Пошук

Лимонна кислота для чищення пральної машини

чистка-стиральной-машины-лимонной-кислотой

Щоби пральна машина служила довго, надійно та ефективно, за нею потрібно правильно доглядати. Сподіватися, що лихо омине само собою, й нічого не робити не варто. Водогінна вода, яка надходить у сучасні помешкання, а відтак використовується і для прання, далека від ідеалу. У ній в тій чи іншій кількості присутні солі, які під час нагрівання води розкладаються, утворюють вуглекислий газ та нерозчинні домішки. Все це «добро» осідає на стінках бака, барабані, поєднується зі сміттям, брудом і волокнами одягу. В результаті знижується теплопровідність нагрівача, прання триває довше, не приносить бажаного ефекту, а сама пральна машина передчасно виходить з ладу. Тому періодичні очищення техніки – не забаганка, а реальна потреба. Як їх виконувати за допомогою лимонної кислоти, читайте далі.

Перше, що варто зробити – це з’ясувати, чи дійсно настав час для очисних заходів. Для цього візуально оцініть стан ТЕНу та зовнішньої сторони барабана, що зазвичай зробити досить просто. Для зручності можна використати ліхтарик. З часом періодичність, з якою потрібно чистити пральну машину, стане для власника зрозумілою без зайвих оглядів. Загалом такі заходи слід здійснювати кожні 2-6 місяців, залежно від твердості води, інтенсивності використання, режимів прання та характеристик порошку.

Другий важливий крок, який варто зробити після того, як було визначено доцільність чищення – власне очисні заходи, а саме:

– засипати 50-200 г лимонної кислоти в лоток для порошку або у барабан;

– вибрати програму прання, яка передбачає максимальну тривалість процесу та значне полоскання, встановити температуру 70-90 ºС й запустити техніку в роботу;

– коли процес завершиться, протерти ущільнювач на дверцятах, адже там можуть бути залишки робочого матеріалу;

– оцінити результат на вигляд, якщо він не задовольнить, повторити процедуру;

– ретельно промити зливний фільтр, в якому можуть накопичитися шматки накипу.

Ось і все, просто, недорого й ефективно. Лимонна кислота чудово справляється з чищенням пральної машини. Спробуйте – не пошкодуєте!

ПоширитиНапишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *