Шафи витяжні

Шафи витяжні

Шафи витяжні – спеціалізоване лабораторне обладнання, необхідне для роботи зі шкідливими речовинами. Якщо специфікою лабораторії передбачається виконання хімічних і/або фізичних аналізів речовин, які виділяють небезпечні випари (лугів, кислот, розчинників тощо), без такого пристрою, як витяжна шафа, не обійтися. Адже тільки з її допомогою можна просто і ефективно вилучити шкідливі для людини токсини і очистити лабораторію. Іншими словами, це елемент лабораторії, який піклується про здоров'я персоналу і безпеку довкілля.

Принцип роботи витяжної шафи ґрунтується на вилученні шкідливих парів за допомогою витяжних отворів робочої камери. Один може застосовуватися для усунення важких газів, інший – легких.

Шафи цього типу отримали широке застосування в різних сферах науки і промисловості. Їх активно використовують у лікувальних, мікробіологічних та фармацевтичних установах, науково-дослідних центрах, харчовій промисловості, на хімічних виробництвах.

Витяжні шафи виготовляють з якісних міцних матеріалів. У якості каркасу часто виступає анодований алюмінієвий профіль (алюміній). Для наповнення застосовують меламін, кераміку, скло, хс-пластик. Форми і розміри можуть бути найрізноманітнішими.

Сьогодні можна купити настільну або підлогову витяжну шафу, для проведення досліджень у сидячому положенні або стоячи.

Що стосується конструкції і комплектації, то тут усе індивідуально. Кожен замовник може вибрати варіант, який максимально відповідає його вимогам. Світильники, вентиляція, вмикачі та розетки, захисні екрани – все, що знадобиться для комфорту і ефективності подальшої роботи, вибираєте ви.

В цілому, лабораторна витяжна шафа виглядає як металевий каркас з пластиковим кожухом, зі спеціальним покриттям і певною кількістю отворів (для вентиляції і підведення технічної води).

Добре сконструйована витяжна шафа:

- унеможливлює витік небезпечної концентрації або великої кількості речовин у навколишнє середовище;

- має можливість ефективного вилучення вибухонебезпечних газів над робочою поверхнею;

- гарантує захист оператору за рахунок переднього скляного екрану.

Важливо пам'ятати: мова йде про відповідальну і небезпечну роботу із застосуванням непростого обладнання, тому до процесу, як і до вибору техніки, потрібно поставитися з усією відповідальністю.

Купити шафи витяжні за прийнятними цінами можна, оформивши замовлення на сайті компанії Система Оптимум. У нас представлені різноманітні моделі: настільна шафа ВШн- 2, підлогова з нижньою тумбою ВШ-1.1 або підставкою ВШ-1.2, у тому числі, з вентильованою нижньою тумбою (ВШ-1.1в), а також витяжна шафа для муфельної печі(ВШ-1.1 м). Усі моделі відповідають сучасним стандартам якості, надійні та невибагливі в роботі. Їх терміни експлуатації при правильному використанні – дуже і дуже тривалі.

Крім бездоганної якості і оптимального асортименту, ПП Система Оптимум пропонує доступні ціни на всі витяжні шафи та консультативну підтримку при виборі найкращої для ваших цілей моделі.

Замовляйте витяжні шафи тут – зможете якісно підвищити безпеку в своїй лабораторії і зберегти здоров'я кожного співробітника!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.