Щуп для зерна мішковий ЩМ-2

-

Щуп для зерна мішковий ЩМ-2

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Щуп пробовідбірний мішковий ЩМ-2 використовуються в лабораторіях і на підприємствах зернозаготівельної, зернопереробної, харчової промисловості. Щупи призначені для відбору проб зерна, борошна, крупи, комбікормів та іншої продукції при підготовці їх до аналізів.

Категорія: .

Залежно від призначення щупи розрізняють: автомобільні (вагонні), складські (амбарні) і мішкові. Автомобільний (вагонний) щуп ЩВ – конусного типу, щупи складський (амбарний) ЩО і мішковий ЩМ – циліндричного типу.
Принцип дії: щупи всіх типів вводять в зерно або продукти закритими. На потрібній глибині їх відкривають, і вони наповнюються продуктом. Конусний щуп закривається та відкривається за допомогою стрижня, що проходить всередині порожнистої штанги, а циліндричний – повертається внутрішнім циліндром щупа.

Технічні характеристики:

Обсяг продукту, що забирається щупом, см315
Довжина щупа, мм350
Довжина робочої частини забірника, мм230
Вага, кг0,22

Якщо Вам потрібно купити гуртом щупи для зерна мішковий ЩМ-2, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на щуп для зерна мішковий ЩМ-2, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку

Щуп для зерна мішковий ЩМ-2

Залишіть відгук до товару “Щуп для зерна мішковий ЩМ-2”

ОПТ

В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Щуп для зерна мішковий ЩМ-2 за вигідною ціною, також замовити Щуп для зерна мішковий ЩМ-2 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.