Папір індикаторний для визначення кислотності молока

120.00 грн (ціна за упак.)

В упаковці 200 шт.

SKU: .
Категорія: Різне

«Система Оптимум» реалізує індикаторний папір для визначення кислотності молока з доставкою по всій Україні. Купити його пропонує недорого, в потрібних кількостях та високій якості. Індикаторний папір упаковується у пластикові банки по 200 штук. Замовлення приймаються через сайт та в телефонному режимі.

Що таке кислотність молока та навіщо її вимірювати?

Кислотність – дуже важливий біохім. параметр при оцінюванні свіжості молока. Одиниця виміру – градуси Тернера. Якщо продукт свіжовидоєний у здорової корови, то його кислотність, як правило, знаходиться в діапазоні 16-19 °Т, іноді – 22-27 °Т (залежно від структурних інгредієнтів, кормових матеріалів та інших обставин). Під час зберігання pH молока знижується, тому що в ньому накопичується 2-гідроксипропанова (вона ж – молочна) кислота (формується при молочнокислому бродінні з лактози). Молоко, яке закуповують на переробку, повинне мати кислотність не більше 20 °Т. У першосортного цей показник дорівнює 16-18 °Т, у несортового – 21 °Т.

Вимірюють кислотність спец. індикаторними смужками для молока та молокопродуктів. Випускаються вони, відповідно до технічних умов. Мають жовтий колір. Хоча не є настільки точними та чутливими, як лабораторні рН-метри (тест-смужки дозволяють встановити кислотність середовища з точністю до одиниці), але перевершують їх у легкості та універсальності застосування, плюс суттєво вигідніші за ціною. Індикаторні смужки повністю готові до задіяння, не потребують додаткової техніки або реагентів. Дають надійні результати всього через 15 секунд. Зчитування показників відбувається без найменших труднощів.

Вимірювання кислотності молока, за допомогою індикаторного паперу, дає можливість дізнатися про його свіжість. Це може знадобитися в різних ситуаціях, наприклад:

 • при прийманні молока (миттєве розуміння, чи свіжий продукт привезли);
 • у сироробстві (відмінна кислотність може спровокувати зміну доз компонентів сиру, коригування технологічних аспектів);
 • для домашнього використання.

Інструкція із застосування: як використовувати індикаторний папір

Тест-смужки для аналізу рН молока – це елементарний та швидкий спосіб з’ясувати необхідне. Спочатку потрібно збовтати молоко, щоб на поверхні не було жирової плівки. Потім взяти індикаторну смужку за один кінець, зануривши протилежний у молоко на кілька секунд. Вийняти, почекати секунд 15 і визначити кислотність за кольоротрансформаціями, порівнюючи з колірною шкалою.

Результати можуть бути такими:

 • свіже молоко (18-19 °Т) дає синє, сіро-синє або пурпурове забарвлення;
 • молоко з кислотністю 20-21 °Т забарвлює смужку у жовто-зелений колір;
 • кисле не змінює колірні параметри індикатора, смужка, як і раніше, залишається жовтою.

Тест-смужки для встановлення кислотності молока: нюанси використання та зберігання

Щоб не перекрутити результати, не призвести індикаторний папір у непридатність, важливо дотримуватися таких правил:

 • приступаючи до застосування, ознайомтеся з інструкцією;
 • запобігайте контакту із парами хім. речовин, оскільки ті можуть спричинити отримання недостовірних даних;
 • діставайте з упаковки тільки необхідну в конкретний момент кількість смужок, а решту відразу закривайте кришкою;
 • не прибирайте зайве молоко з індикаторів, за допомогою фільтрувального паперу;
 • застосовуйте порівняльний елемент, що йде з конкретною упаковкою тест-смужок;
 • не допускайте впливу прямого сонячного випромінювання та будь-яких розчинів на еталонну шкалу;
 • зберігайте смужки при t 5-30 °С та вологості до 80 % у закритому вигляді;
 • враховуйте гарантійний період (вказується на упаковці виробником) та можливий час зберігання після першого відкривання (зазвичай, це три місяці).

Купити індикаторний папір у ПП «Система Оптимум» легко та вигідно

Ми подбали, щоб у вас зайняло мінімум часу купити лакмусові смужки для визначення кислотності молока. Вся основна інформація про товар представлена на сайті, додаткову можна отримати телефоном у консультанта. Кожна заявка опрацьовується оперативно. Доставка в будь-який регіон країни – у мінімальні терміни способом, узгодженим з клієнтом.

Гарантована перевага покупок у компанії «Система Оптимум» – доступні ціни на весь асортимент, зокрема й на індикаторний папір для контролю кислотності молока. Додайте до цього обов’язкове проходження передпродажної перевірки якісного рівня – і пазл складеться. Купуйте якісні товари з вигодою! Замовляйте на systopt.com.ua!

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Папір індикаторний для визначення кислотності молока за вигідною ціною, також замовити Папір індикаторний для визначення кислотності молока з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.