Штатив Бунзена лабораторний

Штатив Бунзена лабораторний

Активно застосовується у різних лабораторіях обладнання під назвою штативи призначене для встановлення різних ємностей, посуду, приладів тощо з метою зберігання тих чи інших речовин, поміщених всередину, або для роботи з ними. Якісний і функціональний штатив – невід’ємний атрибут будь-якої лабораторії, зокрема хімічної, біологічної, медичної та ін.

Якщо вам знадобилося таке лабораторне доповнення, за допомогою якого можна встановлювати, фіксувати, зберігати лабораторний посуд, що застосовується в дослідженнях і експериментах, у нас є, чим вас потішити. Штатив універсальний Бунзена – один з найкращих у своєму сегменті. Це, так би мовити, стара добра класика, яка не втратила своїх високих позицій навіть з появою нових сучасних моделей.

Продаж лабораторних штативів Бунзена в Україні

Оскільки важко уявити функціонування будь-якої лабораторії хоча б без одного штатива, закономірна популярність цього обладнання. Його можна побачити у продажу в багатьох спеціалізованих магазинах, особливо в інтернеті. І це не може не тішити. Є попит, є пропозиція – все, здавалося б, чудово.

Але, як це часто буває, при варіативності товарів, а особливо умов їх придбання (цін, термінів поставок і т.д.) легко заплутатися, чому саме варто надати перевагу. Кожен клієнт хоче купити що б то не було (у цьому випадку – лабораторний штатив) без найменших сумнівів в якісно-функціональних аспектах і з максимальною вигодою. Всі хочуть, але далеко не всі впевнені, що таке взагалі можливо. Так ось, поспішаємо вам повідомити: придбати добротний штатив без переплат та інших негативів сьогодні цілком реально, завдяки компанії «Система Оптимум». Розгляньте наші пропозиції – не прогадаєте!

Всім, у кого є потреба купити штатив Бунзена лабораторний в Україні, пропонуємо зупинити вибір на нашому товарі. Чому перевагу варто надати саме йому? По-перше, його якісний рівень, а також функціональність, комфорт і довговічність експлуатації не підлягають сумнівам (детальний опис характеристик і переваг – далі). По-друге, ми гарантуємо найкращі враження від співпраці кожному клієнтові.

Купити лабораторний штатив у ПП «Система Оптимум» – означає:

 • роздобути чудове робоче пристосування на довгі роки;
 • заплатити невисоку ціну (вартість, яку ми ставимо – одна з найкращих на українському ринку лабораторного обладнання);
 • отримати знижку при великому оптовому замовленні в індивідуальному порядку;
 • витратити мінімум часу на вирішення організаційних питань, зокрема оплати і доставки;
 • вибрати той варіант доставки, який підійде найбільше;
 • перед прийняттям остаточного рішення отримати кваліфіковану консультативну допомогу від працівника компанії.

На такий варіант співпраці розраховували, але мали сумніви, чи може так бути в реальності? Не сумнівайтеся, а оформляйте замовлення! Купувати штативи в ПП «Система Оптимум» вигідно, легко та надійно!

Штатив Бунзена: конструктивні особливості та матеріали виготовлення

Тепер, коли немає жодних сумнівів, до кого звернутися, настав час детальніше поговорити про саме обладнання: що воно таке, з яких елементів складається, для чого, загалом, може знадобитися, якими перевагами володіє тощо. Почнемо з розгляду конструкції, матеріалів та інших технічних аспектів...

Сучасний ринок рясніє розмаїттям лабораторних штативів, як тих, які покликані виконувати загальні функції, так і тих, за допомогою яких можна вирішувати конкретні завдання. Їх функціональність визначається конструктивним рішенням і задіяними при виготовленні матеріалами (метал, пластик та ін.). Мабуть, найвідомішим і таким, що найбільш яскраво виділяється з-поміж інших, є штатив Бунзена. Він багато років був поза конкуренцією, сьогодні не втрачає своєї популярності і, швидше за все, не матиме рівноцінних конкурентів у майбутньому, в найближчому так вже точно.

Штатив Бунзена – це класична модель з незгасаючим попитом, яка може застосовуватися в будь-яких лабораторіях для розміщення ємностей і забезпечення швидкого доступу до них під час досліджень. Якщо подивитися на будь-яке фото цього виробу (незалежно від виробника, впроваджених технічних параметрів і т.д.), в очі відразу потраплять дві основні конструктивні деталі: прямокутна/квадратна плита-основа і довгий стрижень.

Плита, зазвичай, виготовляється з чавуну, в деяких моделях – з мармуру. Головна вимога, якій вона повинна відповідати – досить велика вага, щоб реалізовувалася стійкість пристосування і всього, що на ньому зафіксовано. Нерідко на неї наносять порошкове покриття, завдання якого полягає в забезпеченні корозійного захисту. Популярні розміри: 31,5х20х2,5 см, 23х15х1 см й ін. Основа в обов’язковому порядку має отвори – один або два (по центру і збоку), в які перпендикулярно угвинчується полірований циліндричний стержень (штанга, стійка). Цю деталь також виготовляють з металу, як правило, зі сталі. Висота її може перебувати в діапазоні 70-75 см або становити 100 см. Розповсюджений діаметр – 1-1,2 см.

Крім двох основних елементів, універсальний штатив не обходиться без низки важливих додаткових деталей:

 • муфти. Це рухомі тримачі для розміщення і фіксації лапок та кілець в необхідному положенні. У кожній муфті є по два отвори, розташовані між собою перпендикулярно. За допомогою одного з них муфта кріпиться до стійки, інший призначений для монтажу лапок/кілець і їх закріплення спеціальними гвинтами. Правильне розміщення цього елемента конструкції таке: один отвір «дивиться» вгору, інший – на лаборанта. Муфти можна рухати вгору/вниз по всій висоті стійки і навколо неї на 360°, завдяки чому не становить труднощів забезпечити максимально зручне для роботи положення;
 • захвати (лапки і кільця). Кожен виробник штатива Бунзена від самого початку комплектує його певною кількістю цих деталей. У нашому випадку в базовий комплект поставки входить по три лапки, що відрізняються конфігурацією, і кільця різних розмірів. А взагалі за необхідності будь-який захват можна докупити додатково. За допомогою лапок до штатива кріпляться різні ємності, посуд і навіть швидкоз’ємна лабораторна техніка. На кільця можна ставити конічні лійки, лабораторні склянки, щоб потім їх нагрівати, або ж, розмістивши попередньо азбестову сітку, встановлювати плоскодонні колби та інше. Тобто вони можуть виступати як підставками, так і кріпильними елементами;
 • прокладки. Виробляються з основних прокладочних матеріалів, зокрема з гуми, шкіри і корка. За ними – забезпечення амортизації стискувальної дії та запобігання безпосередньому контакту скляних і металевих поверхонь. Зі скла, як ви розумієте, зроблені ємності, з металу – захвати. Так ось, щоб унеможливити будь-які негативи, реальні внаслідок їх дотику один до одного, прокладочні деталі й потрібні. Якщо порівняти прокладки з усіма іншими елементами штатива, то виявиться одна істотна відмінність – найменша довговічність, прискорений знос у випадку активної та регулярної експлуатації. В цьому немає нічого страшного. Нові функціональні прокладочні компоненти коштують недорого і купити їх нескладно.

На замітку! Важлива конструктивна особливість штатива Бунзена полягає в тому, що жодна деталь не заважає огляду. Кожна з них продумана настільки ретельно, що всі бічні поверхні розташованого на штативі лабораторного посуду, а також нанесене градуювання – все добре проглядається. Ніщо не перешкоджає належному візуальному контролю.

Переваги універсального лабораторного штатива

Цей різновид штативів користується надзвичайною популярністю, у зв’язку із масою незаперечних переваг. Нижче ми наведемо деякі з них, щоб сформувати загальну картину:

 • висока міцність;
 • належний якісний рівень, що відповідає вимогам стандартів;
 • продумані технічні параметри (оптимальна висота стійки, комплектація різними лапками і кільцями тощо) з усіма супутніми плюсами;
 • добре витримування низьких і високих температур (можливість застосування у великому температурному діапазоні);
 • корозієстійкість + стійкість до різних агресивних середовищ (кислотних і лужних розчинів, усіляких розчинників, дезінфікуючих засобів тощо);
 • компактність і ергономічність, а відтак економія робочого простору;
 • просте переміщення виробу з одного місця робочої зони в інше;
 • запобігання перекиданню пробірок та іншого лабораторного посуду;
 • практична і елементарна експлуатація;
 • легка й надійна фіксація лабораторного посуду майже будь-якої форми;
 • продуманий механізм (можливість переміщення деталей горизонтально і вертикально для вибору максимально зручного розташування, а також їх зміна, залежно від ситуації);
 • нескладне зберігання;
 • довговічна експлуатація (необмежений термін служби);
 • доступна вартість.

Використовуючи штатив Бунзена, можна різні робочі процеси виконувати істотно швидше, відтак і результати реально отримувати оперативніше. Максимізація зручності лаборанта – за можливістю самостійного регулювання висоти і кута нахилу. На якісному рівні виконання маніпуляцій (навіть найскладніших) застосування цього обладнання теж позначається позитивно. Ну і про безпеку, забезпечення якої в будь-якій лабораторії вкрай важливе, не варто забувати: стійкий та надійний універсальний штатив, що рівномірно розподіляє вагу на робочій поверхні, в цьому теж допоможе. Правильне поводження з небезпечними реактивами і мінімізація ризиків для лаборанта – це за ним.

Застосування: коротко про основне

З усього сказаного вище нескладно зробити висновки про широту застосування штатива Бунзена, який зовсім неспроста названий універсальним. Він незамінний для лабораторної практики, успішно і активно застосовується в медичних, хімічних та біологічних лабораторіях, науково-дослідних центрах, медустановах, у лабораторних відділеннях промислових підприємств та ін. У спектрі його функціональних завдань – сприяння проведенню аналітичних досліджень, експериментів і хімічних дослідів, складанню різних скляних пристроїв, підготовці до мийно-сушильних заходів. Він незамінний при виконанні безлічі операцій, зокрема, при відгоні речовин, синтезі, змішуванні і перемішуванні компонентів, нагріванні сполук... На нього можна встановлювати, фіксуючи і стійко утримуючи, великий перелік лабораторного посуду зі скла та пластику, а також приладдя та обладнання, зокрема: пробірки, колби, спиртівки, бюретки, склянки, холодильники, лійки, мензурки, трубки, промивалки, термометри та ін.

Хочете, щоб у лабораторії все необхідне завжди було під рукою? Обов’язково комплектуйте її такою кількістю штативів Бунзена, яка відповідає масштабам діяльності! Це унікальне пристосування гарантує масу робочих плюсів, істотно розширює межі дій, піклується про комфорт, безпеку і результативність лаборанта. Чого ще можна бажати?

Як оформити замовлення на штатив універсальний Бунзена?

Штатив Бунзена лабораторний купити у компанії «Система Оптимум» не складає труднощів. Зробити це можуть клієнти з усіх регіонів України, оформивши замовлення на будь-яку кількість виробів – обсяги товару на складах підприємства такі, що немає проблем задовольнити будь-які кількісні запити українських лабораторій.

Для зручності клієнтів приймаємо замовлення різними способами:

 • за допомогою кошика на сайті;
 • в телефонному режимі (менеджери завжди на зв’язку в робочий час, готові вас проконсультувати і прийняти заявку);
 • через електронну пошту.

Всю необхідну контактну інформацію знайдете у відповідному розділі. А після цього вибирайте, який варіант подачі заявки вам найбільше підходить, і звертайтеся. Будемо раді співпраці!

Замість висновку. Щоб залишитися повністю задоволеними, купивши штатив універсальний Бунзена, гарненько вивчіть, що пропонує виробник: які загальні розміри виробу і його окремих компонентів, яка форма тримачів і скільки кілець та лапок входить у комплект поставки... Врахуєте все необхідне від самого початку – зведете нанівець будь-які негативи і залишитеся максимально задоволені результатом. Вдалих вам покупок!

Компанія займається реалізацією хімічних реактивів та сировини, лабораторного та хімічного посуду, лабораторного обладнання, меблів та іншої продукції більше 20 років

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.