Пальник газовий Бунзена (для нагрівання і прожарювання)

408.00 грн (ціна за 1 шт)
SKU: .
Категорія: Різне
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Пропонуємо купити газові пальники Бунзена клієнтам з усіх регіонів України. Товар – у постійній наявності на складі компанії в достатніх обсягах, тому необхідна кількість виробів може бути відправлена вам без зволікань. Ціна на пальники Бунзена – невисока без шкоди якісно-функціональним аспектам. Приймаємо замовлення на газові пальники та інші лабораторні прилади онлайн і в телефонному режимі.

Що таке газовий пальник Бунзена?

Пальником Бунзена, або бунзенівським пальником, називається прилад з інжектором у трубці з металу. Ця трубка на бічній поверхні має отвори, якими надходить атмосферне повітря. Фіксується вона на підставці з бічним введенням для газоподачі. Для підведення береться гумова трубка. Для регулювання подачі повітря в пальник може використовуватися встановлена рухома заслінка, завдання якої – змінювати площу прохідного перерізу отворів трубки.

Технічні характеристики:

 • вага – 425 г;
 • розміри – 167х185х60 мм;
 • внутр. діаметр з’єднуваного рукава – 6 мм.

Пальник Бунзена живиться природним газом метаном або пропан-бутановою сумішшю. Характеризується легкістю та зручністю застосування. Його нескладно переміщати лабораторією і використовувати в будь-якій відповідній локації. Оптимальне місце для зберігання – лабораторна шафа.

Сучасні пальники Бунзена можуть доповнюватися пристроями, що стабілізують полум’я (підпалювальними пальниками або насадками-циліндрами). Ще один варіант доповнення – прилади, які змінюють параметри полум’я (регулюють подачу повітря та газу). Одна з останніх конструктивних розробок – із функцією «газ-контроль»: якщо полум’я випадково гасне, газоподача у пальник припиняється.

Автор винаходу – нім. вчений хімік-експериментатор Роберт Бунзен, на честь якого пальник і отримав свою назву.

Бунзенівський пальник: призначення та застосування

Пальник Бунзена – нагрівальне лабораторне обладнання для хімії, фізики, біології, мікробіології, цитології, біотехніки та інших галузей. Використовується в шкільних лабораторіях, ювелірних майстернях, медустановах, технічних центрах та багатьох інших місцях, де для виконання робочих завдань необхідне відкрите полум’я незначної теплової потужності (до 1300 Вт).

Призначення виробу полягає в тому, щоб змішувати газ і атмосферне повітря, яке надходить через отвори в основі, а відтак спалювати газ в атмосфері з формуванням факела встановленої форми та висоти. З його допомогою реалізують нагрівальні операції, проводячи аналітичні досліди, наприклад, здійснюють випарювання у порцеляновій лабораторній чаші для вилучення сухого залишку. Також бунзенівські пальники застосовують при паянні м’якими і твердими припоями з t плавлення до 700 °С, для підігрівання, плавлення та інших термооперацій.

З огляду на те, що цим пальником можна розігрівати різні матеріали до значних температур, спектр застосування досить широкий, а саме:

 • паяння деталей із металу;
 • нагрівання, прожарювання та плавлення матеріалів, пропорційних факелу;
 • нагрівання невеликих посудин, яким потрібне вузьке та високе полум’я (колб, пробірок, тиглів та ін., зокрема з порцеляни або кераміки);
 • стерилізація інструментів хірургів, стоматологів, загальномедичних (іноді виникає потреба у використанні сухожарової шафи);
 • проведення значного переліку досліджень, наприклад, аналіз займистості, вогне- та термостійкості, а також пожежобезпеки речовин;
 • виконання робочих процесів в ювелірній справі;
 • створення воскових форм та зубних протезів;
 • реалізація термічних робіт із пластичними масами та пластиковими трубками;
 • найпростіші склодувні операції;
 • побутове застосування (дрібний ремонт, спаювання елементів, хобі тощо).

Характеристики полум’я

Полум’я бунзенівського нагрівача – це три шари, що торкаються один одного:

 1. Внутрішній. Конус, який розміщується на краю пальника. Горюча сукупність розкладається на компоненти (повітря і природний газ, який не згорів). Оскільки тут відбувається неповне згоряння, то температура знижена.
 2. Середній. Конус, який по суті оточує попередній шар. Він є порожнистим і виглядає, як бліда оболонка. Його товщина – дуже мала (десяті частки міліметра). Але саме ця ділянка – місце для горіння, з якого полум’я йде назустріч газовому потоку.
 3. Зовнішній. Поверхнева ділянка, на якій допалюється оксид вуглецю, що не згорів раніше. Забезпечує здатність пристрою досягати на кінчику смолоскипа t до 1000 °С.

Компоненти продуктів згоряння нагрівача Бунзена: пари води та вуглекислий газ.

Специфіка експлуатації бунзенівського пальника

Робота з цим приладом загалом нескладна та безпечна, за умови дотримання деяких елементарних правил:

 • наявність витяжки в приміщенні для виведення продуктів горіння;
 • періодичні провітрювання;
 • виключення сусідства з матеріалами, що легко піддаються спалахуванню, і контакту полум’я з лабораторними меблями;
 • дотримання оптимального температурного режиму в лабораторії – 10-35 °С.

Пальник Бунзена: модифікації виробу та варіанти газу

Бунзенівські пальники бувають двох модифікацій. Перша приєднується до стаціонарної мережі газу (метану). Друга живиться зрідженим газом і з’єднується за допомогою редуктора з балоном, де перебуває пропан/бутан. Такі балони повинні зберігатися у спец. лабораторних шафах.

Метан витрачається в об’ємі 24-64 л/год. Тиск пального газу становить 0,025-0,05 кгс/см². Потужність теплопотоку дорівнює 0,23-0,6 кВт.

У випадку з пропаном-бутаном витрата в рази нижча – 12-22 л/год. Тиск пального газу – аналогічний. А тепловий потік – 0,3-0,55 кВт.

Як замовити газові пальники Бунзена?

Робити покупки у нас легко та просто. Приймаємо замовлення на бунзенівські пальники онлайн та телефоном. Усі заявки обробляємо оперативно. Доставку також організовуємо у мінімальні терміни по всій території країни.

Якщо вам потрібно купити пальники Бунзена та/або інші лабораторні й хімічні вироби, прилади, інструменти, зупиніть свій вибір на пропозиції від ПП «Система Оптимум». Купувати у нас надійно, вигідно та неважко. Звертайтеся!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Пальник газовий Бунзена (для нагрівання і прожарювання) за вигідною ціною, також замовити Пальник газовий Бунзена (для нагрівання і прожарювання) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.