Пошук
Нітроамофоска (азофоска)

15.78 грн

нитроаммофоска
нітроамофоска

Нітроамофоска (азофоска)

15.78 грн (ціна за 1 кг)

Нітроамофоска – це концентроване мінеральне добриво з хімічною формулою NH4H2PO4+NH4NO3+KCl. Нітроамофоска призначена для швидкого мінерального живлення  сільськогосподарських культур.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності нітроамофоска. У нас можна купити нітроамофоску оптом за доступною ціною. Нітроамофоска має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна нітроамофоски Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку нітроамофоски по всій території України. Ціна нітроамофоски також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі нітроамофоски оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики нітроамофоски

Нітроамофоска – це концентроване мінеральне добриво з хімічною формулою NH4H2PO4+NH4NO3+KCl. Нітроамофоска призначена для швидкого мінерального живлення  сільськогосподарських культур.

Яке головне завдання стоїть перед будь-яким аграрієм, чи то перед агрономом-профі, чи садівником-любителем? Звичайно ж, зібрати максимальний урожай. Як це завдання досягається? Шляхом забезпечення сприятливих умов для росту та розвитку рослин. Один з найважливіших у цьому плані аспектів аграрної справи – якісні та правильні добрива, як наприклад, нітроамофоска, що користується величезною популярністю в сільському господарстві.

Нітроамофоска (азофоска) є високоефективним комплексним азотно-фосфорно-калійним добривом у вигляді гранул сіруватого або світло-рожевого кольору, що використовується практично для всіх видів сільськогосподарських культур. Азот, фосфор і калій – три головні компоненти – забезпечують хорошу якість життя рослин на всіх етапах. Крихкість – 100 %, гігроскопічність – 0 %.

Переважно нітроамофоска виступає в ролі передпосівного або основного добрива на будь-яких типах ґрунту. Найефективніше застосування спостерігається на чорноземах і сіроземних ґрунтах при зрошенні. Сезон внесення залежить від різних факторів. Осінь – час для основного підживлення культур, що ростуть на чорноземах і ґрунтах важкого гранулометричного складу. Навесні підживлюють рільничі культури на ґрунтах легкого гранулометричного складу. У рідкому вигляді азофоску можна використовувати для позакореневого підживлення садово-городніх культур.

Переваги нітроамофоски

Як і будь-яке інше мінеральне добриво, нітроамофоска має переваги і недоліки. Вона високоефективна і зручна у використанні. Разом з тим, не варто забувати, що будучи агресивною  неорганічною речовиною, це добриво вимагає правильного поводження. Але всі позитивні сторони сприятливого впливу на рослини з лишком перекривають можливі недоліки.

Серед численних плюсів нітроамофоски:

  • комплексність живлення культур життєво важливими елементами;
  • вміст у кожній гранулі всіх трьох основних компонентів;
  • висока концентрація добрива (діючі речовини становлять від 30 % загальної ваги);
  • підвищення врожайності до 30-70 % (залежно від культури);
  • посилення морозостійкості;
  • хороша розчинність у воді;
  • мінімізація можливості ураження кореневою гниллю, борошнистою росою та іржею;
  • досягнення високої міцності стебел;
  • оберігання рослин від вилягання;
  • у процесі всього терміну зберігання гранули не злипаються.

Сьогодні нітроамофоска випускається під різними марками, з різними особливостями. Завдяки цьому, кожен може підібрати оптимальний варіант для конкретного ґрунту і певної культури.

Ви можете замовити будь-яку партію азофоски за контактним номером телефону або відвідавши офіс підприємства у Львові. При необхідності доставки вона буде здійснена в індивідуальному порядку за погодженням з вами.

Замовляйте нітроамофоску у компанії Система Оптимум! Це не тільки вигідно, але й зручно!

Фізичні властивості нітроамофоски

нітроамофоска гурт

Азофоска виробляється у вигляді азотно-фосфорно-калійних гранул, які легко засвоюються рослинами та швидко розподіляються в ґрунті. Залежності від походження виробника, нітроамофоска може мати різний склад, а також різне співвідношення компонентів мінерального живлення. Найпоширенішим співвідношенням є : N:P:K = 16:16:16, 21:01:21 та 15:15:15.

Практичне застосування нітроамофоски

Нітроамофоска є одним з найпопулярніших видів добрива для комплексного живлення рослин. Систематичне використання азофоски позитивно впливає на рослину, збагачуючи її такими корисними елементами, як фосфор, азот та калій. Завдяки цьому мінеральному добриву стебла рослин не тільки значно зміцнюються, але й краще адаптуються до різних кліматичних умов. Крім того, систематичне використання даного мінерального добрива сприяє збільшенню врожайності самої культури. Додатковою перевагою азофоски є значне зменшення ураження коренів рослин гниллю або іржею. Після застосування азофоски сільськогосподарські культури стають не тільки захищеними, але й з більшим вмістом вітамінів.

Нітроамофоска активно використовується на ґрунті будь–якого типу та підходить для всіх культур рільництва та садівництва. Для того, щоб правильно визначити дозу цього добрива, необхідно здійснювати розрахунок у відповідності з даними біологічних потреб рослини, агрохімічного аналізу ґрунту, клімату, а також очікуваної врожайності. Для підживлення суниці, зазвичай, використовують до 20 г добрива на 1 м2 засадження, а для збільшення врожайності картоплі беруть до 4 г азофоски на кожну лунку засадження.

Якщо Вам потрібно купити оптом нітроамофоску, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на нітроамофоску, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

фасування 1000 кг, фасування 50 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

нитроаммофоска

Залишіть відгук до товару “Нітроамофоска (азофоска)”