Диски на чутливість до антибіотиків

96 грн
96.00 грн
(ціна за 1 упаковку)

Лікування хвороб, викликаних, зокрема, стафілококами, вимагає врахування того, що результатом активного використання антибіотиків стала стійкість до них багатьох різновидів. З’явилися поширені труднощі в лікуванні, з великою частиною яких допомагають упоратися диски на чутливість до антибіотиків.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності диски на чутливість до антибіотиків. У нас можна купити диски на чутливість до антибіотиків гуртом за доступною ціною. Якість, умови придбання і ціна дисків на чутливість до антибіотиків Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Диски на чутливість до антибіотиків та їх принцип дії

Перед початком лікувальних заходів важливо визначити, чи чутливий виділений мікроб до антибіотиків, а при потребі – до сульфаніламідних і нітрофуранових препаратів. Найпростіший практичний лабораторний метод, який не потребує зайвих зусиль – встановлення сприйнятливості до антибіотиків за допомогою стандартних дисків.

Принцип дії. Щоб визначити чутливість, необхідно змив 1 мл 2-мільярдної суспензії аналізованої культури засіяти газоном на чашку Петрі з МПА. На засіяні, ледь підсушені чашки слід помістити за допомогою пінцета паперові кольорові диски з просоченням різними антибіотиками. Оптимальне для зберігання середовище – сухе місце при t не більш як 20 °С. Диски повинні розташовуватися на відстані 2 см від краю чашки і на рівній один від одного. Після чого чашки потрібно помістити в термостат при t 37 °С. Для оцінки результатів використовують лінійку.

Де купити диски на чутливість до антибіотиків, ціна дисків на чутливість до антибіотиків

Якщо Вам потрібно купити оптом диски на чутливість до антибіотиків, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на диски на чутливість до антибіотиків, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Диски на чутливість до антибіотиків за вигідною ціною, також замовити Диски на чутливість до антибіотиків з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.