для експрес-вимірювання вологості зернових, зернобобових та олійних культур, а також продуктів їх переробки. Вологомір Wile-55 використовується для вимірювання вологості цільних зерен і насіння. Вміст вологи в вимірюваної масі відображається на LCD-дисплеї у відсотках ваги.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності вологомір зерна Wile-55. У нас можна купити вологомір зерна Wile-55 за доступною ціною. Вологомір зерна Wile-55 має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна на вологомір зерна Wile-55 Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку вологоміра зерна Wile-55 по всій території України.

Загальні характеристики

Вологомір Wile-55 призначений для експрес-вимірювання вологості зернових, зернобобових та олійних культур, а також продуктів їх переробки. Вологомір Wile-55 використовується для вимірювання вологості цільних зерен і насіння. Вміст вологи в вимірюваної масі відображається на LCD-дисплеї у відсотках ваги. Вологомір Wile-55 оснащений наступними функціями: - автоматична компенсація різниці температур вологоміра і навколишнього середовища - автоматичне усереднення результатів вимірів (пам'ять вміщує до 99 результатів) - можливість внесення поправки до шкали вимірювання з урахуванням результату, отриманого методом пічної сушки.

Кількість контрольованих культур 16
Контрольовані культури пшениця, ячмінь, гречка, ріпак, соняшник, кукурудза, боби, рис, овес, жито, сорго, горох, соєві боби, насіння льону, гірчиця, нут, люцерна, тимофіївка, борошно, сіль, тирса.
Діапазон вимірювання вологості становить: для зернових і зернобобових культур для олійних культур 8-35 % 5-25 %
Похибка вимірювання вологості: в діапазоні від 5 до 20% в діапазоні від 20 до 35 % 1,00 % 1,5 %
Обсяг вимірювальної камери 90 см3
Живлення батарейка, 9 В
Габарити, мм висота 178, діаметр 68
Маса, кг 0,8

Якщо Вам потрібно купити оптом вологомір зерна Wile-55, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на вологомір зерна Wile-55, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вологомір зерна Wile-55 за вигідною ціною, також замовити Вологомір зерна Wile-55 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.