Йод однохлористий і дезінфекція

Йод однохлористий і дезінфекція

Йод однохлористий – це рідка прозора речовина однорідної консистенції, що димить на повітрі. Колір – жовто-помаранчевий. Розчинення у воді і подібних до гліцерину розчинниках – без обмежень. У його складі, крім йоду, присутні вода, соляна кислота, йодат і йодид калію.

За своєю дією ця речовина є унікальним дезінфектантом. Цей препарат належить до антисептичної групи, здійснює високий антимікробний ефект і має значний спектр впливу. Проявляє активність стосовно бактерій і мікробактерій (грампозитивних і грамнегативних), грибів, вірусів, спор, ооцистів, кокцидій та яєць деяких гельмінтів. Висока ефективність спостерігається при африканській чумі у свиней, а також при сибірці. Йому вдається розчиняти оболонку спорових бактерій, що складається з багатьох шарів і виявляє стійкість до зовнішніх чинників. А це під силу обмеженій кількості дезінфектантів.

За допомогою однохлористого йоду можна виконувати такі види дезінфекційних заходів:

- волога обробка водними розчинами поверхонь, техніки та інвентарю в приміщеннях, де утримується худоба та птиця, а також холодильників, червоводень і яєчної шкаралупи;

- аерозольний вплив на повітряні маси в тих же спорудах;

- антисептування шкаралупи яєць, на якій присутні збудники геморагічної септицемії;

- лікування тварин від стригучого лишаю;

- обробка коров’ячого вимені перед доїнням.

Йод однохлористий і переваги дезінфекції ним

Цьому матеріалу надають перевагу через безліч позитивних сторін застосування.

По-перше, з ним немає необхідності попередньо мити поверхні, які потребують обробки. Завдяки соляній кислоті, що входить до його складу, відбувається лізис білкових сполук, у результаті чого засіб пробирається до мікробів навіть на забруднених поверхнях.

По-друге, він бездоганний у залученні і на великих фермерських підприємствах, і в дрібних сільськогосподарських.

По-третє, для дезінфекції з його допомогою не потрібно використовувати дороге обладнання.

А ще він доступний, економічний і не провокує складнощів у роботі. Ніяких свідчень про його несумісності з іншими препаратами не виявлено. Тваринницькі продукти після обробки можна вживати необмежено.

Таким чином, зупинивши вибір на однохлористому йоді, можна з мінімальними витратами виконати лікування і профілактику безлічі недуг.

Щоб запобігти провокуванню корозії при обробці конструкцій з металу, розчиніть цей реактив у триетиленгліколі (1: 9). Оскільки ТЕГ має чудові дезінфікуючі властивості та додатково зв’язує мікробний пил, а той не потрапляє в повітряні маси навіть після висихання, композиція виходить дивовижна.

Працюючи з однохлористим йодом, врахуйте, що ГДК в повітряному робочому просторі (контроль за хлороводнем) становить 5 мг/м3.

Сучасний ринок деззасобів надзвичайно різноманітний. Однак, вже який десяток років багато хто надає перевагу саме йоду однохлористому. А це говорить саме за себе. Використовуйте цей препарат для дезінфекції і ви – залишитеся задоволені ефектом на 100 %!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.