Борна кислота проти тарганів: принцип дії, рецепти та застосування

Борна кислота проти тарганів: принцип дії, рецепти та застосування

Шукаєте спосіб, як позбутися надокучливих тарганів? Перепробували ледве не все на світі, а ефекту ніякого? Можливо, від чогось вирішили відмовитися, адже сумніваєтеся у безпеці для себе та рідних? Застосуйте борну кислоту – і результати потішать, і шкідливий вплив на людей буде зведений нанівець.

Борна кислота виглядає як порошок без смаку та запаху. У зв’язку з хімічною інертністю, не реагує з іншими матеріалами. Досить безпечна для людей і домашніх тварин. Позбутися з її допомогою тарганів повністю виправдано, коли в домі є діти, тварини або алергіки. Жодного негативного впливу ні на кого з них не буде.

Серед інших переваг цього засобу: доступна вартість, значний спектр дії (може позбавити будинок не лише від тарганів, а й від мурах, бліх тощо), зручність використання та пролонгований вплив.

Принцип дії

борна кислота застосуванняВплив оснований на кишково-контактних отруйних властивостях продукту. Засіб оперативно впливає на комах. В сухому стані здійснює контактну дію (потрапляє в організм крізь хітиновий покрив), у вологому є потужною кишковою отрутою. Потрапляючи всередину таргана, приводить до руйнування його травної системи, передусім кишківника. Додатково зневоднює організм. Частково має і нервово-паралітичний вплив. Вражаючи периферійну нервову систему, борна кислота блокує надходження імпульсів, провокує судоми і параліч. І все це відбувається досить оперативно: загибель комах спостерігається протягом кількох годин після безпосереднього контакту з кислотою.

Борну кислоту можна застосовувати різними способами. Найпростіше посипати нею ділянки найбільшого скупчення тарганів: біля сміттєвого відра, за трубами, поблизу раковини тощо. Однак найкращого результату вдасться досягти, використавши спеціально приготовлені приманки. Вони можуть бути рідкими, вологими і сухими.

Рідкі приманки готуються так: борна кислота змішується з водою і цукром (як варіант – з медом або соком). Такі приманки розливаються в низькі посудини тоненьким шаром й розставляються по кухні.

Вологі характеризуються найсильнішою дією. А готуються так: жовток відвареного яйця, 5 г кислоти і трохи води змішуються в однорідну масу, з якої потім створюються кульки. Після цього вони розміщуються, наприклад, на поліетиленових кришках по приміщенню. Допустимий і інший склад інгредієнтів: борна кислота + жовток + картопляне пюре або борна кислота + сирий жовток + м’ясний фарш.

Сухі ж приманки, власне, і полягають у посипанні матеріалом у потрібних місцях.

Який спосіб підходить найбільше саме вам, обирайте. І нехай така проблема, як таргани в будинку, залишить вас максимально швидко і назавжди.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.