Бюретка без крана

42.00 грн (ціна за 1 штуку)

Бюретки 2-го класу точності ГОСТ 29251-91.

Вид Об’єм, мл Ціна поділки, мм
1-3-1-0,01 1 0,01
1-3-2-0,01 2 0,01
1-3-5-0,02 5 0,02
1-3-10-0,05 10 0,05
1-3-25-0,1 25 0,1
1-3-50-0,1 50 0,1
1-3-100-0,2 100 0,2

SKU: .

Пропонуємо купити бюретки лабораторні недорого з доставкою по Україні. В наявності – різні види бюреток. Якість кожного виробу – бездоганна, а відтак, всі вони чудово справляються зі своїм призначенням. Якщо вам знадобилися якісні бюретки за доступною ціною, оформіть замовлення на нашому сайті – й незабаром отримаєте необхідну кількість цього мірного посуду в своє розпорядження.

Бюретки: визначення та призначення

Бюретки – це скляні лабораторні прилади з категорії «мірний посуд», функціональні вироби циліндричної форми з поділками і краном/затискачем для краплинного дозування. Вони призначені для точного вимірювання незначних об’ємів речовин і присутні в переліку стандартного комплекту лабораторного обладнання для проведення типових аналізів. Зазвичай знаходять застосування в титруванні (бюретки для вимірювання рідин). Спеціальні газові бюретки використовуються для встановлення об’єму газоподібних середовищ.

За допомогою бюретки поступово додається одна рідина точно відомої концентрації до іншої з регульованою швидкістю (краплями). Після здійснення якісної реакції в розчині (випадання осаду, колірних змін) за шкалою вимірюється загальний об’єм витраченого матеріалу (скільки реактиву було використано). Ця інформація дозволяє визначити необхідні параметри досліджуваного матеріалу. Так, бюретки є безпосередніми учасниками процесу титрування.

Стандартні об’ємні бюретки для титриметричного аналізу виготовляються у вигляді вузьких трубок з нанесеною мірною шкалою. Виготовлення детально регламентується нормативними документами. Характеристики виробів відповідають вимогам ГОСТ 29251-91.

Особливості конструкції та застосування

Класична бюретка для титрування виглядає як тонка скляна трубка з градуюванням. На одному кінці вона відкрита, на іншому має запірний пристрій (кран, затискач або ін.). Особливості конструктивного виконання залежать від видової приналежності конкретного виробу.

Нижній кінець бюретки, як уже було сказано, може бути доповнений скляним пришліфованим краном або ж, як варіант, мати розширення у вигляді овалу, до якого щільно приєднується гумова трубка. Для затискання останньої може використовуватися металевий затискач або намистина (кулька) зі скла в діаметрі трохи більше, ніж внутрішній діаметр самої трубки. Поміщається ця намистина в трубку між закінченням бюретки і витягнутим капіляром зі скла. При натисканні на трубку поблизу кульки, всередині з’являється вузький простір, через який рідина виходить з бюретки з тією чи іншою швидкістю.

Всі об’ємні бюретки мають вгорі нульові позначки. Від них йде відлік об’єму рідини для титриметричного аналізу. Розчин спускають на п’ять міліметрів вище необхідної поділки, роблять 15-20-секундну паузу в зливі та далі крапельно спускають до необхідного значення.

На робочій площі бюретки встановлюються за допомогою штатива Бунзена у вертикальному положенні. Під ними розміщується ємність з досліджуваною речовиною. Якщо передбачаються тривалі серійні дослідження із залученням одного титрувального матеріалу, до бюретки від самого початку кріплять гумову трубку для з’єднання з резервуаром, наповненим р-чином для титрування.

Варіанти лабораторних бюреток

Загалом, існують такі різновиди цих лабораторних посудин: об’ємні, вагові, поршневі та газові бюретки, а також мікробюретки. У лабораторній практиці поширені класичні об’ємні вироби ємністю 25-100 см³ і з ціною поділки 0,1 см³. У випадку з мікробюретками, які застосовуються для вимірювання дуже малих обсягів рідин, то їх ємність становить 1-5 см³, а градуювання передбачає поділки 0,01 см³. У мікробюреток додатково є резервуар для р-чину, за допомогою якого реалізується автопідтримка рівня. Також може бути кран (прямий або бічний).

Типи мірних бюреток:

  1. Без встановленого періоду очікування.
  2. Зі встановленим періодом очікування. Заданий час регламентує проміжок від моменту перекривання крана до зчитування результатів.

Класи точності:

  1. Перший клас (A/AS) характеризується похибкою вимірювання 0,05 мл.
  2. У другого класу (B/BS) цей показник – 0,1 мл.

Виконання:

  1. Вироби мають одноходовий кран перед носиком.
  2. З вигином, на який встановлений одноходовий кран, перед зливним носиком.
  3. Без крана, замість якого є гумова трубка з кулькою зі скла і злив;
  4. Ємності, оснащені двоходовим краном та відводом перед ним, призначеним для заповнення бюретки.
  5. З автовстановленням нуля. Перед носиком – двоходовий кран і відведення. Вгорі – бічний відвід на рівні нульової позначки. Трубка заповнюється титрувальним р-чином до появи крапель з верхнього відведення. Після перекриття крана рівень рідини автоматично порівнюється з нулем.

Перше, друге і третє виконання передбачають заповнення через верхній край. Для цього задіюються спеціальні лійки. Четверте і п’яте заповнюються через нижній бічний відвід. При цьому злив перебуває перекритим. До бічного відведення кріпиться гумова трубка від ємності з титрувальним р-чином.

Чим ще можуть відрізнятися бюретки, так це склом – світлим/темним. Не є винятком і варіативність кольору градуювання.

Які бюретки пропонує купити ПП «Система Оптимум»?

По-перше, всі бюретки, які є у нас на складах – це вироби бездоганної якості, створені зі спеціальних матеріалів, практичні, функціональні та довговічні.

По-друге, в нашому каталозі представлені бюретки всіх можливих виконань: без крана, з бічним краном, з одноходовим/двоходовим краном, а також з двоходовим і автонулем. Ви легко підберете необхідну комплектацію та об’єм.

По-третє, ми пропонуємо купити бюретки лабораторні об’ємні на вигідних умовах і з максимальним комфортом для клієнта. При необхідності консультуємо й надаємо всю відсутню на сайті інформацію телефоном або через електронну пошту. Організовуємо оперативну доставку бюреток та іншого лабораторного посуду в усі регіони України. Ціни у нас, як ви самі можете бачити, не завищені, а цілком розумні. При цьому на великі оптові партії можливі знижки в індивідуальному порядку.

Щоб купити бюретки вигідно та надійно, зв’яжіться з нашим менеджером.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бюретка без крана за вигідною ціною, також замовити Бюретка без крана з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.