Паста бензочутлива

186.00 грн (ціна за упак.)

Паста бензочутлива – це хімічний індикатор, що дозволяє точно визначати рівень пального в різних резервуарах пром. призначення. На вигляд ця паста є пластичною масою, тягучою, мазеподібною, світло-рожевого забарвлення. Контакт з пальним приводить до зміни кольору на червоний.

SKU: .
Категорія: Різне
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності паста бензочутлива. У нас можна купити пасту бензочутливу за доступною ціною. Паста бензочутлива має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку бензочутливої пасти по всій території України.  При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Призначення. Бензочутливу пасту використовують для визначення рівня пального в закритих ємностях зі світлими нафтовими продуктами: бензин, гас, дизпаливо, авіабензин... Також можливе її застосування для виявлення протікань при ремонтних заходах і використанні паливопроводів, у дизельних і бензинових моторах.

Спосіб застосування. Нанесення виконують на метрошток або лотову рулетку тонким шаром, завдяки цьому одного упакування вистачає для багаторазових аналізів. Після цього вимірювальний предмет поміщають у резервуар з досліджуваним пальним і через кілька секунд виймають назовні. Та частина метроштока/лінійки, яка контактувала з нафтопродуктом, стає яскраво-червоною.

На сьогодні виготовляються і активно застосовуються різні види бензочутливих паст, тому при виборі варто звернути увагу на їх характеристики. Якісний продукт підходить для застосування в широкому температурному діапазоні, ефективний, з яскравим кольороконтрастом, миттєвою зміною забарвлення (тобто необхідністю мінімального часу на виконання роботи) і тривалим терміном придатності. Важливим є і зручне упакування.

Якщо Вам потрібно купити гуртом пасту бензочутливу, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бензочутливу пасту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Паста бензочутлива за вигідною ціною, також замовити Паста бензочутлива з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.