Лабораторні та медичні меблі

Лабораторні та медичні меблі

Що важливо для ефективної роботи будь-якої лабораторії або медичного закладу?

Перше – це, звичайно, кваліфікований персонал, який добре знає і виконує свою справу. Друге – це наявність усього необхідного обладнання та інструментарію. Третє – безумовно, медикаменти у випадку медзакладу і реактиви для лабораторій. Але це не все! Не менше значення мають лабораторні та медичні меблі.

Якщо підібрати їх правильно, то вони благотворно вплинуть на весь робочий процес: прискорять виконання завдань співробітниками, підвищать зручність експлуатації технічних приладів та безпеку використання, зберігання інструментів, ліків, досліджуваних речовин тощо. Тобто, всі названі раніше фактори успішної роботи безпосередньо залежать від меблювання. Правильно обставивши приміщення функціональними предметами, можна зробити так, щоб все необхідне було під рукою або, навпаки, те, що зараз не потрібно, не заважало роботі. Та й самі меблі, якщо заздалегідь продумати їх розташування, не захарастять корисний простір. Так чому ж деякі профільні установи донині нехтують хорошими меблями, усіляко на них економлячи?

Якщо ви відкриваєте медичний заклад або лабораторію і хочете умеблювати їх зручно і ефективно, якщо ви задумалися про зміну старих меблів в уже існуючому закладі, тоді підійдіть до питання з усією відповідальністю. Виберіть спеціалізовані предмети інтер'єру, що мають підвищену міцність, надійні, довговічні, безпечні для здоров'я співробітників і відвідувачів. Приділіть трохи часу вивченню нюансів зараз – заощадите час і забезпечите комфорт у майбутньому.

Отже, які ж лабораторні і медичні меблі можуть знадобитися?

Шафи, пенали, стелажі й тумби. Високі і низькі, широкі і вузькі, закриті і відкриті, стаціонарні і мобільні, витяжні і навісні, з різною кількістю шухляд, відділень і полиць... Одним словом, вибирати сьогодні є з чого. І вибрати ідеальний варіант у конкретному випадку просто.

Столи та надставки на столи. Столи та надставки на столи – взагалі незамінні меблі. За допомогою практичної надставки можна забезпечити постійну наявність під рукою всього необхідного. Що стосується столів, то їх переваги залежать від виду і призначення: для приладів (сортування і зручне зберігання), лабораторні хімічні та фізичні (ефективна робота), комп'ютерні (комфортна робота за комп'ютером), вагові (ізоляція вагового обладнання від механічних коливань), острівні (одночасне використання кількома працівниками для декількох робочих операцій, оптимізація робочого простору), титрувальні (для якісного виконання титриметричних аналізів).

Підставки і візки. Ці мобільні предмети дозволять ефективно перекласти частину фізичної роботи зі співробітника на меблі. А їх велика різноманітність допоможе підібрати ідеальний варіант для будь-якого приміщення.

Пристінні мийки. Для чого може знадобитися лабораторна мийка? Для вилучення залишків реактивів, миття лабораторного посуду та інших необхідних у роботі лабораторії процедур. Врахуйте, що мийка буде постійно зазнавати впливу агресивних речовин. Тому матеріали, з яких вона виготовлена, повинні відповідати особливим вимогам: стійкість до найрізноманітніших впливів, легке видалення забруднень тощо.

Купити лабораторні та медичні меблі (шафи, тумби, столи, мийки та ін.) можна на сайті ПП Система Оптимум. Компанія пропонує широкий вибір моделей, розмірів, конструкцій, функціоналізму. Вся представлена в каталозі продукція виготовляється із спеціальних, нейтральних до бактерій матеріалів. Поверхні не окислюються, не гниють, не виділяють токсинів, стійкі до ультрафіолетового випромінювання.

Крім того, ціни на меблі – одні з кращих на вітчизняному ринку. Тож ви легко зможете підібрати все необхідне в одному місці і купити всі меблі за раз. З усіх питань звертайтеся до фахівців ПП Система Оптимум за контактними номерами телефонів.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.