Прилад для дозування

135.60 грн (ціна за 1 штуку)

ТУ України 14307481.011-94

1 мл

5 мл

10 мл

Якщо вам знадобилися прилади для дозування, оформляйте замовлення на сайті компанії «Система Оптимум». Увесь наш лабораторний посуд виконаний в бездоганній якості та відповідає вимогам технічних умов. Прилади для дозування – не виняток. Можете ознайомитися з описом товару нижче або уточнити всю необхідну інформацію у менеджера телефоном. Вирішите зробити замовлення у нас – не прогадаєте. Ціни пропонуємо доступні. Доставку зі складів у Львові по всій Україні виконуємо оперативно.

Що таке прилад для дозування: характеристики, конструкція, модифікації

Приладами для дозування іменується різновид лабораторного посуду, за допомогою якого можна відміряти необхідні обсяги рідин, зокрема сірчаної кислоти й ізоамілового спирту. Вельми затребувані ці прилади для встановлення вмісту жиру в молоці та молокопродуктах. Є важливими учасниками лабораторних досліджень та професійними пристроями для організації виробничого процесу. Можуть застосовуватися в лабораторній практиці для реалізації різних операцій в ході самостійних дослідів і задіюватися на певних етапах у багатоступеневих дослідженнях.

Конструктивне виконання – скляна колба + дозатор, які герметично з’єднуються між собою конічним шліфом, що запобігає протіканням.

Тонкостінна сферична колба з плоским дном характеризується термостійкістю і стійкістю до дії агресивних хімічних речовин, гладкістю й прозорістю для візуального контролю вмісту, міцністю, стійкістю до механічних пошкоджень та корозійних уражень, практичністю, легким доглядом (очищенням і відмиванням забруднень), довговічністю. Склу властиве мінімальне теплове розширення, воно не боїться перепадів температур і тиску. Плоскодонне виконання забезпечує стійкість на горизонтальних робочих поверхнях без додаткових фіксувальних пристроїв. На стінку наноситься позначення об’єму і ділянка для відміток олівцем. Колбу можна застосовувати окремо для виконання інших лабораторних завдань.

Дозатор до приладу дозування – це виріб спеціальної форми, в який з колби при нахилі приладу переміщається рідина. Зливний носик дозатора в ході застосування повинен розташовуватися у верхній частині, так, щоб рідке середовище не діставало до бічної повітрозабірної трубки. Коли прилад знову приймає вертикальне положення, в дозаторі залишається необхідний об’єм рідини (1, 5 або 10 мл). Після чого вся рідина, що дозується, зливається з дозатора.

Завдяки тому, що і колба, й дозатор характеризуються підвищеною стійкістю до термічного впливу, апарат може використовуватися в умовах значних температурних перепадів.

Існують дві модифікації скляних дозувальних приладів:

  1. ПО-1. Призначення – дозування H2SO4. Об’єм колби – 500 мл. Варіанти дозатора – 5 і 10 мл.
  2. ПО-2. Призначення – дозування C5H12O. Об’єм колби – 300 мл. Дозатор на 1 мл.

Розглянуті прилади для відмірювання рідини примітні високою якістю, елементарністю конструкції, простотою роботи, а також точністю і відтворюваністю дозування.

Купити прилади дозування рідини у ПП «Система Оптимум»

На нашому сайті ви можете замовити прилад для дозування в зборі й окремо колбу, а також дозатор для сірчаної кислоти і дозатор для ізоамілового спирту. Гарантуємо бездоганну якість кожної товарної одиниці. Ціни на оптові партії лабораторного посуду пропонуємо одні з найдоступніших на ринку України. За необхідності консультуємо. Кожну заявку опрацьовуємо максимально швидко.

Купуйте прилади для дозування у нас – забезпечимо найкращі враження як від самих виробів, так і від умов їх придбання.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Прилад для дозування за вигідною ціною, також замовити Прилад для дозування з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.