Циліндри мірні

192 грн
192.00 грн
(ціна за 1 штуку)

Колориметричні дослідження за допомогою циліндрів Генера актуалізуються у різних сферах. Зокрема їх залучають до аналізу природних вод (визначення прозорості, кремнієвої кислоти, іона окисного заліза, марганцю). Вони знаходять застосування в дослідженнях хімічних властивостей ґрунту (у встановленні аміаку в водній витяжці ґрунту, у визначенні нітритів та нітратів). Циліндри Генера широко задіюються в аналітичній практиці, загалом.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Купити мірні циліндри недорого пропонує ПП «Система Оптимум». У нашому асортименті представлені різноманітні види лабораторного посуду, зокрема різні варіанти мірних циліндрів. Усі товари виготовлені згідно з вимогами відповідних стандартів. Усі абсолютно справляються зі своїм призначенням. Циліндри лабораторні, як і інший посуд, від компанії «Система Оптимум» – це надійні помічники для виконання різних дослідів та проведення найрізноманітніших лаб. досліджень.

Визначення і характеристики мірних циліндрів

Мірний, або градуйований, циліндр (МЦ) – це різновид лабораторного посуду, призначений для встановлення об’єму нелетких рідких речовин, змішування і здійснення їх безпечного зберігання. Високий (рідше – низький) і вузький мірний посуд циліндричної форми і варіативної місткості, на стінки якого нанесена рівномірна вимірювальна шкала, що дозволяє легко встановити величину досліджуваної сполуки (в мл). Фарба, якою наноситься шкала, стійка до різних впливів. Колір – коричневий, блакитний або білий. Зазвичай за допомогою циліндра вимірюються невеликі обсяги рідин. Ціна поділки найменших моделей становить 0,1 мл. Для всього діапазону об’єму цих виробів характерна сталість точності вимірювань. Кожна мітка вказує на кількість матеріалу, який було виміряно.

Якщо порівнювати з іншим вимірювальним лабораторним посудом, наприклад, зі склянками або мензурками, то циліндрам характерна підвищена точність вимірювань. Це пояснюється тим, що аналогічні зміни об’єму, віднесені до малого поперечного перерізу циліндра, дають порівняно великі зміни рідинного рівня. Посудини можуть належати до першого і другого класів точності. Слід враховувати, що в цьому випадку актуалізується теплове розширення, тому і градуювати, і вимірювати необхідно при t 20 °С. При цьому відлік здійснювати потрібно по нижньому краю меніска. Циліндр повинен перебувати у вертикальному положенні в руці на рівні очей або на рівній горизонтальній поверхні.

МЦ калібруються на наливання з встановленням в якості нуля дна. Об’єм рідини, яка зливається з таких посудин, менший номінальної величини, з огляду на змочування внутрішньої поверхні виробу. Крім цього, може бути градуювання не тільки на наповнення, але й на виливання. Хоча перший варіант більш поширений.

Діапазон стандартизованих розмірів: 5-2000 мл.

Переваги мірних циліндрів:

 • високоточні вимірювання;
 • наявність виробів різної місткості;
 • висока якість виконання;
 • простота конструкції та компактні розміри;
 • легкість застосування й догляду (промивка мильним розчином).

Виконання та конструктивні особливості

Крім циліндричної основної частини, посудина вказаного типу передбачає наявність спеціальної підставки (круглої або шестикутної). Її роль полягає в тому, щоб реалізовувалася можливість встановлення циліндра на робочу поверхню (не тільки горизонтальну, але й злегка нахилену) без задіяння будь-яких додаткових пристосувань. Плоска розширена підставка справляється ще з одним не менш важливим завданням: перешкоджає перекиданню мірного циліндра в ході роботи, чудово підвищує його стійкість. У деяких випадках підставки-основи є стаціонарним незнімним елементом конструкції циліндра, в інших – виступають знімною деталлю. Що стосується форми, то і коло, і шестикутник – добре, проте останній варіант забезпечує додаткову перевагу. Йдеться про мінімізацію ризику розбивання мірного циліндра у випадку його перекидання. Шестикутна основа запобігає скочуванню зі столу.

Циліндри можуть мати відкрите виконання (округлені краї з невеликим носиком) або оснащуватися конусом для корка. Носик забезпечує оперативність, акуратність і безпеку переливання хім. речовини в іншу ємність для виконання подальших лабораторних процесів. Рідина виливається вузьким струменем, не проливається і не стікає по зовнішній поверхні виробу. У випадку з корком, він повинен щільно підганятися. Хороший варіант – пришліфована горловина з притертим скляним корком. Якщо актуальне з’єднання зі складною апаратурою, циліндри мірні забезпечуються взаємозамінними шліфами.

Основні виконання МЦ:

 • виріб зі скляною основою і носиком;
 • циліндр, що має скляну підставку й пришліфований корок;
 • варіант з пластмасовою основою і носиком;
 • на пластиковій підставці з таким самим корком.

Також існують інші види мірних циліндрів, як от Снеллена, Генера і для ареометрів.

Матеріали виготовлення мірних циліндрів

Циліндри виготовляються зі скла і поліпропілену.

При виготовленні скляних виробів задіюється хім. стійке скло (марка ХС). Завдяки цьому в посудину можна поміщати найрізноманітніші матеріали, зокрема агресивні кислоти і луги. Також скло примітне практичністю, високою прозорістю, легкістю експлуатації та догляду, плюс низкою інших важливих характеристик.

Поліпропілен тішить міцністю та надійністю. Він не реагує з хімічними сполуками, проявляє стійкість навіть до фтористоводневої кислоти. Має чудову адаптацію до широкого температурному діапазону, дослідження з ним можуть відбуватися якісно навіть при дуже високих і низьких температурах. Інші сильні сторони: ефективність, безпека, стійкість до ударів та ін. механічних впливів, довговічність і зручність застосування.

Корки до МЦ виробляються з коркового матеріалу, пластику, гуми і скла (пришліфовані).

Мірні циліндри: застосування

Мірний циліндр є незамінною в лабораторній практиці посудиною, зручною в застосуванні та широко використовуваною. У різних виробничих напрямках з його допомогою забезпечується ефективність результатів досліджень. Його використовують при вивченні хімічних сполук, створенні ліків. Він гарантує необхідну точність роботи в лабораторіях та медустановах.

Сфери застосування мірних циліндрів:

 • промисловість, виробничі лабораторії;
 • медицина і фармацевтика;
 • хімічна галузь;
 • наукові й діагностичні центри;
 • навчальні заклади;
 • харчопром і кулінарія;
 • побутовий сегмент.

Ціни на мірні циліндри

Пропонуємо купити мірні циліндри оптом за найкращими цінами. Вартість можна подивитися на сайті або уточнити у менеджера за контактним номером телефону. У будь-якому випадку ціна вас порадує, як і якість лабораторного посуду, його варіативність і аспекти застосування.

Всі товари з цієї категорії виготовляються відповідно до стандартів, забезпечують високу точність вимірювань і можуть бути доставлені вам найближчим часом.

Замовляйте циліндри мірні у ПП «Система Оптимум»!

Вага

Циліндр Генера

Циліндр для ареометрів

Циліндр з пришліфованим корком

Циліндр мірний з носиком

Циліндр мірний з пластиковим корком

Циліндр Снеллена

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Циліндри мірні за вигідною ціною, також замовити Циліндри мірні з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.