Пошук
Капіляр Панченкова (до ШОЕ-метра)

6.00 грн

Капіляр Панченкова (до ШОЕ-метра)

6.00 грн

Артикул: 06916. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності капіляр Панченкова. У нас можна купити капіляр Панченкова за доступною ціною.  Якість, умови придбання і ціна капіляра Панченкова Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку капіляра Панченкова по всій території України.  При купівлі капіляра Панченкова оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Капіляр Панченкова (піпетка до ШОЕ-метра) – це невелике скляне пристосування, призначене вимірювати висоту стовпа плазми крові в лабораторних умовах при визначенні швидкості осадження еритроцитів як надважливого клінічного кров’яного показника. Іншими словами, аналіз ШОЕ в лабораторії здійснюють за допомогою спеціального приладу – ШОЕ-метра, невід’ємним компонентом якого і є капіляр Панченкова.

Виглядає виріб як вузька пряма капілярна трубка, довжина якої – 172 мм. Нижній торець її зашліфований під кутом 20 градусів на висоті 6-7 мм (іноді можуть бути зашліфовані обидва торці). На поверхню нанесена мірна шкала (колір градуювання – коричневий), яка чітко проглядається при застосуванні. Діапазон – 0-90 мм, ціна поділки – 1 мм, ширина поділок – до 0,3 мм. Внутрішній діаметр трубки становить 1,2 мм.

Матеріал виготовлення – стійке до хімічного впливу прозоре скло. Завдяки цьому забезпечується надійна і якісна стерилізація, незалежно від обраного способу. Спостерігається стійкість і до різних видів дезінфекції. До різнотипних впливів стійка і мірна шкала.

Розташування піпетки в штативі ШОЕ-метра передбачає застосування гумових ущільнювачів.

Капіляри Панченкова застосовують у значному переліку медичних установ (лікарнях, клініках і т.д.) при проведенні досліджень крові, а також у лабораторіях хімічного або біологічного спрямування. Вони повинні бути сертифіковані й відповідати чинним стандартам.

Якщо Вам потрібно купити гуртом капіляри Панченкова, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на капіляр Панченкова, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Капіляр Панченкова

Залишіть відгук до товару “Капіляр Панченкова (до ШОЕ-метра)”