Лабомід-203: застосування і властивості

Лабомід-203: застосування і властивості

Лабомід-203 – це мийний технічний засіб (скорочено – ЗМТ) з чудовими мийними можливостями. По суті, є сукупністю великої кількості інгредієнтів. У його складі присутні різні солі неорганічної етимології, ПАР та добавки-модифікатори. На вигляд – тверда сипка порошкоподібна маса з колірними характеристиками в діапазоні білий-жовтий. У водних середовищах розчиненню піддається з легкістю.

Цей засіб добре справляється з очищенням і знежиренням великого переліку об’єктів. Це передусім різні металеві поверхні. Це всілякі деталі, вузли, агрегати. Його використовують, коли необхідний догляд за технічними приладами, батареями, електричними двигунами. Ним обробляють автомобілі, різноманітну тару і резервуари на машинобудівних підприємствах. Він активно використовується в приладо- та суднобудуванні, в металургійній галузі, в установах авіації та залізниці.

Лабомід-203 приходить на допомогу, якщо є необхідність попередньо або вже на завершальному етапі виконати очищення від змазки, антикорозійного засобу, мастила, охолоджувальної рідини, бруду, що виник під час експлуатації довільним шляхом або носить нафтомасляний характер. Він чудово справляється з нагаром, пластичною змазкою Буксол, затверділими мастилами, бітумом та іншими складними видами забруднень. Він стане бездоганним помічником, якщо необхідно виконати підготовчі передфарбувальні заходи на поверхні металу, якщо передбачається нанесення на метал шару-захисту або декоративного покриття. До речі, ним можна мити стіни, підлоги та інші поверхні при прибиранні підсобок і виробничих приміщень.

Взагалі, лабомід-203 – це одна з чотирьох марок продукту, які випускаються промисловістю, поряд з М, 102 і 203У. Порівняємо продукт, який розглядаємо, з двома із них. Найперше, відмінність між ними полягає в технічних характеристиках. Так, насиченість 1 % розчину в воді іонами водню в марці-темі цієї статті становить 10,5, в М – аналогічно, в 102 – 10. Якщо взяти до уваги кількість розчинних у спирті компонентів, то в М і 102 цей параметр дорівнює 4 %, а в 203 – 7 %. У плані масової частки вологи, що в розглянутому продукті, що в марці 102, вона становить 14 %, а в М – 25 %. Є ще такий параметр, як загальна лужність у перерахунку на оксид натрію, то він приблизно однаковий у всіх марок: у М і 102 – 34 %, у 203 – 33 %.

Відрізняються у цих засобів й умови дії. Якщо оптимальною температурою робочого розчину у М і 102 є 50-90 °С, то у 203 верхня межа – 100 °С. По-різному виглядають і концентрації робочих розчинів: 15-50 г/дм³, 10-15 г/дм³, 20-40 г/дм³ у марок М, 102 і 203, відповідно.

Для чого таке різноманіття характеристик і параметрів впливу? Все просто: щоб для різних типів машин можна було підібрати найкращий варіант. Марка М підходить для занурювальної і струменевої техніки, 102 – тільки для струменевої, 203 – винятково для занурювальної. Вибір модифікації повинен ґрунтуватися саме на призначенні.

Що стосується лабоміду-203, то цей ЗМТ отримав найбільше поширення в різних промислових галузях, на хімічних підприємствах і в очисному напрямку. Загалом, він застосовується в 2-х головних процесах:

- знежирення поверхонь металів (і чорних, і кольорових), якщо на них присутні консерваційні мастила, що характерно, наприклад, для машинобудування;

- видалення з компонентів техніки бруду олійної й асфальто-смолистої природи в обладнанні занурювального типу. Тут варто акцентувати увагу на тому, що лабомід-203 здатний впоратися з поставленим завданням, незалежно від ступеня накопичення забруднень у самому робочому розчині: його ефективність і стабільність не втрачаються, навіть якщо він стає в процесі застосування сильно брудним.

Час, який потрібен на якісну обробку цим засобом – всього 5-20 хвилин, залежно від умов впливу. Якщо порівняти його з аналогічними композиціями, що застосовуються для тих самих завдань, то потішить його більш високий мийний вплив.

Кілька слів про поєднання з різного роду засобами збудження. Гостра пара і стиснене повітря в цьому випадку є небажаними учасниками, оскільки в занадто великих кількостях буде утворюватися піна, розчин буде надмірно охолоджуватися і розбавлятися.

Наявність/відсутність засобів збудження впливає на t робочого розчину. Так, якщо вони задіюються (має місце циркуляція розчину, коливання платформи або перемішування деталей), то t у виварних ваннах може становити 80-90 °С, якщо ж ні, не повинна бути меншою, ніж 90-100 °С.

Переваги ЗМТ Лабомід-203:

- значні мийні можливості;

- високе водорозчинення;

- досить добре емульгування;

- безпека для людей та довкілля (відсутність пожежонебезпеки, нетоксичність, біологічна розчинність).

Лабомід-203 і запобіжні заходи

Чи є взагалі загроза з боку цього засобу і чи потрібно дотримуватися техніки безпеки в процесі зберігання, перевезення та застосування?

Якихось серйозних обмежень немає, але, все ж, низки правил дотримуватися не буде зайвим.

Уникайте контакту засобу зі шкірними покривами і слизовими очей, інакше не є винятком не тільки подразнення, але й більш серйозні пошкодження. Якщо такий контакт відбувся, уражене місце варто без зволікань промити протічною водою і відвідати лікаря.

Для зберігання цього продукту підходять як спеціальні склади для хімічних матеріалів без допуску прямого сонячного випромінювання і опадів, так і інші складські комплекси (головне, щоб вони були критими і трималися в сухості). Гарантійний термін придатності становить 1 рік з дня виготовлення.

Стандартне упакування для цієї речовини – паперові або поліпропіленові мішки, доповнені ПЕ вкладками. Фасування – 40 кг. Якщо у покупця є потреба в іншому варіанті упакування/фасування, це, як правило, обговорюється в індивідуальному порядку.

Транспортування допустиме будь-якими транспортними засобами критого типу з дотриманням правил перевезення хімічних речовин на кожному з них. Перевозити потрібно обов’язково в упаковці виробника, захищаючи продукт від контакту з вологою.

Лабомід-203 – чудовий мийний технічний засіб з досить широким спектром дії, а головне високоефективний і стабільний. Купити його для вирішення будь-якого із зазначених вище завдань – 100 % правильне рішення.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.