Вологомір зерна "Дніпро-3"

16620 грн
16620.00 грн
(ціна за 1 шт)

Вимірювач вологості зерна “Дніпро-3” призначений для експресного визначення вологості зерна (пшениці, ячменю, жита, гречки, проса, вівса, кукурудзи, гороху, соняшника, ріпаку та сої) при масовому поступленні під час збирання та заготівлі.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності вологомір зерна "Дніпро-3". У нас можна купити вологомір зерна "Дніпро-3" за доступною ціною. Вологомір зерна "Дніпро-3" має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна вологоміру "Дніпро 3" Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку вологоміра зерна "Дніпро-3" по всій території України. При купівлі вологоміра зерна "Дніпро-3" наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Принцип роботи і призначення приладу

Прилад може використовуватись на елеваторах, заготівельних підприємствах, млинах та на великих хліборобних підприємствах під час заготівлі, збирання та зберігання зернових культур. У вимірювачі вологості зерна "Дніпро-3" передбачені режими корекції характеристик приладу за результатами власних вимірювань тепловим методом, а також можливість побудови своєї характеристики по тепловому методу.

Діапазон вимірювання: - для зернових культур - для зернобобових та кукурудзи - для продуктів переробки 6-40 % 6-40 % 9-16 %
Допустимі значення абсолютної похибки вимірювання - в діапазоні вимірювання від 8 до 17% - в діапазоні вимірювання від 17 до 35% - в діапазоні вимірювання від 35 до 40% ±1.0 % ±1.5 % ±2.5 %
Випадкова складова похибки вимірювання ±0.2 %
Температура проб зерна від 8 до 35 °С
Маса проби в залежності від культури 200-400 г з точністю ±1 г
Тривалість вимірювання не більше 3 хв
Тривалість безперервної роботи не менше 20 год на добу
Живлення приладу 220 В, 50 Гц
Діапазон робочих температур від 8 до 40 °С
Відносна вологість не більше 80 % при 25 °С
Потужність споживання не більше 100 Вт
Габаритні розміри 150х210х470 мм
Маса приладу 5 кг

Якщо Вам потрібно купити оптом вологомір зерна "Дніпро 3", зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на вологомір зерна "Дніпро 3", а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вологомір зерна "Дніпро-3" за вигідною ціною, також замовити Вологомір зерна "Дніпро-3" з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.