Індикатори парової стерилізації ІПС-120°,132°

210.00 грн (ціна за упак.)

Індикатори парової стерилізації – це одноразові контролери, які забезпечують документування процесу. Складаються вони з паперового гніту і таблетки хім. сполуки, яка чутлива до температури і пари. Ці компоненти поміщені в комбіновану оболонку (папір + пластик + фольга), на якій присутнє віконце із зонами-маркерами: «так» зеленого кольору і «ні» коричневого. Одночасний вплив температури і пари при стерилізації приводить до необоротного темного забарвлення.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Різне
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності індикатори  парової стерилізації ІПС-120°,132°. У нас можна купити індикатори  парової стерилізації ІПС-120°,132° гуртом за доступною ціною. Даний товар має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна індикаторів  парової стерилізації ІПС-120°,132° Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Роль індикаторів парової стерилізації

Система профілактичних дій стосовно внутрішніх лікарняних інфекцій містить важливий етап – стерилізацію виробів мед. призначення. Наскільки якісними та ефективними будуть стерилізаційні заходи, залежить від безлічі факторів, один з яких – контроль процесу. Контроль може виконуватися різними методами: фізичними, хімічними, бактеріологічними. І тільки комплексне їх застосування дозволяє запобігти помилкам і гарантувати використання якісно простерилізованих предметів.

Так ось, саме хімічні індикатори лежать в основі хімічних методів контролю. І без них не обійтися, оскільки їх призначення полягає в швидкому візуальному контролі критичних показників (температури, часу витримки і присутності насиченої водяної пари).

На індикаторах зі зворотного боку розташовується липкий шар, який полегшує кріплення.

Термін придатності – 2 роки з дня виготовлення.

Де купити індикатори парової стерилізації ІПС-120°,132°, ціна індикаторів парової стерилізації ІПС-120°,132°

Якщо Вам потрібно купити оптом індикатори  парової стерилізації ІПС-120°,132°, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на індикатори  парової стерилізації ІПС-120°,132°, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Індикатори парової стерилізації ІПС-120°,132° за вигідною ціною, також замовити Індикатори парової стерилізації ІПС-120°,132° з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.