Склянка мірна

36.00 грн (ціна за 1 штуку)

 ТУ 14307481.016-96

Об’єм, ціна поділки

100 мл ( 25 мл)
150 мл ( 50 мл)
200 мл ( 50 мл)

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності склянки мірні. У нас можна купити склянки мірні оптом за доступною ціною. Склянка мірна має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна склянки мірної Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку склянки мірної по всій території України.

Склянка мірна – це спеціалізована скляна посудина з позначками, завдяки яким відбувається точне визначення необхідної кількості рідини у склянці. На зовнішній стінці посуду рівномірно нанесені поділки, які вказують об’єм у мілілітрах. Для того, щоб виміряти необхідний об’єм рідини, її обережно наливають у мірну склянку до досягнення бажаної відмітки. Склянки мірні використовуються для чіткого визначення об’єму досліджуваних речовин та беруть участь у різних сферах діяльності.

Склянка мірна є однієї з головних складових лабораторного посуду та має широкий діапазон використання. Склянка мірна з мітками застосовується не тільки для точного випарювання та фільтрування розчинів, але й для ретельного приготування лікарських засобів. У технологічній практиці такий мірний посуд активно використовується для чіткого дозування рідин та дослідження процесів седиментації лабораторних сполук. Склянки мірні застосовуються у медичних закладах та забезпечують максимальну ефективність проходження курсу лікування для пацієнта, який потребує максимальної точності врахування всіх правил та норм. За допомогою мірної склянки можна легко виміряти, скільки води або лікарського препарату знаходиться у мірному посуді. Крім того, цей посуд використовується у роздрібній торгівлі для точного вимірювання кількості напоїв на розлив. Універсальність такого посуду дозволяє знайти застосування практично у будь – якій сфері життя. Склянка мірна – це циліндричний посуд різної місткості. Переважна більшість такого мірного посуду має об’єм 100 мл, але залежно від сфер використання, склянки мірні бувають з об’ємом від 50 мл до 2000 мл. З кожним роком склянка мірна стає все більш популярною. Доступна ціна та максимальна точність вимірювань робить такий посуд універсальним та надійним помічником у будь–якій області застосування.

Якщо Вам потрібно купити оптом склянки мірні, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на склянки мірні, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Склянка мірна за вигідною ціною, також замовити Склянка мірна з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.