Піпетка Салі (до еритрогемометра)

7.80 грн (ціна за 1 штуку)

0,02 мл ( до еритрогемометра)

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності Піпетка Салі (до еритрогемометра). У нас можна купити Піпетку Салі (до еритрогемометра) за доступною ціною.  Якість, умови придбання і ціна Піпетки Салі (до еритрогемометра) Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. При купівлі Піпетки Салі (до еритрогемометра) оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Якщо Вам потрібно купити гуртом Піпетки Салі (до еритрогемометра), зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на Піпетки Салі (до еритрогемометра) , а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Піпетка Салі (до еритрогемометра) за вигідною ціною, також замовити Піпетка Салі (до еритрогемометра) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.