Лабомід-203

63.00 грн (ціна за 1 кг)

Лабомід-203 – мийний технічний засіб (ЗМТ), за допомогою якого знежирюють поверхні металів, металевих компонентів, вузлів, пристроїв, агрегатів, ємностей тощо, видаляючи з них консервативні змащувальні матеріали і різні забруднення, що з’явилися в процесі експлуатації. На вигляд представляє собою полікомпонентну порошкоподібну сипку масу.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності лабомід-203. У нас можна купити лабомід-203 оптом за доступною ціною. Лабомід-203 має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна лабоміду-203 Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку лабоміду-203  по всій території України. Ціна лабоміду-203 також залежить від обсягів закупівлі. При покупці лабоміду-203 оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики лабоміду-203

Лабомід-203 – мийний технічний засіб (ЗМТ), за допомогою якого знежирюють поверхні металів, металевих компонентів, вузлів, пристроїв, агрегатів, ємностей тощо, видаляючи з них консервативні змащувальні матеріали і різні забруднення, що з’явилися в процесі експлуатації. На вигляд представляє собою полікомпонентну порошкоподібну сипку масу, утворену дрібними кристалами, до складу якої входять ПАР, лужні солі неорганічної етимології зі збільшеним мийним ефектом і добавки-модифікатори. Колір – білий/світло-жовтий. Добре розчиняється у воді, має високі мийні та емульгуючі показники, не проявляє токсичного впливу, небезпеки пожежі не має, біологічно розкладається. Цей засіб ефективний і стабільний навіть у тому випадку, якщо в мийному розчині накопичується величезна кількість забруднень. Це одна з трьох основних марок лабоміду, поряд з маркою М (для очищення техніки занурювального і струменевого типів) і маркою 102 (для машин струменевого типу). Марка 203, відповідно, підходить для очищення в занурювальній техніці. Концентрація робочої суміші – 20-40 г/дм3, t – 50-100 °С, час обробки – 5-20 хвилин.

Застосування лабоміду-203

лабомід-203 купитиЦя речовина отримала широке застосування в різних процесах. Що очищують з її допомогою? Металеві поверхні, деталі, запчастини, вузли, пристрої, агрегати, опалювальні прилади, електричні двигуни та компоненти, автомобільні ТЗ, деталі тракторів, ємності, резервуари і багато іншого. Що видаляють, використовуючи лабомід-203? Мастила, зокрема, і затверділі, консерваційні засоби, змазки, зокрема, Буксол, охолоджувачі, бруд експлуатаційний, бітумний, асфальто-смолистий та нафто-масляний... В яких галузях застосовується? Машино-, судно- та приладобудування, металургія, хімічна і очисна галузі, підприємства авіа- і залізничного транспорту... Можливе застосування цієї речовини як при початковому очищенні, так і при кінцевому. Часто її використовують у процесі підготовки до фарбування, нанесення захисних та декоративних покриттів поверхонь і чорних, і кольорових металів. Інші процеси за її участю: - миття стін та підлоги, прибирання виробничих цехів і підсобних приміщень загалом; - створення емульсій, необхідних для проведення токарних робіт; - прання спецодягу.

Упакування, перевезення, зберігання Поставки цього засобу, як правило, відбуваються в мішках з ПП або паперу, комплектованих ПЕ-вкладками. Поширене фасування – 40 кг. За погодженням із замовником можливий вибір іншої тари і розфасування, які не шкодять збереженню продукту. Перевозити його допустимо будь-якими критими ТЗ при обов’язковому дотриманні правил транспортування цього вантажу на цьому транспорті. Перевезення, як і зберігання, вимагає наявності упакування виробника, відсутності пошкоджень, проникнення вологи і сонячного випромінювання. Для зберігання необхідно використовувати криті й сухі склади, бажано, призначені спеціально для розміщення хімічних матеріалів. Гарантійний термін придатності – 1 рік з дня виготовлення. Якщо Вам потрібно купити оптом лабомід-203, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на лабомід-203, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Лабомід-203 за вигідною ціною, також замовити Лабомід-203 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.