Нітроамофоска (азофоска)

37.20 грн (ціна за 1 кг)

Нітроамофоска – це концентроване мінеральне добриво з хімічною формулою NH4H2PO4+NH4NO3+KCl. Нітроамофоска призначена для швидкого мінерального живлення  сільськогосподарських культур.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Хочете купити амофоску? Цей сільськогосподарський комплекс для підживлення культурних насаджень сьогодні користується чималим попитом серед дачників і садівників. Відповідно пропозицій на ринку також вистачає. Але якщо вам потрібна амофоска, ціна якої – в доступних межах, а якість беззаперечна, підійдіть до вибору постачальника з усією відповідальністю. Адже не в кожному магазині співвідношення цінового і якісного аспектів дотримано якнайкраще. Не в кожному, але, на щастя, такі є. У разі потреби, наша компанія – до ваших послуг!

Купити нітроамофоску в Україні

«Система Оптимум» – провідне українське підприємство, яке спеціалізується на постачанні на ринок України добрив для с/г культур, хім. продукції тощо. Замовити азофоску оптом можна зі складу компанії в будь-який час і в будь-яких обсягах. Навіть найбільші партії товару доставляються оперативно в будь-який регіон країни. Це досягається завдяки двом факторам. По-перше, продукт завжди в наявності і може бути відправлений замовнику без зволікань. По-друге, в розпорядженні фірми є власний автомобільний парк, тож доставка може здійснюватися незалежно від третіх осіб. 

Купити нітроамофоску – важливе добриво для різних аграрних насаджень – у ПП «Система Оптимум» вигідно. Вартість цього матеріалу досить невисока. Можна навіть сказати, що це одна з найкращих пропозицій на українському ринку в своєму сегменті. Особливо примітна ціна при покупках оптом: що більша партія, то вигідніший кожен кілограм.

Якщо ви хочете уточнити, скільки коштує добриво, і отримати вичерпну відповідь щодо того, чому нітроамофоску купити оптом найкраще у нас, звертайтеся! Наші консультанти нададуть всю необхідну інформацію в телефонному режимі, а у випадку великого оптового замовлення повідомлять про розмір персональної знижки.

Характеристики та властивості нітроамофоски

Що таке азофоска (нітроамофоска)? Які властивості й характеристика цього продукту?добриво нітроамофоска

Нітроамофоскою іменується складне мінеральне добриво, ефективний комплекс-концентрат, класичний склад якого передбачає наявність поєднання азот + фосфор + калій. Випускається в твердій гранульованій формі. Забарвлення гранул – від сірого до світло-рожевого. Розсипчастість – 100 %, гігроскопічність – 0 %. Ця речовина не піддається злежуванню, не токсична і сама по собі не несе небезпеки вибуху. Т займання дорівнює приблизно 500 °С. Окислювальний вплив незначний, горіння активізується при 800 °С і більше. Хімічний склад визначається формулою NH4H2PO4+NH4NO3+KCl.

Завдяки гранульованій формі та продуманій структурі, рослини з легкістю засвоюють цей  матеріал, а він, у свою чергу, швидко розходиться ґрунтовими шарами (так забезпечуються ефективність і оперативна дія). Підходить практично всім видам с/г культур. Його три основних складових – азот (N), фосфор (P) і калій (K) – запорука належного рівня життя насаджень на різних етапах.

Поживні речовини представлені формулою NPK. У різних виробників відрізняється співвідношення цих складників (за вказаною ознакою існують різні марки продукту). Найпопулярніший варіант – 16:16:16. Калій чудово поєднується з легкодоступними сполуками азоту і фосфору. P присутній в структурі як монокальційфосфат, амофосфат і дикальцій фосфат. У зв’язку з високим розчиненням фосфору в HNO3, реалізується трансформація елемента з інертного в найсприятливіший для підживлення рослин. Саме за ним – значний ступінь швидкодії матеріалу. Взагалі азофоска містить більше 90 % розчинних у воді фосфатів.

Ключова характеристика зазначеного продукту – збільшена концентрація діючих компонентів у кожній гранулі. Також примітна відсутність баластних елементів, завдяки чому економічна ефективність в рази більша.

Сьогодні можна купити амофоску, виготовлену різними способами. Один з найуживаніших – нейтралізація висококонцентрованим нітридом водню сукупності речовин із задіянням ортофосфорної та азотної к-лот. До того ж, до складу може входити KCl, що додається вже під час гранулювання.

Якщо розглядати технологію виготовлення більш детально, то стане зрозуміло, що процес нагадує створення амофосу: внесення в амонізатор-гранулятор аміачної селітри, кристалічного KCl з подальшим випаровуванням води, що потрапляє в установку з кислотами, під тепловою дією.

Зовні гранули часто обробляють етідроновою к-тою (ГОЕДФ). Вона виступає модифікатором. У результаті формуються структури зі значними чутливістю і числом катіонів. Стеариламін як активний модифікатор азофоски зводить до мінімуму ймовірність злежування майбутнього удобрювального продукту.

Переваги нітроамофоски

Яке добриво не розглядай, воно має плюси і мінуси. Нітроамофоска – не виняток. З одного боку, вона характеризується мега ефективністю і їй властиве нескладне використання. З іншого, є агресивним матеріалом неорганічної етимології, а тому вимагає дбайливого поводження. Але відразу ж хочемо зазначити: численні позитивні аспекти повною мірою перевищують можливі негативи.

Переваги:добриво азофоска

  • комплексне живлення аграрних культур надважливими для їхнього життя речовинами;
  • наявність в кожній гранулі всіх 3-х діючих елементів (N, Р і К);
  • велика концентрація (не менше 30 % головних активних компонентів), необхідна для стимуляції ростових процесів і підвищення врожайності з мінімальними витратами грошей і часу на догляд за рослинами. Менше сил і витрат на значні посадкові площі, якщо порівнювати з іншими мінеральними добривами;
  • універсальність, добре сприйняття будь-якими сільськогосподарськими культурами;
  • оперативна дія, завдяки великому відсотку водорозчинних фосфатів;
  • можливість внесення в різні типи ґрунтів;
  • збільшення врожаю до 70 % (на скільки саме підвищується врожайність, залежить від оброблюваної культури);
  • інтенсифікація стійкості до морозів;
  • чудова водорозчинність (Як розводити цей неорганічний матеріал у воді, чи складно? Зовсім нескладно!);
  • зниження ймовірності ураження рослин борошнистою росою, виникнення іржі та кореневої гнилі;
  • сприяння збільшенню кількості вітамінів у готовій продукції;
  • зміцнення стебел;
  • запобігання виляганню насаджень;
  • забезпечення незлипання гранул на весь термін зберігання (цілковите збереження сипкості при дотриманні елементарних правил);
  • відсутність впливу клімату та інших зовнішніх факторів на ефективність продукту;
  • наявність різних марок з певними особливостями, а через це можливість підібрати найкращий варіант для тієї чи іншої культури, з урахуванням специфіки ґрунту.

Недоліки:

  • хімічна природа речовини. Когось цей факт відлякує, навіть незважаючи на всі згадані вище плюси;
  • накопичення нітратів у ґрунті при внесенні збільшених кількостей азофоски. З ґрунту вони потрапляють в плоди, а далі – в організм людини. Але якщо дотримуватися дозувань, здійснювати застосування, згідно з інструкцією, нічого подібного не відбудеться;
  • можливість спричинити пожежу або вибух при недотриманні умов зберігання. Захистіть нітроамофоску від контакту з полум’ям, не допускайте її нагрівання, зокрема в результаті сусідства з нагрівальними приладами – і все буде добре. Найкраще місце для зберігання – прохолодне приміщення, t в якому не перевищує 30 °С, а вологість повітряних мас становить до 50 %, не більше (так вдасться запобігти злипанню). До слова, тримати цей хім. продукт рекомендовано окремо від інших добрив, щоб не відбулося ніяких хім. реакцій. Важливо також дотримуватися такого моменту, як термін зберігання. Через півроку після виготовлення, азофоска не тільки втрачає свої визначні якості, але й провокує підвищений ризик загоряння та вибуху.

Практичне застосування нітроамофоски

Призначення азофоски полягає в оперативному мінеральному живленні с/г культур. Кожен аграрій передусім ставить перед собою завдання отримати максимум врожаю. Як воно вирішується? Шляхом створення належних умов для ростових процесів і розвитку насаджень, правильного підбору удобрювальних композицій. Високоякісна нітроамофоска в цій справі – те, що треба! Адже не дарма користується надзвичайним попитом у сільському господарстві.

Широке застосування пояснюють властивості та переваги цього мінерального продукту (про них ми розповіли раніше). Його системне використання – запорука сприятливого впливу на рослини, шляхом збагачення такими елементами, як N, Р і К.

Які культури можна удобрювати? Ця сукупність підходить для будь-яких культурних рослин у землеробстві й садівництві. У рідкій формі цей удобрювальний комплекс застосовують для позакореневого підживлення різних культур у саду та на городі.

Щоб правильно встановити необхідну кількість, слід враховувати біопотреби конкретних рослин, агрохімічний ґрунтовий аналіз, кліматичні чинники, а також брати до уваги бажану врожайність. Наприклад, полуниці потрібно 20 г підживлення на кожен квадратний метр, а картоплі – 4 г в кожну лунку.

Коли застосовувати? Азофоска, як правило, використовується в якості основної підживки або перед посівом на різних ґрунтах. Взагалі, на сезон внесення впливає низка факторів. Як основне підживлення нітроамофоска вноситься восени під культури, які ростуть на чорноземних ґрунтах і землях з важкою текстурою. Найкращий час для підживлення рослин на легких ґрунтах – весна.

На замітку! Якщо мова йде про застосування на кислих ґрунтах, можливе їх незначне підкислення. Але переживати з цього приводу не варто, через деякий час ситуація зміниться до початкового рівня.

Важливо знати не тільки, коли застосовувати, але й як. Правильне поводження з удобрювальним комплексом – запорука значного підвищення врожайності. А це не малозначимо. Правильність полягає в дотриманні всіх агротех. заходів, зокрема в належному підборі азофоски у плані відсоткового поєднання компонентів, попередньому аналізуванні ґрунту і врахуванні потреб різних культур. І, звісно, не забувайте про можливу шкоду продукту. Щоб запобігти будь-яким негативам при роботі з ним, використовуйте гумові рукавиці та респіратор.

Як розводити гранули для позакореневого підживлення? Розглянемо це питання на прикладі задіяння в незначних обсягах для плодових, овочевих і ягідних культур. Необхідно взяти одну-дві стол. ложки гранул і помістити в 10 л теплої води. Зверніть увагу: теплої – не гарячої. Далі можете приступати до обприскування, яке краще здійснювати ввечері або ж у похмурий день. Також важливо рясно полити рослини після підживлення, адже прямий контакт із зеленою масою, хоч навіть при сильному розведенні азофоски, є певним шоком для насаджень. Щоб позитивний вплив на рослини не супроводжувався руйнівними чинниками, важливо сформувати здорові умови для відновлення.

Кілька слів про дозування... Слід розуміти, що і недостатні, і надмірні обсяги нітроамофоски – погано. У першому випадку рослини не отримують необхідних запасів поживних речовин, що призводить до більш пізнього дозрівання і погіршення якісних параметрів врожаю. Друга ситуація здатна спровокувати загибель посівів.

Для розрахунку дози потрібно враховувати таке:

  • вид культури;
  • ґрунтову структуру;
  • застосовувані доглядові процедури, зокрема полив.

Для кожної рослини є оптимальні дози внесення удобрювального комплексу. З ними радимо ознайомитися більш детально.

Розглядаючи підтему «нітроамофоска: склад і застосування», не можна залишити поза увагою альтернативи. Це необхідно для отримання повноти картини. Чим замінити нітроамофоску, якщо з якихось причин її застосування не може бути реалізоване? Є альтернативні комплекси зі схожими назвами і компонентами, з мікроелементами на додачу, через що іноді виникає плутанина. Що, де і коли застосовувати, залежить від різних факторів. Аграрії повинні добре орієнтуватися в асортименті багатокомпонентних поживних продуктів.

Так, азофоска, крім NPK, містить сірку, нітрофоска – магній, а амофоска – обидва зазначені компоненти. Використання останньої можливе в умовах закритого ґрунту, в її складі немає хлору і натрію, а баласт зведений до мінімуму. Азот у нітрофосці присутній в нітратній формі, відтак без утруднень вимивається з ґрунту. Це її особливість, яку слід враховувати. Крім того, існують двокомпонентні підживки. Наприклад, у нітроамофосі немає калію. Що вибрати і замовити, потрібно вирішувати самостійно, на основі наявної інформації про продукти і з урахуванням специфіки аграрної діяльності, вирощуваних культур та ситуації на ділянці.

Оптові ціни

Якщо вам потрібна нітроамофоска, ціна якої – в доступних межах... Якщо ви хочете замовити партію товару оптом... Якщо характеристика і якість цікавлять найкращі... Звертайтеся в компанію «Система Оптимум»!

Ми поставляємо оптові партії розглянутої речовини по всій Україні. Це добриво для квітів, садових і городніх культур з мікроелементами є в наявності для придбання в будь-яких обсягах за невисокими цінами. Актуальна вартість вказана на сайті, але вона може варіюватися, залежно від кількостей, що поставляються. Великі оптові замовлення – чудовий спосіб заощадити!

Замовити азофоску з доставкою

Хочете купити нітроамофоску у ПП «Система Оптимум» з оперативною доставкою у ваш населений пункт? Звертайтеся! Замовити товар оптом можна прямо зараз. Для цього зателефонуйте нам за контактним номером телефону або напишіть на e-mail. Всі замовлення обробляються оперативно. Доставка по Україні – в мінімальні терміни. Умови оплати та доставки узгоджуються в індивідуальному порядку, позаяк можливі різні варіанти співпраці. Ми завжди намагаємося підібрати оптимальний для кожного конкретного замовника.

Щоб отримати додаткову інформацію про товар та умови його придбання, зв’яжіться з нашим менеджером у зручний для вас час.

І пам’ятайте: нітроамофоска, ціна якої не «кусається», а якість підтверджена відповідним сертифікатом, доступна для покупки. Як розводити, коли застосовувати і що удобрювати нею, ви знаєте. Залишилося оформити замовлення, чим ми і пропонуємо зайнятися прямо зараз. Звертайтеся!

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ

Нітроамофоска (азофоска)

NH4H2PO4+NH4NO3+KCl

Кваліфікація

тех

Виробник

Росія

Термін зберігання   

3 роки

Показники якості

Показник

Норматив

Випробування

1

Зовнішній вигляд

Гранульований продукт без сторонніх домішок

Відповідає

2

Масова частка нітратного і амонійного азоту у перерахунку на азот (N), %

16,0±0,5

16,2

3

у т.ч. масова частка нітратного азоту, %

˃ 5,0

6,9

4

Масова частка засвоюваних фосфатів у перерахунку на оксид фосфору (P2O5), %

16,0±0,5

16,2

5

Масова частка водорозчинних фосфатів у перерахунку на оксид фосфору (P2O5), %

˃ 11,2

12,5

6

Масова частка калію у перерахунку на оксид калію (K2O), %

16,0±0,5

15,7

7

Масова частка води, %

˂ 0,7

0,4

8

Гранулометричний склад: масова частка гранул розміром:

менше 1 мм, %

˂ 1

0,2

9

від 2 мм до 4 мм, %

˃ 84

92

10

менше 6 мм, %

100

100

11

Статична міцність гранул, МПа (кгс/см2)

˃ 5

8

12

Розсипчастість, %

100

100



Лабораторний висновок: якість товару відповідає кваліфікації «тех».

Міжнародна назва
Хімічна формула NH4H2PO4+NH4NO3+KCl
Назви-синоніми азофоска

Вага

фасування 1000 кг

фасування 50 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Нітроамофоска (азофоска) за вигідною ціною, також замовити Нітроамофоска (азофоска) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.