Фіксанали (стандарт-титри) натрій тіосульфат

144.00 грн (ціна за 1 упаковку)

Фіксанали (стандарт-титри) тіосульфату натрію – спеціально підготовлена форма речовини (запаяні ампули зі скла, точні концентрація та кількість). Використовуються тоді, коли є необхідність оперативно створити розчин тіосульфату натрію (1 л 0,1 н. або 0,01 н.).

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фіксанали (стандарт-титри) натрій тіосульфат. У нас можна купити фіксанали натрій тіосульфат оптом за доступною ціною. Якість, умови придбання та ціна стандарт-титрів натрію тіосульфату Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку фіксаналів натрію тіосульфату по всій території України.

Характеристики фіксаналів натрію тіосульфату

Фіксанали (стандарт-титри) тіосульфату натрію – спеціально підготовлена форма речовини (запаяні ампули зі скла, точні концентрація та кількість). Використовуються тоді, коли є необхідність оперативно створити розчин тіосульфату натрію (1 л 0,1 н. або 0,01 н.). Розчини цієї солі знаходять широке застосування в медицині, входять до складу лікувальних препаратів (дезінтоксикантів та антигістамінів). З їх допомогою усувають інтоксикацію організму миш’яком, свинцем і ртуттю. Також вони дієві при отруєнні солями брому, йоду, ціанистоводневою кислотою і ціанідами. Крім того, гіпосульфіт натрію вводять до складу препаратів від алергійних проявів, артритів, невралгічних захворювань, псоріазу та корости.

Переваги стандарт-титрів натрію тіосульфату

Натрій тіосульфат у формі стандарт-титру має масу переваг. Це і підвищена зручність при перевезенні, зберіганні та застосуванні. Це також вища стабільність при кімнатній температурі й повна відповідність вимогам, що пред’являються до чистоти речовини. Це, крім усього іншого, ще й гарна можливість прискорити процес приготування розчину і здійснення необхідних маніпуляцій.

Якщо Вам потрібно купити оптом фіксанали натрій тіосульфат, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фіксанали натрій тіосульфат, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фіксанали (стандарт-титри) натрій тіосульфат за вигідною ціною, також замовити Фіксанали (стандарт-титри) натрій тіосульфат з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.