Штатив універсальний Бунзена

1170 грн
1170.00 грн
(ціна за 1 шт)

3 лапки

3 кільця

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Штативи – це спеціальне лабораторне обладнання, що використовується для розміщення різних ємностей, посуду, наприклад, пробірок, а також інструментів у необхідному положенні. Існують різні види штативів, затребувані на практиці в тій чи іншій мірі. Особливою популярністю серед них користується штатив лабораторний Бунзена.

Якщо вас цікавить саме цей різновид, якщо ви хочете дізнатися про нього якомога більше, починаючи з технічних характеристик, закінчуючи можливими умовами придбання в Україні, все необхідне знайдете далі. Наша компанія прагне відкритої, чесної та взаємовигідної співпраці. Багато років активно функціонує в сфері забезпечення лабораторій меблями, посудом, інструментами та іншим. Наші ціни – одні з найдоступніших на українському ринку без шкоди якісно-функціональним аспектам. Доставка в будь-який куточок країни – у мінімальні терміни.

Опис

Штатив Бунзена купити – означає отримати універсальне і дуже корисне для лабораторії доповнення, яке стане в нагоді для проведення багатьох досліджень, а саме в таких процесах, як відгін, нагрівання, змішування компонентів та ін. Ви зможете фіксувати на ньому в потрібному положенні (на необхідній висоті, з тим або іншим кутом нахилу) різні ємності, передусім, ті, які просто на столі або іншій горизонтальній поверхні встановити неможливо. Це, зокрема, колби (конічні та круглодонні), хімічні склянки, пробірки, бюретки, лійки, мензурки, трубки, промивалки, холодильники, термометри та інше. Легке і надійне кріплення предметів практично будь-яких форм – специфічна й дуже цінна особливість цих штативів. Також завдяки їм можна прискорити робочий процес і отримання результатів, заощадити вільний простір, підвищити якість важливих маніпуляцій. А продуманий механізм, зокрема можливість переміщення деталей і горизонтально, і вертикально – запорука максимальної зручності роботи лаборанта.

Основні параметри, яким відповідає штатив лабораторний Бунзена:

 • високоміцність;
 • належна висота стійки;
 • оснащення лапками і кільцями;
 • комплектація надійними та безпечними для посуду зі скла фіксаторами (виконані з гуми);
 • широкий діапазон робочих температур;
 • легке застосування;
 • зручне зберігання;
 • довговічність.

При покупці штатива обов’язково потрібно врахувати кількість, розміри і форму тримачів, зіставивши ці відомості з актуальними робочими заходами конкретної лабораторії або дослідного приміщення.

Технічні характеристики

Перед тим, як придбати штатив Бунзена, ціна якого влаштовує, а якість не викликає сумнівів, детально розгляньте пропоновану конструкцію.

Загалом, конструктивне виконання цього виробу передбачає наявність двох основних деталей:

 1. Залізний (сталевий) стрижень, який також називають штангою або стійкою.
 2. Горизонтальна основа (плита) у формі прямокутника.

Основа виготовляється важкою чавунною, щоб забезпечувалася висока стійкість виробу. В неї вертикально (в одне з двох, центральне або бічне, гнізд) угвинчується стрижень, на якому розміщуються різні пристосування для складання приладів.

Додаткові елементи універсального лабораторного штатива:

 • муфти. З їх допомогою можна розміщувати і фіксувати лапки й кільця. Кожна передбачає наявність двох отворів в перпендикулярних площинах. Призначення одного отвору полягає в кріпленні муфти на штанзі, другого – в монтажі лапок або кілець, що фіксуються за допомогою спеціальних гвинтів. Те, чи правильно розташована муфта, необхідно визначати візуально. Якщо проріз на штативному отворі спрямований на лаборанта, а інший «дивиться» вгору, значить все зроблено, як слід;
 • лапки. Служать для приєднання до штатива елементів приладу, зокрема колб;
 • кільця. Використання цих деталей можливе різне. З їх допомогою можна встановлювати конічні лійки, розташовувати лабораторні склянки для нагрівання і плоскодонні колби на попередньо розміщеній азбестовій сітці тощо;
 • прокладки. Найпоширеніші матеріали для їх виготовлення – гума, шкіра та корок. Покликані реалізовувати амортизацію стискувальної дії та запобігати прямому контакту скла з металом (ємностей зі штативом). Це той конструктивний елемент, який, на відміну від усіх інших, порівняно швидко зношується. Але переживати щодо цього не варто. Старі нефункціональні прокладки зовсім нескладно замінити на нові.

Хочемо зазначити і такий позитивний аспект конструктивного виконання штатива: ніякі деталі не закривають у використовуваних ємностях те, що підлягає огляду, зокрема бічні поверхні та градуювання для відстеження рівня поміщеного всередину матеріалу.

Що стосується розмірів лабораторних штативів, то вони варійовані, залежно від виробника. Висота стрижня, зазвичай, становить 70-75 см або 100 см. Можливі габарити плити: 31,5х20х2,5 см, 23х15х1 см. Діаметр стійки – 1-1,2 см. Кількість лапок і кілець, що йдуть в комплекті, аналогічно може бути різною. «Система Оптимум» реалізує лабораторні штативи, кожен з яких комплектується трьома лапками і трьома кільцями.

Застосування

Штатив лабораторний Бунзена – унікальне пристосування, що якісно розширює межі роботи працівників лабораторії з різними ємностями та приладами. Тримачі разом із захватами можуть бути розташовані в будь-якому положенні, позаяк переміщаються вгору і вниз, плюс обертаються на 360°. Практично будь-який посуд може бути розміщений з їх допомогою так, як буде максимально зручно для працівника, який проводить дослідження. При цьому кількість однотипного посуду може відрізнятися, залежно від ситуації, завдяки чому все необхідне в потрібний момент завжди знаходиться під рукою. Це не тільки максимально зручно. Це ще й час економить, і дозволяє вирішувати завдання, які в інакшому випадку (без штатива) могли б вирішуватися значно складніше або взагалі залишитися нерозв’язаними. Є штатив – будь-які процеси з його участю (чи то підготовчі заходи до мийки і сушіння, чи виконання експериментів) здійснюються бездоганно. Немає штатива – про всі зазначені вище переваги роботи можна забути.

Чому купити варто саме штатив Бунзена, а не який-небудь інший? Не станемо стверджувати, що це так на 100 %. Є ситуації, коли інші види цих виробів будуть доречнішими. Але в своєму сегменті цей варіант – поза конкуренцією. Завдяки універсальності, він з успіхом функціонує в медичних і біологічних лабораторіях, а також в лабораторних відділеннях різних підприємств. Без нього не обходиться багато аналітичних досліджень і хімічних експериментів, збірка скляних апаратів і зберігання в них речовин. Він – справжній помічник лаборанта!

Знадобився штатив Бунзена? Ціна цікавить доступна, а якість, функціоналізм та зручність експлуатації – беззаперечні? Компанія «Система Оптимум» готова прийняти ваше замовлення без зволікань. Різне лабораторне обладнання і прилади, зокрема штативи, завжди є на складі у великих обсягах. Тож доставка будь-якої необхідної вам кількості виробів може бути виконана, коли вам знадобиться. Чекати довго не доведеться і з огляду на те, що ми доставляємо товари по всій Україні різними способами (власним автотранспортом, за допомогою транспортних компаній): в кожному конкретному випадку – як зручніше і швидше для клієнта.

Висока якість товару – один з основних принципів нашої діяльності. Тому всі етапи ретельно контролюються, починаючи з виробництва, закінчуючи реалізацією. Бездоганний якісний рівень в обов’язковому порядку доповнюється доступною вартістю, а при великих оптових замовленнях – персональними знижками.

Якщо у вас залишилися запитання щодо лабораторних штативів Бунзена, їх характеристик, застосування або придбання, звертайтеся! Наші консультанти готові допомогти розставити всі крапки над «і».

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Штатив універсальний Бунзена за вигідною ціною, також замовити Штатив універсальний Бунзена з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.