Насос водоструменевий

150.00 грн (ціна за 1 шт)

Вакуумні водоструменеві насоси широко застосовуються в лабораторній галузі: для відпомпування газів, повітря, пари; для фільтрування під вакуумом; для створення вакууму в лабораторних установках.

SKU: .
Категорія: Різне
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності насос водоструменевий . У нас можна купити насос водоструменевий   за доступною ціною. Насос водоструменевий   має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку насоса водоструменевого  по всій території України.  При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Для різних завдань потрібно створення різного залишкового тиску. Сучасні олійні і мембранні насоси дозволяють досягнути тиску до 10-1 мм рт.ст., але для стандартних лабораторних рішень такі тиски не є необхідними. Найчастіше, цілком достатньо тиску 30 ... 10 мм рт.ст. Такий рівень розрідження повітря здатний забезпечити найпростіший вид вакуумних насосів - водоструменевий вакуумний лабораторний насос.

Принцип дії водоструменевої помпи - створення розрідження за рахунок протікання через трубку потоку води. Тиск води забезпечує водогін, ніяких додаткових установок не потрібно. В насосі діаметр трубки, по якій надходить вода з водогінного крана, поступово звужується. Це призводить до зменшення тиску води, але різкого збільшення швидкості руху струменя. Вириваючись із сопла звуження трубки в обмежений простір з низьким тиском, вода рухається з великою швидкістю і захоплює повітря з бічного відведення помпи.

Слід зазначити, що важливою перевагою скляних вакуумних водоструменевих насосів є нейтральність скла до більшості хімічних речовин, що робить можливим його застосування в завданнях, коли необхідно помпувати агресивні гази, що впливають на елементи конструкції металевого або пластикового насосів.

Якщо Вам потрібно купити гуртом насос водоструменевий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на насос водоструменевий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Насос водоструменевий за вигідною ціною, також замовити Насос водоструменевий з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.