Лимонна кислота для чищення пральної машини

Лимонна кислота для чищення пральної машини

Щоб пральна машина служила довго, надійно та ефективно, за нею потрібно правильно доглядати. Сподіватися, що лихо омине само собою, й нічого не робити не варто. Водогінна вода, яка надходить у сучасні помешкання, а відтак використовується і для прання, далека від ідеалу. У ній в тій чи іншій кількості присутні солі, які під час нагрівання води розкладаються, утворюють вуглекислий газ та нерозчинні домішки. Все це «добро» осідає на стінках бака, барабані, поєднується зі сміттям, брудом і волокнами одягу. В результаті знижується теплопровідність нагрівача, прання триває довше, не приносить бажаного ефекту, а сама пральна машина передчасно виходить з ладу. Тому періодичні очищення техніки – не забаганка, а реальна потреба. Як їх виконувати за допомогою лимонної кислоти, читайте далі.лимонна кислота купити

Перше, що варто зробити – це з’ясувати, чи дійсно настав час для очисних заходів. Для цього візуально оцініть стан ТЕНу та зовнішньої сторони барабана, що зазвичай зробити досить просто. Для зручності можна використати ліхтарик. З часом періодичність, з якою потрібно чистити пральну машину, стане для власника зрозумілою без зайвих оглядів. Загалом такі заходи слід здійснювати кожні 2-6 місяців, залежно від твердості води, інтенсивності використання, режимів прання та характеристик порошку.

Другий важливий крок, який варто зробити після того, як було визначено доцільність чищення – власне очисні заходи, а саме:

- засипати 50-200 г лимонної кислоти в лоток для порошку або у барабан;

- вибрати програму прання, яка передбачає максимальну тривалість процесу та значне полоскання, встановити температуру 70-90 ºС й запустити техніку в роботу;

- коли процес завершиться, протерти ущільнювач на дверцятах, адже там можуть бути залишки робочого матеріалу;

- оцінити результат на вигляд, якщо він не задовольнить, повторити процедуру;

- ретельно промити зливний фільтр, в якому можуть накопичитися шматки накипу.

Ось і все, просто, недорого й ефективно. Лимонна кислота чудово справляється з чищенням пральної машини. Спробуйте – не пошкодуєте!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.