Спиртівка лабораторна скляна СЛ-2

243.60 грн (ціна за 1 шт)

150 мл

Нагрів до 600 ºС.

SKU: .
Категорія: Різне
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

У продажу на постійній основі – скляні лабораторні спиртівки СЛ-2. Обсяги товару на складі компанії достатні, тому відправка необхідної кількості виробів може бути здійснена найближчим часом. Усі товари ПП «Система Оптимум», зокрема лабораторний посуд, інструменти, прилади та інше для проведення всіляких досліджень, виконані у високій якості та повною мірою відповідають вимогам, що висуваються до них. Купити якісну і довговічну лабораторну спиртівку ви можете за привабливою ціною, зробивши замовлення через кошик або зв’язавшись з менеджером за контактним номером телефону.

Характеристики лабораторної спиртівки СЛ-2

Спиртівка СЛ-2 (спиртовий пальник) – це класичний представник лабораторного приладдя, призначений для підігрівання та випарювання рідких, сипких і твердих середовищ в умовах лабораторії. Застосування актуалізується в роботах, які передбачають необхідність нагрівання, плавлення речовин на відкритому полум’ї невеликої теплової потужності. Ще у такий спосіб можлива стерилізація відкритим вогнем інструментів, зокрема медичних.

СЛ-2 активно застосовується у лабораторіях сегментів медицини, біології, мікробіології, цитології, хімії, фізики, біотехніки, у промислових сферах, різнопрофільних навчальних закладах, як от у фізичних, хімічних та біологічних шкільних кабінетах. Крім того, можливе використання в інших приміщеннях, якщо виникає така потреба. Так, спиртівка СЛ-2 може стати в нагоді в побуті, якщо того, наприклад, вимагає улюблене хобі, в майстерні, гаражі тощо. Ще один цікавий варіант використання – в ароматерапії (виконує роль свічки або лампадки за умови заправки лампадною олією).

Матеріали, конструкція, комплектація. Виглядає спиртівка, як скляна ємність, виготовлена з прозорого термічно та хімічно стійкого скла. Висока якість матеріалу сприяє тривалому терміну служби виробу і бездоганному багаторазовому виконанню свого призначення. Всередину корпусу поміщається рідкий спирт, кількість якого під час роботи легко контролювати крізь прозору стінку, щоб у потрібний момент поповнити паливозапаси. Витрата пального для спиртового пальника – економна: одного завантаження, оптимального для встановленого виробником об’єму, цілком вистачає для виконання більшості лабораторних дослідів.

Конструктивне виконання, загалом – просте та надійне. Закривається ємність за допомогою фенопластового ковпачка (загвинчується на горловині), що запобігає випаровуванню спирту. Має втулку з металу (встановлену в горловину корпусу), яка також іноді іменується гнітовою вставкою, і бавовняний або азбестовий гніт, зафіксований посеред втулки. Завдання гнітової вставки – розділити ділянку горіння спирту і внутрішній об’єм резервуара з рідким пальним. Спеціально підібраний матеріал ґноту забезпечує рівне нетоксичне горіння.

Ще один конструктивний елемент – зйомна металева підставка-тримач, для фіксації якої передбачене спеціальне кругове відділення на бічній поверхні спиртівки. На цю підставку можна поміщати різний термостійкий скляний лабораторний посуд з невеликим діаметром дна: кругло- і плоскодонні колби, склянки, реторти, крапельниці, пробірки, чашки Петрі, а також порцелянові випарювальні чаші, металеві ємності для підігрівання, кип’ятіння, дезінфекції та ін. Тримач спиртівки характеризується антикорозійними якостями, завдяки технологічно передбаченому чорнінню металу.

Фенопластовий ковпачок та наявність підставки – ключові відмінності спиртівки СЛ-2 від модифікації СЛ-1, що поставляється без тримача та має скляний ковпачок.

Технічні характеристики:

  • об’єм – 150 мл;
  • макс. t нагрівання – 600 °С.

Принцип дії спиртового пальника нагадує механізм паливоподачі в гасовій лампі. Капілярний ефект піднімає пальне (залитий через отвір при знятій кришці спирт) вгору до гнітового закінчення. Підпал можна здійснювати будь-яким джерелом полум’я, чи то сірниками, чи запальничкою. Гасіння – просте й безпечне: щоб перекрити подачу кисню, необхідно накрити ковпачком гніт, що горить.

При роботі зі спиртівкою слід дотримуватися техніки безпеки, характерної для процесів, які виконуються з відкритим вогнем.

Купити лабораторну спиртівку СЛ-2 недорого

Ціни на спиртові пальники представлені в інтернеті різні. Але, якщо розглядати картину загалом, то купити СЛ-2 за гарною вартістю нескладно. Наша пропозиція – чудовий цьому доказ.

Замовляйте якісні та недорогі лабораторні спиртівки СЛ-2 у компанії «Система Оптимум» – невдовзі отримаєте товар у своє розпорядження!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Спиртівка лабораторна скляна СЛ-2 за вигідною ціною, також замовити Спиртівка лабораторна скляна СЛ-2 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.