Піпетка молочна

66.00 грн (ціна за 1 штуку)

10,77 мм

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Здійснюємо продаж хімічного посуду і лабораторного скла, зокрема різних видів піпеток. Пропонуємо купити молочні піпетки оптом з доставкою по Україні. Наша компанія багато років працює у цьому напрямку і має численних клієнтів по всій країні, які винятково позитивно відгукуються про наші товари та умови придбання. Купуючи піпетки молочні у нас, ви з великою ймовірністю до них приєднаєтеся. Оскільки ми гарантуємо високу якість і належну функціональність кожного екземпляру. Позаяк наші піпетки можуть бути доставлені в будь-яких необхідних обсягах у мінімальні терміни. А ще з огляду на те, що ціни на молочні піпетки у ПП «Система Оптимум» – одні з найкращих на хімічному ринку країни. Детальна інформація про товар – далі й за контактними номерами.

Молочна піпетка: призначення, характеристики та особливості

Цей різновид піпеток має неабиякий попит, тому що дозволяє відміряти молоко в жиромір при встановленні відсотка жиру. Мабуть, це найвідоміший підвид мірних піпеток Мора.

Зовні виглядає, як скляна трубка, розширена посередині, з одною міткою по колу і витягнутим носиком на одному з кінців. Маркується вона як 2-2-10,77, де перша цифра говорить про виконання (з розширенням), друга – про відповідний клас точності, третя вказує номінальну місткість посудини (V = 10,77 мл при 20 °С). Саме такий об’єм рідини (±0,04 мл) виливається з піпетки самопливом при її заповненні до мітки. На бічній поверхні, як правило, вказуються не тільки основні параметри, але й виробник, і стандарт, за яким було здійснене виробництво.

Матеріал виготовлення піпетки для молока – хім. стійке прозоре лабораторне скло. Завдяки цьому виріб підходить для багаторазового застосування, стійкий до різних впливів, міцний, довговічний, легкий у застосуванні та догляді, дає безперешкодну можливість візуально контролювати процес.

Розмірні параметри: довжина – 450 мм, діаметр малий і великий – 6,5 та 16 мм, відповідно.

Як застосовується молочна піпетка?

Напевно, один з основних плюсів виробу полягає в простоті його експлуатації. Відбір проби молока за допомогою піпетки 2-2-10,77 виконується нескладно.

Спочатку проба набирається до рівня трохи вище лінії градуювання. Із зовнішнього боку піпетки молоко витирається. Далі при вертикальному положенні піпетки з перебуванням градуювальної лінії на рівні очей і дотиком кінчиком внутрішньої ділянки горловини нахиленої колби з пробою реалізується випуск молока з піпетки. Триває процес, поки не зрівняються верх меніска і лінія градуювання. Потім піпетка виймається із колби з пробою. Після чого її занурюють в бутирометр, акуратно випускають молоко. Добре, якщо воно при цьому утворює шар на кислоті, а не змішається з нею. Через кілька секунд піпетка виймається.

Купити піпетки молочні надійно та вигідно

Поставляємо в продаж лише якісне лабораторне скло. Всі піпетки виглядають, як слід, і справляються зі своїми завданнями на «відмінно». Наші ціни не «кусаються». А при покупках великих партій можливі персональні знижки додатково. Уточнити деталі замовлення піпеток для молока і будь-яку інформацію про саму продукцію можете просто зараз, зателефонувавши нам. Звертайтеся – будемо раді допомогти!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Піпетка молочна за вигідною ціною, також замовити Піпетка молочна з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.