Піпетка з однією міткою (Мора)

16.20 грн (ціна за 1 штуку)

2 клас точності. ГОСТ 29169-91

1 мл
2 мл
5 мл
10 мл
15 мл
20 мл
25 мл
50 мл
100 мл
200 мл

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Пропонуємо купити різні види лабораторних піпеток, зокрема піпетки Мора з доставкою по Львову та всій Україні. В наявності на складах – великі обсяги товарів, тож можете замовляти стільки піпеток, скільки потрібно. І найближчим часом отримаєте їх у своє розпорядження. Якість кожного виробу – висока. Виготовлення відбувається, згідно з вимогами стандарту. Ціни – доступні. Плюс можливі знижки на великі партії. За детальною інформацією звертайтеся за контактними номерами.

Піпетка Мора: визначення, призначення, застосування

Піпетка Мора (аліквотна) – це мірна неградуйована посудина на встановлений об’єм (1-200 мл). Призначена для відмірювання строго заданого об’єму рідини, для відбору проб конкретної величини. Кожен екземпляр покликаний наповнюватися своїм об’ємом і завжди піддається повному зливанню. А якщо потрібні більші чи менші значення, необхідно використовувати іншу піпетку відповідної місткості. Найкраще, коли лабораторія укомплектована різними розмірами, необхідними для вирішення її завдань.

Піпетки Мора знаходять застосування при дослідженнях в різних напрямках, як от у хімії, біології, медицині та ін.

Приклад використання: дозування молока при встановленні його жирності з поміщенням проби в бутирометр. Досліджуваний зразок наливають піпеткою Мора точного необхідного об’єму. Кількість набраного молока відзначається по нижньому краю меніска з утримуванням мітки піпетки на рівні очей.

Заповнення піпеток Мора можливе різними пристосуваннями, зокрема грушами, механічними регуляторами і електронними піпет-пістолетами.

Основні характеристики піпеток Мора

На вигляд це тонкі подовгасті скляні трубки (прямокорпусні циліндри), що мають в середній частині розширення, вгорі – кругову позначку, а внизу – невеликий відтягнутий носик зі зливним отвором для точного дозування заданого об’єму. Контроль заповнення реалізується по кільцеподібній позначці з цифровим зазначенням ємності.

Піпетки Мора належать до другого класу точності. Зазвичай мають меншу похибку, в порівнянні з градуйованими моделями. ГОСТ встановлює допустимі значення похибок,  залежно від номінального об’єму виробу. Так, маленькі одно-двоміліметрові посудини можуть мати відхилення не більше ±0,015-0,02 мл, а ті, що більші за розмірами (на 50, 100 мл) – вже ±0,1-0,15 мл. Усі калібруються на виливання без часу очікування.

Для виготовлення цих піпеток використовують прозоре скло з низьким коефіцієнтом розширення, стійке до хімічних та інших впливів. Завдяки такому матеріалу посудини виходять міцними, довговічними, багаторазовими. Примітні легкістю застосування і догляду. Дозволяють візуально контролювати відбір проби.

Купівля піпеток Мора у ПП «Система Оптимум»

Пропонуємо купити прямі піпетки Мора різних об’ємів: 1, 2, 5, 10, 15, 20, 25, 50, 100 і 200 мл. Такі параметри, як довжина, діаметр основи і розширення, залежать від місткості посудини, її номінального об’єму.

Купувати піпетки та інший лабораторний посуд у нас легко, вигідно і швидко.

Стосовно всіх питань, які цікавлять, уточнюйте інформацію у наших менеджерів.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Піпетка з однією міткою (Мора) за вигідною ціною, також замовити Піпетка з однією міткою (Мора) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.