Вологомір зерна "Дніпро-3"

12060.00 грн (ціна за 1 шт)

Вимірювач вологості зерна “Дніпро-3” призначений для експресного визначення вологості зерна (пшениці, ячменю, жита, гречки, проса, вівса, кукурудзи, гороху, соняшника, ріпаку та сої) при масовому поступленні під час збирання та заготівлі.

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності вологомір зерна "Дніпро-3". У нас можна купити вологомір зерна "Дніпро-3" за доступною ціною. Вологомір зерна "Дніпро-3" має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна вологоміру "Дніпро 3" Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку вологоміра зерна "Дніпро-3" по всій території України. При купівлі вологоміра зерна "Дніпро-3" наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Принцип роботи і призначення приладу

Прилад може використовуватись на елеваторах, заготівельних підприємствах, млинах та на великих хліборобних підприємствах під час заготівлі, збирання та зберігання зернових культур. У вимірювачі вологості зерна "Дніпро-3" передбачені режими корекції характеристик приладу за результатами власних вимірювань тепловим методом, а також можливість побудови своєї характеристики по тепловому методу.

Діапазон вимірювання: - для зернових культур - для зернобобових та кукурудзи - для продуктів переробки 6-40 % 6-40 % 9-16 %
Допустимі значення абсолютної похибки вимірювання - в діапазоні вимірювання від 8 до 17% - в діапазоні вимірювання від 17 до 35% - в діапазоні вимірювання від 35 до 40% ±1.0 % ±1.5 % ±2.5 %
Випадкова складова похибки вимірювання ±0.2 %
Температура проб зерна від 8 до 35 °С
Маса проби в залежності від культури 200-400 г з точністю ±1 г
Тривалість вимірювання не більше 3 хв
Тривалість безперервної роботи не менше 20 год на добу
Живлення приладу 220 В, 50 Гц
Діапазон робочих температур від 8 до 40 °С
Відносна вологість не більше 80 % при 25 °С
Потужність споживання не більше 100 Вт
Габаритні розміри 150х210х470 мм
Маса приладу 5 кг

Якщо Вам потрібно купити оптом вологомір зерна "Дніпро 3", зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на вологомір зерна "Дніпро 3", а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вологомір зерна "Дніпро-3" за вигідною ціною, також замовити Вологомір зерна "Дніпро-3" з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.